II. třída: Mšené lázně Lovosice B 1:1 (0:0), Šumbera Perkner, 80. Podlusky Liběšice 0:0, 89. Bechlín Předonín 1:3 (0:2), Kordač Hosnedl 2, Flodr, 120. Lukavec Travčice 1:4 (1:2), Udatný Mazánek 2, Polák, Řebíček, 150. Černiv Malé Žernoseky 1:3 (0:1), Voborský Janda 3, 70. Polepy Třebenice 2:3 (1:0), Fibich, Hendrich Hořejš, Hlaváček, Richter, 90. Terezín Libochovice 0:2 (0:1), Chlouba, Jopa, 60.

1. Travčice 21 16 2 3 59: 29 50

2. Libochovice 21 13 4 4 40: 26 43

3. Předonín 21 11 6 4 63: 36 39

4. Lukavec 21 12 3 6 60: 36 39

5. Liběšice 21 11 4 6 46: 31 37

6. Černiv 21 10 3 8 38: 32 33

7. Polepy 21 7 6 8 43: 50 27

8. Podlusky 21 7 4 10 36: 56 25

9. Mšené lázně 21 6 6 9 53: 44 24

10. Malé Žernoseky 21 6 6 9 35: 40 24

11. Lovosice B 21 5 8 8 36: 41 23

12. Třebenice 21 7 2 12 37: 56 23

13. Terezín 21 3 4 14 21: 58 13

14. Bechlín 21 2 4 15 32: 64 10

III. třída sk. A: Vědomice Dobříň 1:5 (1:1), Nevečeřal Čada 2, Pilař 2, Klepáč, 80. Vražkov Střížovice 3:1 (1:0), Papadopulos 2, Lomáz Minárik, 30. Lounky Kleneč 3:2 (0:2), Dyrynk, Řehák, Turčányi Čížek, Moravec, ČK Cimr Kysela, 50. Hoštka Rovné B 3:0 (1:0), Laube, Jeník, Grepl, 80. Židovice Kostomlaty 5:1 (2:1), J. Rubeš 2, Lauko, Jirásek, T. Rubeš Suchý, ČK Lipš (K.), 30. Počeplice Bříza 1:2 (0:1), Bláha Křtěn, Suchomel, 30. Litoměřice B Dušníky 3:1 (2:0), Císař 2, Dráb Fafejta, 50.

1. Dobříň 21 19 1 1 95: 18 58

2. Litoměřice B 21 17 3 1 89: 17 54

3. Židovice 21 14 2 5 56: 32 44

4. Lounky 21 12 4 5 65: 35 40

5. Bříza 21 11 4 6 58: 40 37

6. Dušníky 21 9 6 6 45: 41 33

7. Vražkov 21 8 5 8 50: 56 29

8. Rovné B 21 7 3 11 39: 74 24

9. Kostomlaty 21 6 3 12 27: 52 21

10. Hoštka 21 6 2 13 37: 55 20

11. Kleneč 21 4 3 14 32: 55 15

12. Počeplice 21 4 3 14 30: 55 15

13. Vědomice 21 4 3 14 33: 75 15

14. Střížovice 21 3 4 14 22: 73 13

III. třída sk. B: Velké Žernoseky Brňany 2:1 (0:1), Beran 2 Prošek, 60. Bohušovice Pokratice B 0:1 (0:0), Vosmanský, 30. Žitenice Ploskovice 3:1 (1:0), Steklý, Musil, Špic Kosař, 64. Čížkovice Vchynice 1:1 (0:0), Horký Macháček, 50. Prackovice Velemín 1:4 (0:2), Poláček Nohál 2, Wajshajtl, Doležal, 60. Křesín Třebívlice 1:4 (0:2), Pechr Čtvrtník 2, Harzer, Sailer, 90. Libochovany Milešov B 5:0 (2:0), Bergl, Čerňák, Tovara, Starinský, Valenta, 200.

1. Libochovany 21 16 2 3 64: 27 50

2. Čížkovice 21 13 3 5 49: 25 42

3. Třebívlice 21 11 7 3 45: 31 40

4. Křesín 21 9 3 9 47: 45 30

5. Velké Žernoseky 21 9 3 9 40: 38 30

6. Žitenice 21 9 2 10 44: 40 29

7. Pokratice B 21 8 5 8 47: 46 29

8. Bohušovice 21 8 4 9 48: 47 28

9. Velemín 21 8 3 10 55: 55 27

10. Vchynice 21 7 6 8 34: 40 27

11. Milešov B 21 7 3 11 50: 57 24

12. Brňany 21 7 2 12 42: 59 23

13. Ploskovice 21 6 4 11 38: 67 22

14. Prackovice 21 3 5 13 36: 62 14

IV. třída sk. A: Podsedice Radovesice 2:1 (0:1), Novotný, Zimák Freiwald, 50. Úpohlavy Siřejovice 1:2 (1:0), Andrš Šírek, Bareš, 41. Bohušovice B Litoměřice C 3:1 (2:1), Krejčí, Fiala, vlastní Chovaneček, 20. Travčice B Jenčice 5:1 (0:0), Hulena 2, Smolný 2, Janouš Týř, 50. Sulejovice Lukavec B 2:1 (0:1), Přeučil, Lupínek Macíček, 35. Libochovice B Černiv B 5:0 (1:0), Baláž, Prokeš, Musil, Zůna, Černý, 70.

