II. třída: Předonín – Libochovice 5:2 (2:0), Flodr 2, Slavík 2, Červinka – Meduna, Hudik, 50. Dobříň – Mšené-lázně 1:2 (0:1),  Wolf – Škuthan, Fáry, 60. Polepy – Štětí B 2:5 (0:1), Horáček 2 – Poráč, Malý, Matoušek, Gernat, Peterka, 60. Podlusky – Třebenice 3:2 (2:2), Kautský 2, Sailer – Fleischman, Richter, 40. Litoměřice B – Předonín 4:3 pen.  (1:2), Pekař, Páša, Špaček – Božík, Červinka, Slavík, 20. Libochovice – Úštěk 3:0  kont. Liběšice – Lukavec 5:4 (3:0), Žiška, Petrus, Vlasák, Mikina, Svoboda – Blížil 2, Udatný, Blížil, 70.

1.    Štětí B    24    18    2    4    93: 34    57
2.    Libochovice    24    16    4    4    81: 35    54
3.    Liběšice    24    16    2    6    74: 30    51
4.    Lukavec    24    12    2    10    74: 49    40
5.    Předonín    24    11    5    8    54: 53    40
6.    Podlusky    24    11    5    8    52: 54    39
7.    Mšené-lázně    24    11    3    10    57: 45    38
8.    Litoměřice B    24    10    3    11    59: 44    35
9.    Budyně    24    7    6    11    36: 49    30
10.    Dobříň    24    6    5    13    37: 65    26
11.    Polepy    24    7    3    14    43: 79    26
12.    Třebenice    24    7    3    14    43: 79    25
13.    Úštěk    24    2    1    21    23:110    7


III. třída sk. A: Lounky-Chodouny – Vědomice 9:1 (2:0),  Turčányi 3, Kořínek 2, Rada 2, Kruncl, Krajč – Štulc, 80. Dušníky – Radouň 7:0 (6:0), Hubálek 2, Hodík 2, Mazourek, Hejna, Fiala, 70. Radovesice – Hoštka 4:2 (1:1), Kučera 4 – Uřidil, Franěk, 60. Rovné B – Kleneč 1:4 (0:1), Ullman – Drobný, 60. Bříza – Židovice 0:3 (0:2),  Nitsch 2, Hellebrant, 30. Ploskovice – Bechlín 9:3 (2:1), Landa 3, Svoboda 3, Kunert, Januška, Strmeň – Suchý, Písek, Šmída, 40. Předonín B – Litoměřice C 4:10 (2:4), Červinka 3, Hubený – Hýř 6, Liška 3, Hruška, 50.

1.    Litoměřice C    26    24    0    2    137: 38    72
2.    Radovesice    26    20    0    6    138: 54    60
3.    Lounky    26    15    2    9    71: 51    49
4.    Židovice    26    15    2    9    62: 41    47
5.    Bříza    26    13    4    9    60: 56    45
6.    Dušníky    26    13    4    9    77: 48    45
7.    Předonín B    26    13    3    10    96: 72    44
8.    Ploskovice    26    12    2    12    74: 71    39
9.    Bechlín    26    8    7    11    71: 68    32
10.    Kleneč    26    8    4    14    66: 82    31
11.    Radouň    26    8    1    17    33:121    25
12.    Hoštka    26    5    4    17    47:101    21
13.    Vědomice    26    6    2    18    45:113    21
14.    Rovné B    26    3    3    20    40:101    15


III. třída sk. B: Vchynice – Malé Žernoseky 4:3 (4:0), Chládek, Veselý, Kavka, Kroupa – Liška, Spěváček, vlastní, 80. Velemín – Brňany 0:2 (0:1),  Klempíř, Novotný, 80. Křesín – Žitenice 4:1 (3:1), Hranička 2, Hanousek, Švestka – Bader, 300. Bohušovice – Čížkovice 3:5 (1:3), Mižič 2, Štekl – Horký 3, Bartoš, Přibyl, 70. Milešov B – Podsedice 3:0 kont. Velké Žernoseky – Třebívlice 3:1 (1:0), Beran, Záveský, Lesche – Seifert, ČK Maděra (V. Ž.), 60. Libochovany – Prackovice 3:2 (2:1), Novák, Šinglovič, Starinský – Bílek, Poláček, 80.

