II. třída dospělých: Dobříň – Lovosice B 0:3 (0:2), Podrazil 3, 78. Černiv – Liběšice 3:5 (3:2), Miko 2, Netolický – Petrus 3, Mikina 2, 70. Malé Žernoseky – Mšené-lázně 0:7 (0:3), Briksa 2, Zelinka 2, Brzák, Musil, Gunar, 20. Předonín – Podlusky 2:1 (1:1), Hubený, Červinka – Woš, 80. Libochovany – Terezín 5:0 (3:0), Alexa 2, Šinglovič, Vavřička, Kopecký, 15.

1.    Lovosice B    11    10    0    1    29: 13    30
2.    Černiv    11    9    0    2    51: 17    27
3.    Mšené lázně    11    8    0    3    39: 23    24
4.    Předonín    11    6    1    4    40: 31    19
5.    Třebenice    10    5    2    3    25: 20    17
6.    Libochovice    10    5    1    4    36: 18    16
7.    Liběšice    11    4    2    5    33: 30    14
8.    Dobříň    11    4    1    6    21: 27    13
9.    Lukavec    10    3    3    4    17: 19    12
10.    Polepy    10    2    5    3    18: 19    11
11.    Podlusky    11    3    2    6    18: 30    11
12.    Libochovany    11    2    2    7    17: 35    8
13.    Malé Žernoseky    11    2    1    8    18: 41    7
14.    Terezín    11    0    4    7    10: 49    4


III. třída sk. A: Lounky – Židovice 1:1 (1:1), Novotný – Špiner, 30. Ploskovice – Bříza 1:1 (0:1), Hervert – Tesař, 20. Hoštka – Kostomlaty 2:0 (1:0), Jelínek, Lochman, 20. Štětí B – Radovesice 7:0 (3:0), Malý 2, Pilař 2, Jung, Uřidil, Poráč, 100.

1.    Štětí B    11    10    1    0    56: 2    31
2.    Dušníky    10    7    1    2    38: 15    22
3.    Ploskovice    11    7    1    3    30: 21    22
4.    Židovice    11    6    1    4    22: 16    19
5.    Bechlín    10    5    3    2    25: 14    18
6.    Bříza    11    5    2    4    28: 19    17
7.    Hoštka    11    5    1    5    21: 29    16
8.    Radovesice    11    4    2    5    16: 20    14
9.    Kleneč    10    4    1    5    21: 31    13
10.    Lounky    11    3    3    5    24: 37    12
11.    Kostomlaty    11    4    0    7    21: 40    12
12.    Vědomice    10    2    1    7    19: 38    7
13.    Rovné B    10    1    2    7    13: 28    5
14.    Vražkov    10    1    1    8    8: 32    4


III. třída sk. B: Třebívlice – Zahořany 1:4 (0:2), Lode – Fabičovič 2, Plachý, Stejskal, ČK Stejskal (Z.), 20. Litoměřice B – Milešov B 3:0 (1:0), Míč 3, 40. Pokratice B – Travčice B 1:5 (0:2), Faust – Kavina 2, Janouš, Polák, Balko, ČK Škárka (P.), 60.

1.    Litoměřice B    11    10    1    0    32: 13    31
2.    Travčice B    11    8    1    2    37: 15    25
3.    Žitenice    10    7    1    2    39: 23    22
4.    Čížkovice    10    6    2    2    35: 18    20
5.    V. Žernoseky    10    5    1    4    28: 32    16
6.    Křesín    10    4    1    5    28: 25    13
7.    Třebívlice    11    4    1    6    34: 35    13
8.    Brňany    10    4    1    5    18: 21    13
9.    Bohušovice    10    3    3    4    24: 26    12
10.    Velemín    10    3    1    6    31: 30    10
11.    Milešov B    11    3    1    7    24: 38    10
12.    Pokratice B    11    3    1    7    22: 36    10
13.    Vchynice    10    2    2    6    18: 31    8
14.    Zahořany    11    2    1    8    13: 40    7


IV. třída sk. A: Siřejovice – Bohušovice B 2:2 (0:0), Barvíř, Kučera – Šindela, Rosa, 20. Jenčice – Úpohlavy 2:1 (0:0), Král 2 – Cíl, 80. Podsedice – Libochovice B 2:3 (1:1), Cuc, Novotný – Rohlíček, Černý, Hemerka, 40. Lukavec B – Prackovice 3:6 (2:2), Šafr 2, Červený – Poláček 4, Doleček, Lisec, 50. Černiv B – České Kopisty B    5:3 (3:2), Lubas 3, Horák, Prágl – Křemenák 2, Tůma, 30.

