II. třída: Budyně – Bohušovice 0:3 (0:1), Gaube, Dalešický, Ortbauer, 160. Malé Žernoseky – Předonín 5:2 (4:1), Šváb, Spěváček, Hančl, Puravec, Beran – Mysík, Tuček, 40. Mšené lázně – Radovesice 5:7 (3:2), Jarošík 2, Razák, Kajetán, Trejbal – Kučera 2, Hora 2, Kadlec, Klimeš, Malíř, 100. Dušníky – Podlusky 2:3 (0:3), Horna, Šíma – Pilař 2, Horák, 80. Brňany – Roudnice 1:3 (0:3), Kovář – Procházka, Melichar, Vaněk, 60. Třebenice – Dobříň 3:1 (1:0), Polák 2, Hruza – Hosnedl, 40. Velké Žernoseky – Libotenice 1:5 (1:2), Musil – Vokálek 3, Knapík, Krch, 50. Polepy – Travčice 4:2 (2:2), Svoboda 2, Kober, Trojánek – Matuška, Serbený, 40.

1. Podlusky 22 16 0 6 63:29 48
2. Bohušovice 22 16 0 6 73:21 47
3. Radovesice 22 15 0 7 88:47 45
4. Libotenice 22 15 0 7 61:37 44
5. M. Žernoseky 22 14 0 8 48:33 43
6. V. Žernoseky 22 13 0 9 71:45 42
7. Třebenice 22 11 0 11 43:55 33
8. Předonín 22 11 0 11 39:67 32
9. Dušníky 22 10 0 12 43:37 31
10. Mšené lázně 22 10 0 12 56:50 31
11. Budyně 22 11 0 11 36:49 31
12. SK Roudnice 22 10 0 12 39:56 28
13. Brňany 22 9 0 13 34:54 27
14. Polepy 22 7 0 15 43:53 22
15. Dobříň 22 6 0 16 29:60 18
16. Travčice 22 2 0 20 17:90 6


III. třída sk. A: Černiv B – České Kopisty B 4:1 (1:1), Udatný 2, Mareš, Pawis – Karlík, 42. Prackovice – Velemín 2:6 (2:4), Veselý, Krok – Nohál 2, Pour 2, Rainer, Walter, 20. Ploskovice – Libochovany 2:1 (1:1), Vitásek 2 – Starinský, 30. Terezín – Pokratice B 1:3 (0:0), Uličný – Fišara, Chlouba, Keller, 40. Sulejovice – Křesín 2:4 (1:2), Lupínek, Jancsovics – Fleischman 2, Fartág, Hanousek, 42. Třebívlice – Milešov 4:1 (3:0), Sailer 2, Sova, Čtvrtník – Veit, 30. Vchynice – Čížkovice 3:1 (0:1), Král 2, Veselý – Horký, 50.

1. Pokratice B 19 14 0 5 66:29 43
2. Křesín 19 13 0 6 60:41 38
3. Milešov 19 13 0 6 63:37 37
4. Ploskovice 19 12 0 7 35:26 36
5. Č. Kopisty B 19 11 0 8 43:57 33
6. Sulejovice 19 9 0 10 61:48 31
7. Velemín 19 10 0 9 47:43 29
8. Libochovany 19 10 0 9 40:35 28
9. Černiv B 19 10 0 9 50:48 27
10. Vchynice 19 9 0 10 36:46 27
11. Třebívlice 19 7 0 12 35:47 22
12. Čížkovice 19 6 0 13 44:50 20
13. Prackovice 19 6 0 13 38:60 19
14. Terezín 19 3 0 16 33:84 9


III. třída sk. B: Bříza – Liběšice B 8:1 (4:0), Huja 3, Tesař 2, Fiala 2, vl.– Falát, 50. Litoměřice C – Kleneč 6:1 (2:1), Starý 4, Král, Bartoš – Šimočko, 20. Račice – Židovice 0:1 (0:1), Hellebrant, 60. Lounky-Chodouny – Vědomice 6:2 (1:0), Jirásek 3, Šinfelt 2, Faust – Nevečeřal, Chládek, 50. Úštěk – Mnetěš 4:3 (2:2), Rešl, Blažek, Kacálek, Káles – Gipfl 2, Šindelář, 65. Bechlín – Žitenice 6:1 (1:1), Mir. Suchý 4, Komárek, Čmejla – Divecký, 65. Hoštka – Vražkov 2:1 np (1:0), Gábor – Priesol, 60.

