II. třída: Dobříň – Liběšice 4:3 (2:1), Čada 2, Wolf, Černý – Janda 2, Nepovím, ČK Nepovím (L.), 45. Černiv – Polepy 4:1 (0:0), Udatný, Lubas, Mir. Prágl, Mar. Prágl – Horáček, 60. Malé Žernoseky – Lukavec 1:3 (1:1), Spěváček – Zabák, Šafr, Blížil, 90. Třebenice – Podlusky 2:2 (2:1), Hájek, Nemec – Woš, Horák, 40. Libochovice – Terezín 9:0 (3:0), M. Hudik 4, Michajlov 2, Urban, Jopa, O. Hudik, 50. Předonín – Libochovany 6:1 (2:1), Tuček 2, Hubený, Božík, Hosnedl, Červinka – Vavřička, ČK Červinka (P.), 70. Lovosice B – Mšené-lázně 3:0 (1:0), Banda 2, Hruza, 30.

1.    Černiv    9    9    0    0    47: 9    27
2.    Lovosice B    9    8    0    1    24: 12    24
3.    Mšené-lázně    9    6    0    3    29: 22    18
4.    Třebenice    9    5    2    2    23: 15    17
5.    Libochovice    9    5    1    3    35: 15    16
6.    Předonín    9    4    1    4    32: 30    13
7.    Liběšice    9    3    2    4    27: 25    11
8.    Dobříň    9    3    1    5    19: 24    10
9.    Lukavec    9    2    3    4    12: 17    9
10.    Polepy    9    1    5    3    14: 16    8
11.    Podlusky    9    2    2    5    14: 27    8
12.    Malé Žernoseky    9    2    1    6    15: 30    7
13.    Libochovany    9    1    2    6    12: 33    5
14.    Terezín    9    0    4    5    10: 38    4


III. třída sk. A: Lounky – Bechlín 3:2 (2:1), Novotný, Cimr, Pavelka – Mazanec 2, 40. Židovice – Bříza 2:1 (0:0), Špiner, Rubeš – Tesař, 30. Vědomice – Dušníky 0:8 (0:5), Hubálek 3, Novák, Klíma, Fiala, Horna, Novotný, ČK Turčányi (V.), 60. Ploskovice – Vražkov 5:0 (2:0), Kunert 2, Landa, Baudler, Vojtěch, ČK Gipfl (V.), 30. Kleneč – Kostomlaty 6:1 (3:0), Nožka 2, Skokan, Krejčí, Ludvík, Moravec – Pecha, 40. Hoštka – Štětí B 0:4 (0:2), Krejza 2, Vodička, Pilař, 80. Rovné B – Radovesice 0:0, 50.

1.    Štětí B    9    8    1    0    37: 2    25
2.    Ploskovice    9    7    0    2    28: 16    21
3.    Dušníky    9    6    1    2    34: 14    19
4.    Bechlín    9    5    3    1    25: 13    18
5.    Židovice    9    5    0    4    20: 15    15
6.    Bříza    9    4    1    4    20: 17    13
7.    Radovesice    9    4    1    4    15: 12    13
8.    Hoštka    9    4    0    5    18: 28    12
9.    Lounky    9    3    2    4    23: 24    11
10.    Kleneč    9    3    1    5    18: 30    10
11.    Kostomlaty    9    3    0    6    18: 36    9
12.    Vědomice    9    2    1    6    18: 31    7
13.    Rovné B    9    1    2    6    11: 25    5
14.    Vražkov    9    1    1    7    7: 29    4


III. třída sk. B: Vchynice – Milešov B 1:0 (1:0), Kavka, 50. Bohušovice – Čížkovice 1:5 (0:3), Dalešický – Bozděch 2, Streit 2, Horký, 80. Žitenice – Zahořany 8:0 (6:0), Patzenhauer 2, Proft, Steklý, Fadler, Pekař, Štorkán, Bader, nedohráno, 30. Velké Žernoseky – Křesín 1:3 (0:0), Beran – Švestka 3, 80. Třebívlice – Travčice B 2:3 (1:2), Rambousik, Hrubý – Přibyl, Kavina, Durček, 60. Velemín – Pokratice B 9:0 (6:0), M. Nohál 3, Doležal 2, Veit, Novosad, M. Nohál, Pour, 60. Litoměřice B – Brňany 2:1 (1:1), Bartoš, Beneš – Kunert, 80.