1.    Podsedice    9    7    1    1    33: 11    22
2.    Libochovice B    9    7    1    1    33: 19    22
3.    Sulejovice    9    6    1    2    41: 13    19
4.    Prackovice    9    6    0    3    26: 22    18
5.    Lukavec B    9    5    2    2    28: 19    17
6.    Černiv B    9    5    2    2    35: 28    17
7.    Siřejovice    9    2    2    5    21: 27    8
8.    Úpohlavy    9    2    1    6    14: 19    7
9.    Bohušovice B    9    1    2    6    10: 36    5
10.    Č. Kopisty B    10    1    1    8    17: 36    4
11.    Jenčice    9    1    1    7    9: 37    4


IV. třída sk. B: Brocno – Radouň 0:3 (0:3), Guriš 2, Daniluk, 10. Býčkovice – Robeč 4:3 (1:2), Rosenkranc 3, Resutík – Lisec, Červený, Černý, 35. Libínky – Litoměřice C 0:3 (0:2), Liška 2, Hýř, 30.

1.    Litoměřice C    8    6    1    1    41: 8    19
2.    Radouň    8    6    1    1    32: 12    19
3.    Lovečkovice    7    5    0    2    28: 19    15
4.    Býčkovice    8    5    0    3    20: 19    15
5.    Třebušín    7    4    1    2    24: 10    13
6.    Střížovice    7    3    1    3    15: 19    10
7.    Úštěk B    6    2    1    3    14: 23    7
8.    Robeč    7    2    0    5    16: 29    6
9.    Libínky    8    1    0    7    9: 28    3
10.    Brocno    8    0    1    7    7: 39    1


IV. třída sk. C: Straškov B – Budyně B 0:1 (0:0), Podrábský, ČK Rous (S.), 20. Vrbice – Račiněves 5:1 (2:1), Březina 2, Šindela 2, Kluch – Ledvina, 40. Předonín B – Vražkov B 11:0 (4:0), Kušpál 4, Červinka 3, Galaš 3, Burda, 80.

1.    Předonín B    10    8    1    1    57: 9    25
2.    Vrbice    10    7    3    0    31: 10    24
3.    Račice    9    6    1    2    31: 15    19
4.    Straškov B    10    6    0    4    27: 16    18
5.    Dušníky B    9    5    1    3    22: 19    16
6.    Budyně B    10    4    1    5    39: 25    13
7.    Ctiněves    9    4    1    4    22: 17    13
8.    Račiněves    10    4    0    6    23: 28    12
9.    Přestavlky    9    2    3    4    19: 24    9
10.    Vražkov B    10    2    1    7    18: 49    7
11.    Libkovice    9    2    1    6    11: 52    7
12.    Podbradec    9    0    1    8    10: 46    1


Sobota od 14: II. třída: Terezín – Dobříň, Podlusky – Libochovany, Lukavec – Předonín, Polepy – Libochovice, Mšené-lázně – Třebenice, Liběšice – Malé Žernoseky. III. třída: Radovesice – Lounky, Kostomlaty – Štětí B, Vražkov – Hoštka, Dušníky – Rovné B, Bříza – Kleneč, Bechlín – Ploskovice, Židovice – Vědomice, Travčice B – Vchynice, Křesín – Pokratice B, Zahořany – Velemín, Brňany – Třebívlice, Čížkovice – Velké Žernoseky, Bohušovice – Litoměřice B. IV. třída od 11: Sulejovice – Siřejovice, Prackovice – Černiv B, Střížovice – Býčkovice, Ctiněves – Straškov B, Libkovice – Vrbice-Vetlá.

Neděle: II. třída: Lovosice B – Černiv. III. třída: Milešov B – Žitenice (Medvědice). IV. třída: Libochovice B – Lukavec B, Úpohlavy – Podsedice, Bohušovice B – Jenčice, Litoměřice C – Úštěk B, Radouň – Libínky, Třebušín – Brocno, Robeč – Lovečkovice, Vražkov B – Dušníky B, Račiněves – Předonín B, Račice – Přestavlky, Budyně B – Podbradec.