Dotírá na ně ale lovosická rezerva, která zaváhala pouze jednou. V ostatních skupinách jsou na prvních příčkách Štětí B, Litoměřice B, Podsedice, Radouň a Předonín B.

II. třída: Předonín – Dobříň 7:3 (4:1), Červinka 3, Flodr, Burda, Dvořák, Tuček – Čada 2, Černý, 150. Libochovany – Libochovice 1:5 (0:1), Starinský – Hudik 2, Michajlov 2, Chlouba, 80. Terezín – Třebenice 2:2 (2:2), Zimmermann, Martínek – Nemec, Richter, 50. Podlusky – Malé Žernoseky 5:2 (1:2), Brych 2, Kautský, Kocourek, Vilánek – Liška 2, 80. Lukavec – Černiv 1:3 (1:2), Udatný – Voborský, Mir. Prágl, Mar. Prágl, 60. Mšené-lázně – Liběšice 4:2 (3:2), Trejbal, Briksa, Fáry, Gunar – Blažíček, Vlasák, 90. Polepy – Lovosice B 1:2 (0:1), Pengl – Banda 2, 50.

1.    Černiv    8    8    0    0    43: 8    24
2.    Lovosice B    8    7    0    1    21: 12    21
3.    Mšené-lázně    8    6    0    2    29: 19    18
4.    Třebenice    8    5    1    2    21: 13    16
5.    Libochovice    8    4    1    3    26: 15    13
6.    Liběšice    8    3    2    3    24: 21    11
7.    Předonín    8    3    1    4    26: 29    10
8.    Polepy    8    1    5    2    13: 12    8
9.    Dobříň    8    2    1    5    15: 21    7
10.    Malé Žernoseky    8    2    1    5    14: 27    7
11.    Podlusky    8    2    1    5    12: 25    7
12.    Lukavec    8    1    3    4    9: 16    6
13.    Libochovany    8    1    2    5    11: 27    5
14.    Terezín    8    0    4    4    10: 29    4

III. třída sk. A: Hoštka – Lounky 3:2 (2:1), Lochman 2, Bláha – Řehák, Pavelka, 80. Štětí B – Rovné B 3:0 kont. Radovesice – Kleneč 4:0 (2:0),  Koskuba 2, Meduna, Vaněček, 80. Kostomlaty – Ploskovice 5:1 (2:0), Suchý 2, Uglaj, Kuchar, Hrzán – Jaroš, 60. Vražkov – Vědomice 1:4 (0:2), Houdek – Tyl, Turčányi, Bánom, Kubín, 30. Dušníky – Židovice 2:1 (1:1),  Hejna, Novotný – Rubeš, ČK Štrébl (D.), 42. Bříza – Bechlín 1:2 (0:1), Suchomel – Tichý, Točín, 52.

1.    Štětí B    8    7    1    0    33: 2    22
2.    Bechlín    8    5    3    0    23: 10    18
3.    Ploskovice    8    6    0    2    23: 16    18
4.    Dušníky    8    5    1    2    26: 14    16
5.    Bříza    8    4    1    3    19: 15    13
6.    Židovice    8    4    0    4    18: 14    12
7.    Radovesice    8    4    0    4    15: 12    12
8.    Hoštka    8    4    0    4    18: 24    12
9.    Kostomlaty    8    3    0    5    17: 30    9
10.    Lounky    8    2    2    4    20: 22    8
11.    Vědomice    8    2    1    5    18: 23    7
12.    Kleneč    8    2    1    5    12: 29    7
13.    Rovné B    8    1    1    6    11: 25    4
14.    Vražkov    8    1    1    6    7: 24    4