1. Travčice B 19 14 4 1 77: 13 46

2. Libochovice B 19 13 6 0 68: 28 45

3. Radovesice 19 14 3 2 48: 22 45

4. Siřejovice 19 12 1 6 59: 36 37

5. Úpohlavy 19 8 1 10 46: 53 25

6. Podsedice 19 8 1 10 40: 50 25

7. Sulejovice 19 8 1 10 43: 75 25

8. Litoměřice C 19 7 3 9 51: 54 24

9. Bohušovice B 19 5 3 11 43: 66 18

10. Lukavec B 19 5 2 12 40: 46 17

11. Černiv B 19 4 1 14 23: 63 13

12. Jenčice 19 2 2 15 11: 43 8

IV. třída sk. B: Vrbice Střížovice B 8:2 (3:1), Pavelka 5, Brázda 2, Šťástka Novotný, Loužecký, 20. Robeč Lovečkovice 4:7 (3:2), Minárik 2, Lisec, Ferenc Jirásek 6, Šikl, 20. Libínky Štětí B 0:3 (0:2), Tichý 2, Rejman, 30. Třebušín Brocno 8:0 (4:0), Krýsl 2, Šveňha, Kovář, Polák, Našinec, Raiman, Kulich, 25. Býčkovice Radouň 1:4 (1:2), Bílek Jantula 2, Guriš 2, 30.

1. Štětí B 18 16 0 2 130: 14 48

2. Radouň 17 14 2 1 63: 16 44

3. Vrbice 17 10 2 5 50: 21 32

4. Býčkovice 17 10 0 7 53: 47 30

5. Lovečkovice 18 9 2 7 51: 64 29

6. Třebušín 17 7 6 4 42: 21 27

7. Libínky 17 5 3 9 23: 47 18

8. Robeč 17 4 3 10 35: 50 15

9. Úštěk B 17 4 3 10 24: 48 15

10. Střížovice B 18 2 2 14 20:105 8

11. Brocno 17 2 1 14 20: 78 7

IV. třída sk. C: Mšené lázně B Račice 7:1 (4:0), Hlaváček 2, Tajč 2, Šanda, Šumbera, Briksa Lisec, 30. Vražkov B Račiněves 1:0 (1:0), Král, 30. Libkovice Předonín B 2:7 (0:3), Kuchar 2 Pětík 5, Dvořák, Galaš, 40. Ctiněves Straškov B 1:1 (0:1), Toužimský Šindelář, 50. Dušníky B Zahořany 0:2 (0:1), Fabičovič, Stejskal, 40. Budyně B Přestavlky 3:1 (2:0), Krpeš, Politeo, Oliva Bubeníček, 50.

1. Předonín B 19 15 2 2 69: 34 47

2. Zahořany 19 14 1 4 59: 19 43

3. Straškov B 19 11 3 5 39: 24 36

4. Račice 19 11 1 7 53: 36 34

5. Ctiněves 19 10 3 6 55: 36 33

6. Mšené-lázně B 19 11 0 8 72: 57 33

7. Budyně B 19 9 0 10 43: 48 27

8. Vražkov B 19 7 3 9 32: 53 24

9. Dušníky B 19 7 1 11 35: 38 22

10. Račiněves 19 6 1 12 26: 45 19

11. Přestavlky 19 3 1 15 20: 57 10

12. Libkovice 19 2 0 17 26: 82 6


Střelci:

II. třída:24 Udatný (Lukavec), 19 Mazánek (Travčice), 13 Tintěra (Lukavec), Tuček (Předonín), 12 Suchý (Bechlín), 11 Blažíček (Liběšice), Hudík (Libochovice), Janouš (Travčice), 10 Brůža, Musil (Mš. lázně), Fibich (Polepy), Liška (M. Žernoseky), 9 Prágl (Černiv), Sailer (Podlusky).

III. třída sk. A:31 Císař (Litoměřice B), 26 Čada (Dobříň), 17 D. Jirásek (Židovice), Papadopulos (Vražkov), 14 Černý, Wolf (Dobříň), Fiala (Dušníky), Tesař (Bříza), 13 Pilař (Dobříň), Šafra, 12 Huja (Bříza), 11 Lochman (Hoštka), Novotný (Lounky), T. Rubeš (Židovice), Suchý (Kostomlaty), 9 M. Jirásek (Lounky).

III. třída sk. B:23 Nohál (Velemín), 17 Beran (V. Žernoseky), Horký (Čížkovice), 15 Čtvrtník (Třebívlice), 14 Židů (Prackovice), 11 Scheithauer (Křesín), 10 Barcal (Bohušovice), Doležal (Velemín), Kleimenov (Libochovany), Klempíř (Brňany), Rambousik (Třebívlice), Zábranský (Žitenice), 9 Prošek (Brňany), Starinský (Libochovany), Šenfeldr (Křesín), Zavadil (Bohušovice).

IV. třída sk. A:15 Barcal (Bohušovice B), Beránek (Radovesice), 13 Hernych (Travčice B), 12 Z. Cuc (Podsedice), Urban, 11 Henych (Libochovice B), Šírek (Siřejovice), Walentowicz (Travčice B), 10 Lupínek (Sulejovice), Prokeš (Libochovice B), 9 Barvíř, Klas (Siřejovice), Hýř (Litoměřice C), Krejčí (Bohušovice B), Přeučil (Sulejovice).

IV. třída sk. B:20 Pavelka (Vrbice), Malý, 19 Beran (Štětí B), 17 Rosenkranc (Býčkovice), 16 Guriš (Radouň), 15 Šveňha (Lovečkovice), 13 Bílek (Býčkovice), 11 Urbánek (Radouň), 10 Ferenc (Robeč), Matoušek, Porš, Uřídil, Vodička (Štětí B).

IV. třída sk. C: 26 J. Hlaváček (Mš. lázně), 23 Jansa (Ctiněves), 21 Stejskal (Zahořany), 19 P. Hlaváček (Račice), 12 Pětík (Předonín B), 11 Lisec (Račice), 10 Ledvina (Račiněves), 9 Bílek (Račice), Červinka, Galaš (Předonín B).