1. Žitenice 19 16 0 3 79:33 49
2. Litoměřice C 19 15 0 4 76:25 45
3. Bechlín 19 14 0 5 58:32 43
4. Lounky 19 12 0 7 62:52 38
5. Židovice 19 10 0 9 43:42 31
6. Bříza 19 10 0 9 64:43 29
7. Mnetěš 19 10 0 9 43:35 28
8. Úštěk 19 10 0 9 61:50 27
9. Vědomice 19 9 0 10 56:52 26
10. Vražkov 19 6 0 13 31:53 21
11. Račice 19 7 0 12 29:42 20
12. Hoštka 19 5 0 14 25:106 15
13. Liběšice B 19 5 0 14 34:77 14
14. Kleneč 19 4 0 15 42:61 13


IV. třída sk. A: Bohušovice B – Podsedice 4:2 (1:1), Náprstek, Dalešický, Trnka, Fadler – Boháč 2, 40. Býčkovice – Lukavec B 1:0 (0:0), Týř, 25. Úpohlavy – Křešice B 3:1 (0:0), F. Filous, Staňo, O. Filous – Herold, 60. Pokratice C – Lovečkovice 2:3 (0:0), Bartoš, Fišara – Šikl 2, Šveňha, 60. Siřejovice – Jenčice – Zahořany 7:3 (2:2), Šturm 3, Kohout, Šírek, Vlasák, Grégr – Fabičovič 2, Stejskal, 30. Blíževedly – Třebušín 1:0 (1:0), Kuti, 45.

1. Lovečkovice 17 15 0 2 87:23 44
2. Bohušovice B 17 14 0 3 77:19 43
3. Lukavec B 18 15 0 3 55:24 42
4. Úpohlavy 18 10 0 8 38:28 31
5. Pokratice C 18 8 0 10 27:30 26
6. Podsedice 18 8 0 10 33:34 24
7. Libochovice B 17 8 0 9 26:47 22
8. Blíževedly 18 7 0 11 34:61 21
9. Křešice B 18 6 0 12 49:57 19
10. Třebušín 17 6 0 11 31:40 19
11. Siřej – Jenčice 18 6 0 12 34:65 19
12. Býčkovice 17 6 0 11 22:62 17
13. Zahořany 17 5 0 12 27:50 15


IV. třída sk. B: Radouň – Rovné B 1:10 (1:4), Uřidil – Kotrba 7, Vilánek, Doubrava, Šíma, 40. Ctiněves – Podbradec 6:0 (4:0), Herynk 3, Pružina 2, Livora, 30. Libínky – Přestavlky 5:2 (4:1), Libertin 4, Hlavatý – Filmak, Chládek, 70. Straškov – Vodochody B – Budyně B 4:2 (2:0), Mareš 2, Vít, vl. – Prošek 2, 50. Střížovice – Mšené – lázně B 3:5 (3:4), Šmajsl 2, Guži – Lub. Ouzký 5, 50. Vrbice-Vetlá – Libkovice 3:0 kont. Kostomlaty – Račiněves 1:3 (0:2), Kalhous – Ekhart, Bartůněk, Lisec, 40.

1. Rovné B 19 15 0 4 73:18 45
2. Kostomlaty 19 15 0 4 60:24 44
3. Libínky 19 13 0 6 76:31 39
4. Přestavlky 19 12 0 7 69:39 36
5. Mšené lázně B 19 12 0 7 78:49 36
6. Radouň 19 12 0 7 68:43 35
7. Budyně B 19 11 0 8 64:41 32
8. Račiněves 19 9 0 10 54:37 30
9. Straškov B 19 8 0 11 36:65 24
10. Vrbice-Vetlá 19 7 0 12 46:49 23
11. Ctiněves 19 7 0 12 54:55 20
12. Střížovice 19 5 0 14 39:78 15
13. Podbradec 19 5 0 14 28:100 14
14. Libkovice 19 2 0 17 14:130 6


Sobota od 17: II. třída: Budyně – M. Žernoseky, Bohušovice – Polepy, Travčice – V. Žernoseky, Libotenice – Třebenice, Podlusky – Mšené lázně, Radovesice – Předonín. III. třída: Pokratice B – Ploskovice (10:30), Vchynice – Prackovice, Čížkovice – Třebívlice, Milešov – Sulejovice, Křesín – Černiv B, Č. Kopisty B – Terezín, Libochovany – Velemín, Bechlín – Bříza (Dobříň), Žitenice – Úštěk, Vražkov – Lounky, Vědomice – Račice, Židovice – Litoměřice C, Kleneč – Liběšice B. IV. třída od 14: Lovečkovice – Úpohlavy, Podsedice – Libochovice B.

Neděle
od 17: II. třída: Dobříň – Brňany, Roudnice – Dušníky. III. třída: Mnetěš – Hoštka (Vražkov). IV. třída: Zahořany – Blíževedly, Třebušín – Pokratice C (Lovečkovice), Křešice B – Býčkovice, Lukavec B – Bohušovice B, Ctiněves – Straškov B, Podbradec – Kostomlaty, Račiněves – Libínky, Přestavlky – Vrbice-Vetlá, Libkovice – Střížovice, Mšené lázně B – Radouň, Rovné B – Budyně B.