III. třída sk. B: Velemín – Vchynice 6:2 (4:1), Doležal 3, Nohál 2, Walter – Hadaš, Kroupa, 50. Křesín – Žitenice 7:4 (1:2), Švestka 3, Scheithauer 2, Hranička, Hanousek – Patzenhauer 2, Proft, Pekař, 60. Zahořany – Litoměřice B 0:2 (0:0), Smetana, Páša, ČK Novák, Beškoski – Polášek, 45. Brňany – Bohušovice 0:4 (0:2), Ponert, Hadrbolec, Šikner, Fiala, 60. Čížkovice – Milešov B 7:1 (2:0), Bozděch 2, L. Horký 2, Streit 2, V. Horký – Červený, 80. Pokratice B – Třebívlice 6:2 (3:0), Prokůpek, Klíma, Kyzlík, Písař, Mikina, Koňařík – Čtvrtník, Hrubý, ČK Rambousik (T.), 60. Travčice B – Velké Žernoseky 7:1 (5:0), Polák 3, Kavina 2, Balko, Sedlák – Lacko, 100.

1.    Litoměřice B    8    7    1    0    22: 8    22
2.    Čížkovice    8    5    2    1    26: 12    17
3.    Travčice B    8    5    1    2    25: 11    16
4.    Žitenice    8    5    1    2    29: 22    16
5.    Brňany    8    4    1    3    16: 17    13
6.    Velké Žernoseky    8    4    1    3    20: 28    13
7.    Bohušovice    8    3    3    2    21: 16    12
8.    Třebívlice    8    3    1    4    27: 25    10
9.    Křesín    8    3    1    4    22: 20    10
10.    Pokratice B    8    3    0    5    17: 18    9
11.    Velemín    8    2    1    5    21: 26    7
12.    Milešov B    8    2    1    5    19: 32    7
13.    Vchynice    8    1    1    6    13: 27    4
14.    Zahořany    8    1    1    6    8: 24    4

IV. třída sk. A: Prackovice – Bohušovice B 6:0 (3:0), Nytl 2, Doleček, Poláček, Lisec, Čech, 30. Černiv B – Siřejovice 4:4 (2:2), J. Lubas 2, M. Prágl, Mar. Prágl – Černý, Martykán, Šírek, Bareš, 30. Sulejovice – Podsedice 1:2 (0:2), Havránek – Z. Cuc 2, ČK P.  Cuc (P.), 80. České Kopisty B – Jenčice 3:3 (2:1), Vrána 2, Plzák – Král 2, Týř, 40. Libochovice B – Úpohlavy 2:2 (1:2), Freiwald, Hemerka – Filous, Cíl, ČK Filous (Ú.), 80.

1.    Podsedice    6    5    1    0    23: 6    16
2.    Sulejovice    7    5    0    2    35: 9    15
3.    Lukavec B    6    4    2    0    19: 7    14
4.    Libochovice B    6    4    1    1    22: 15    13
5.    Černiv B    7    4    1    2    27: 22    13
6.    Prackovice    6    4    0    2    17: 13    12
7.    Úpohlavy    6    1    1    4    9: 14    4
8.    Siřejovice    7    1    1    5    16: 24    4
9.    České Kopisty B    7    1    1    5    10: 24    4
10.    Bohušovice B    6    1    1    4    7: 29    4
11.    Jenčice    6    0    1    5    6: 28    1

IV. třída sk. B: Brocno – Úštěk B 3:3 (1:2), Kopecký, Bartko, Nováček – Roubal 2, Šimánek, 15. Libínky – Lovečkovice 2:6 (1:4), Pechar, Libertin – Šveňha 4, Svoboda, Šmajsl, 20. Litoměřice C – Býčkovice 3:0 (2:0), Hýř 2, Kolářík, 50. Radouň – Střížovice 6:0 (1:0), Vála 2, Kubeš, Guriš, Bláha, Brzek, 70. Třebušín – Robeč 6:2 (2:2), Štumpf 2, Kovář, Polák, Bezemek, Kulich – Černý, Koubek, 30.

