II. třída: M. Žernoseky – Dobříň 2:1 (1:1), Dragoun, Spěváček – Černý, 80. Třebenice – Černiv 1:2 (0:1), Němec – Udatný, Prágl, 60. Libochovice – Lovosice B 1:2 (1:2), Jopa – Espinosa 2, ČK Hudik – Kočina, Cimr, 110. Předonín – Liběšice    1:5 (0:2), Červinka – Petrus, Nepovím, Vlasák, Svoboda, Janda, 157. Libochovany – Mšené-lázně    4:2 (3:1), Starinský, Vavřička, Kleimenov, vlastní – Trejbal, Briksa, 60. Podlusky – Lukavec    2:2 (2:1),  Štichhauer, Brandejský – Tintěra, vlastní, ČK Rejhon, 60. Terezín – Polepy 1:1 (1:0), Vítek – Frič, 70.

1.    Černiv    2    2    0    0    8: 3    6
2.    Libochovany    2    1    1    0    5: 3    4
3.    Libochovice    2    1    0    1    8: 2    3
4.    Dobříň    2    1    0    1    7: 3    3
5.    Mšené lázně    2    1    0    1    8: 7    3
6.    Třebenice    2    1    0    1    7: 6    3
7.    Lovosice B    2    1    0    1    6: 7    3
8.    Liběšice    2    1    0    1    5: 8    3
9.    Malé Žernoseky    2    1    0    1    4: 7    3
10.    Lukavec    2    0    2    0    2: 2    2
11.    Polepy    2    0    2    0    2: 2    2
12.    Terezín    2    0    2    0    1: 1    2
13.    Podlusky    2    0    1    1    3: 8    1
14.    Předonín    2    0    0    2    4: 11    0


III. třída sk. A: Ploskovice – Lounky 4:1 (2:0), Horký, Landa, Baudler, Januška – Rada,  ČK Pác (L.), 24. Kleneč – Vědomice 3:2 (1:1), Šindelář, Čížek, Pitner – Caňkář, Turčányi, 70. Hoštka – Bechlín 1:4 (1:2), Jeník – M. Tichý 2, Pěkný, D. Tichý, 50. Radovesice – Dušníky 2:3 (2:2), Drobný, Šelder – Horna 2, Doležal, 90. Kostomlaty – Vražkov 4:0 (2:0), Suchý 3, Hrzán, 60. Rovné B – Židovice 2:4 (1:2), Ullman, Kouba – Rubeš 2, Jirásek, Špiner, 50. Štětí B – Bříza    4:0 (1:0), Pilař 3, Uřidil, 50.

1.    Bechlín    2    2    0    0    8: 1    6
2.    Ploskovice    2    2    0    0    8: 2    6
3.    Štětí B    2    2    0    0    6: 0    6
4.    Židovice    2    2    0    0    7: 2    6
5.    Lounky    2    1    0    1    7: 4    3
6.    Radovesice    2    1    0    1    3: 3    3
7.    Bříza    2    1    0    1    4: 5    3
8.    Dušníky    2    1    0    1    3: 4    3
9.    Kostomlaty    2    1    0    1    4: 6    3
10.    Kleneč    2    1    0    1    3: 5    3
11.    Vědomice    2    0    0    2    3: 7    0
12.    Vražkov    2    0    0    2    0: 5    0
13.    Rovné B    2    0    0    2    2: 8    0
14.    Hoštka    2    0    0    2    2: 8    0


III. třída sk. B:
Žitenice – Vchynice 3:2 (2:0), Proft, Šimek, Pekař – Kavka, Kroupa, 50. V. Žernoseky – Litoměřice B 0:4 (0:3), Hanzlíček, Kosař, Novák, Matějka, 80. Třebívlice – Bohušovice 5:2 (2:0), Čtvrtník 2, Hrubý 2, Rambousik – Hadrbolec, Fiala, 120. Velemín – Milešov B 6:1 (2:1), Nohál 3, Podrápský, Walter, Bauer – Oliva, 50. Křesín – Zahořany 5:2 (2:1), Hanousek 2, Scheithauer, Hrdý, Brunclík – Plachý, Stejskal, 90. Pokratice B – Čížkovice 1:2 (0:2),  Vosmanský – Rybár, Bubanec, ČK Krasnický – Zyka, 100. Travčice B – Brňany    4:1 (4:0),  Husar 2, Matouš, Hančl – Sallaba, 110.

1.    Travčice B    2    2    0    0    9: 1    6
2.    Křesín    2    2    0    0    8: 2    6
3.    Litoměřice B    2    2    0    0    7: 2    6
4.    Čížkovice    2    2    0    0    6: 3    6
5.    Třebívlice    2    1    1    0    7: 4    4
6.    Velemín    2    1    0    1    8: 5    3
7.    Žitenice    2    1    0    1    5: 5    3
8.    Brňany    2    1    0    1    4: 5    3
9.    Bohušovice    2    0    1    1    4: 7    1
10.    Velké Žernoseky    2    0    1    1    2: 6    1
11.    Milešov B    2    0    1    1    3: 8    1
12.    Pokratice B    2    0    0    2    2: 5    0
13.    Vchynice    2    0    0    2    2: 6    0
14.    Zahořany    2    0    0    2    2: 10    0


IV. třída sk. A:
Podsedice – Bohušovice B 5:1 (3:1), P. Cuc, Z. Cuc, Kunrt, Bičík, Rodovský – Matuška, 50. Jenčice – Siřejovice 5:4 (1:3), Král 3, Kučera, Veselý – Blažek 2, Barvíř, Bareš, 45. Lukavec B – Úpohlavy 1:0 (0:1), Zajpt, 40. Černiv B – Libochovice B 8:3 (2:1),  Lubas 3, Udatný 2, Prágl 2, Prošek – Henych, Černý, Hemerka, 50. Sulejovice – České Kopisty B 7:0 (2:0), Přeučil 2, Hernych 2, Lupínek 2, Perkner, 40.


IV. třída sk. C:
Podbradec – Straškov B 3:7 (1:3), Brádka, Podaný, Šrámek – Holotík 4, Rous 2, Turek, 35. Přestavlky – Budyně B 3:3 (1:2), Matouch 2, Vlčák – Krpeš, Rázek, Kouba,  ČK Tregner (B.), 80. Vrbice – Račice    3:3 (0:3), Březina, Šindela, Kluch – Krejčík 2, Hlaváček, 70. Předonín B – Libkovice 15:0 (5:0), Horáček 4, Galaš 4, Pětík 2, Červinka 2, Hubený, Balšánek, Šolc. Dušníky B – Račiněves 1:0 (0:0), Mazourek. Ctiněves – Vražkov B 1:0 (0:0), Toužimský.