1.    Křesín    26    17    4    5    70: 40    58
2.    Brňany    26    18    1    7    78: 37    56
3.    Čížkovice    26    17    3    6    87: 40    55
4.    V. Žernoseky    26    15    3    8    80: 58    50
5.    Žitenice    26    12    3    11    74: 66    40
6.    Bohušovice    26    11    4    11    77: 51    37
7.    Milešov B    26    8    8    10    66: 68    36
8.    M. Žernoseky    26    9    6    11    51: 53    35
9.    Libochovany    26    7    8    11    46: 66    34
10.    Vchynice    26    9    5    12    55: 78    34
11.    Třebívlice    26    9    3    14    66: 64    31
12.    Velemín    26    6    6    14    40: 71    28
13.    Prackovice    26    9    0    17    64: 83    27
14.    Podsedice    26    7    2    17    39:118    25


IV. třída sk. A: Třebušín – Černiv B 4:0 (2:0), Šveňha 2, Prokop, Štumpf, 99. Siřejovice-Jenčice – Pokratice B 3:1 (0:0),  Flig 3 – Rozínek, 30. Lovečkovice – Úpohlavy 0:3 (0:2), Zelený, Horký, Cíl, 40. Býčkovice – Zahořany 1:4 (1:1), Horčík – Plachý, Marčaník, Fabičovič, Ludvík, 100. Lukavec B – Libínky 4:2 (2:1), Udatný 2, Weiss, Štěpán – Černý 2, 30. Sulejovice – České Kopisty B 1:4 (1:2), Hernych – Škeřík 2, Matička, Salač, 80. Liběšice B – Podsedice  B 6:0 (4:0), Petrus 2, Holub, Hrbáček, Falát, Fischer, 81.

1.    Třebušín    26    16    8    2    77: 37    60
2.    Zahořany    26    18    2    6    78: 40    58
3.    Č. Kopisty B    26    18    3    5    87: 43    58
4.    Liběšice B    26    15    4    7    87: 43    50
5.    Černiv B    26    14    1    11    81: 59    43
6.    Úpohlavy    26    9    9    8    52: 40    42
7.    Sulejovice    26    11    4    11    67: 59    39
8.    Lukavec B    26    9    6    11    63: 66    36
9.    Siřej-Jenčice    26    8    7    11    59: 75    34
10.    Pokratice B    26    9    5    12    76: 73    33
11.    Lovečkovice    26    10    1    15    49: 82    32
12.    Býčkovice    26    7    4    15    42: 91    26
13.    Libínky    26    5    4    17    26: 67    22
14.    Podsedice B    26    2    4    20    31:100    13


IV. třída sk. B: Račice – Ctiněves 3:0 kont. Budyně B – Mnetěš 2:3 (0:2), Politeo 2 – Brůna, Šindelář, 80. Vražkov – Střížovice 6:1 (3:0), Řezáč 2, Hrstka 2, Houdek, Král – Minárik, 22. Libkovice – Račiněves 0:5 (0:4), Jirásek 2, Táborský, Klemer, Tyle, ČK Jakoubi – Šternberg, 20. Vrbice-Vetlá – Podbradec 5:2 (4:0),  Šindela 2, Kocman 2, Hašek – Holub, Škobis, 40. Straškov-Vodochody B – Kostomlaty 6:2 (3:1), Lebduška 3, Brhovský 2, Švec – Kuchar, Berki, ČK Rous – Kuchar, 40.

1.    Račice    24    19    2    3    90: 33    61
2.    Mnetěš    24    16    3    5    104: 46    53
3.    Vražkov    24    15    5    4    97: 47    53
4.    Budyně B    24    17    2    5    97: 37    53
5.    Straškov B    24    16    2    6    86: 37    52
6.    Račiněves    24    15    3    6    71: 38    51
7.    Střížovice    24    11    3    10    82: 57    36
8.    Vrbice-Vetlá    24    10    2    12    73: 60    32
9.    Přestavlky    24    6    5    13    55: 66    25
10.    Ctiněves    24    8    1    15    37: 53    25
11.    Kostomlaty    24    5    3    16    37: 75    20
12.    Podbradec    24    2    1    21    33:111    7
13.    Libkovice    24    0    0    24    10:212    0