1.    Radouň    5    4    1    0    23: 7    13
2.    Lovečkovice    5    4    0    1    24: 11    12
3.    Býčkovice    5    4    0    1    15: 6    12
4.    Litoměřice C    5    3    1    1    23: 8    10
5.    Třebušín    5    3    0    2    15: 8    9
6.    Střížovice    5    2    0    3    9: 16    6
7.    Robeč    5    2    0    3    12: 21    6
8.    Úštěk B    5    1    1    3    12: 22    4
9.    Brocno    5    0    1    4    4: 22    1
10.    Libínky    5    0    0    5    4: 20    0

IV. třída sk. C: Předonín B – Straškov B 3:0 (3:0), Červinka 2, Hosnedl, 50. Dušníky B – Vrbice-Vetlá 1:1 (1:1), Lang – Hašek, 15. Ctiněves – Přestavlky 3:2 (3:2), Toužimský, Mergl, Pružina – Matouch, Rubeš, ČK  Douša (P.), 30. Vražkov B – Podbradec 5:2 (2:0), Brůna 2, Faust, Pešek, Král – Šanda, Stuchlý, 37. Račiněves – Budyně B 2:1 (0:0), Joukl, Ledvina – Munzar, 35. Libkovice – Račice    1:4 (0:2), Fůs  – Lisec 2, Hackel, vlastní, 40.

1.    Předonín B    7    5    1    1    33: 6    16
2.    Račice    7    5    1    1    26: 10    16
3.    Dušníky B    7    5    1    1    19: 6    16
4.    Vrbice-Vetlá    7    4    3    0    19: 7    15
5.    Ctiněves    7    4    1    2    20: 11    13
6.    Straškov B    7    4    0    3    21: 13    12
7.    Račiněves    7    3    0    4    12: 19    9
8.    Budyně B    7    2    1    4    23: 21    7
9.    Vražkov B    7    2    0    5    12: 29    6
10.    Přestavlky    7    1    2    4    12: 18    5
11.    Libkovice    7    1    1    5    6: 38    4
12.    Podbradec    7    0    1    6    7: 32    1

II. třída: 13 – R. Lubas (Černiv), 12 – Červinka (Předonín), 11 – Mir. Prágl, 9 – Udatný (Černiv), 8 – Hudik (Libochovice), 6 – Černý (Dobříň), Espinosa (Lovosice B), Nemec (Třebenice), Vlasák (Liběšice), 5 – Briksa (Mšené-lázně), Martínek (Terezín), Trejbal, 4 – Gunar (Mšené-lázně), Čada (Dobříň), Janda (Liběšice), Mar. Prágl, Voborský

III. třída sk. A: 13 – Pilař (Štětí B), 10 – Lochman (Hoštka), 9 – Pavelka (Lounky), Rubeš (Židovice), Tichý (Bechlín), 8 – Suchý (Kostomlaty), 7 – Novotný (Lounky), 6 – Kunert (Ploskovice), Peterka (Štětí B).

III. třída sk. B: 10 – Čtvrtník (Třebívlice), 9 – Horký (Čížkovice), Patzenhauer (Žitenice), 8 – Beran (V. Žernoseky), 7 – Rambousik (Třebívlice), 6 – Bozděch (Čížkovice), Hadrbolec (Bohušovice), Hanousek (Křesín), Hrubý (Třebívlice), Nohál (Velemín), Proft (Žitenice), Prošek (Brňany).

IV. třída sk. A: 13 – Lupínek (Sulejovice), 9 – Lubas (Černiv B), 8 – Zajpt (Lukavec B), 7 – Z. Cuc (Podsedice), Černý (Libochovice), 6 – Hernych (Sulejovice), Polášek (Prackovice).

IV. třída sk. B: 13 – Šveňha (Lovečkovice), 11 – Hýř (Litoměřice C), 9 – Guriš (Radouň), 8 – Bílek (Býčkovice), 6 – Štumpf (Třebušín).

IV. třída sk. C: 9 –  Červinka (Předonín), 7 – Hlaváček (Račice), Mergl (Ctiněves), Šindela (Vrbice), 6 – Munzar (Budyně B).