1.    Litoměřice B    9    8    1    0    24: 9    25
2.    Čížkovice    9    6    2    1    31: 13    20
3.    Žitenice    9    6    1    2    37: 22    19
4.    Travčice B    9    6    1    2    28: 13    19
5.    Křesín    9    4    1    4    25: 21    13
6.    Brňany    9    4    1    4    17: 19    13
7.    Velké Žernoseky    9    4    1    4    21: 31    13
8.    Bohušovice    9    3    3    3    22: 21    12
9.    Velemín    9    3    1    5    30: 26    10
10.    Třebívlice    9    3    1    5    29: 28    10
11.    Pokratice B    9    3    0    6    17: 27    9
12.    Vchynice    9    2    1    6    14: 27    7
13.    Milešov B    9    2    1    6    19: 33    7
14.    Zahořany    9    1    1    7    8: 32    4


IV. třída sk. A: Siřejovice – Úpohlavy 3:1 (2:1), Barvíř, Černý, Bareš – Cíl, 40. Bohušovice B – Libochovice B 1:2 (0:2), Červený – Freiwald, Černý, ČK Černý (L.), 15. Jenčice – Prackovice 0:2 (0:0), Šonda, Bílek, 30. Podsedice – České Kopisty B 2:1 (1:1), Cuc, Bičík – Matička, 50. Lukavec B – Sulejovice 1:3 (1:1), Zajpt – Přeučil, Havránek, Lupínek, 50.

1.    Podsedice    7    6    1    0    25: 7    19
2.    Sulejovice    8    6    0    2    38: 10    18
3.    Libochovice B    7    5    1    1    24: 16    16
4.    Prackovice    7    5    0    2    19: 13    15
5.    Lukavec B    7    4    2    1    20: 10    14
6.    Černiv B    7    4    1    2    27: 22    13
7.    Siřejovice    8    2    1    5    19: 25    7
8.    Úpohlavy    7    1    1    5    10: 17    4
9.    České Kopisty B    8    1    1    6    11: 26    4
10.    Bohušovice B    7    1    1    5    8: 31    4
11.    Jenčice    7    0    1    6    6: 30    1


IV. třída sk. B: Střížovice – Třebušín 2:2 (0:0), Pe. Minárik, Pa. Minárik – Polák, Bezemek, 24. Lovečkovice – Litoměřice C 0:5 (0:4), Hýř 3, Starý 2, 40. Brocno – Libínky 3:4 (2:1), Vojáček, Bartko, Nováček – Zezula, Pechar, Kalous, Libertin, 24. Úštěk B – Robeč 3:0, ČK Blažek – Pěnkava, nedohráno. Býčkovice – Radouň 1:3 (1:1), Fišer – Srba,  Mrňák, Brzek, ČK Kára (B.), 40.

1.    Radouň    6    5    1    0    26: 8    16
2.    Litoměřice C    6    4    1    1    28: 8    13
3.    Lovečkovice    6    4    0    2    24: 16    12
4.    Býčkovice    6    4    0    2    16: 9    12
5.    Třebušín    6    3    1    2    17: 10    10
6.    Úštěk B    6    2    1    3    15: 22    7
7.    Střížovice    6    2    1    3    11: 18    7
8.    Robeč    6    2    0    4    12: 24    6
9.    Libínky    6    1    0    5    8: 23    3
10.    Brocno    6    0    1    5    7: 26    1


IV. třída sk. C: Straškov B – Račice 3:1 (1:0), Kloub, Matička, Korous – Frelish, 50. Budyně B – Libkovice 13:0 (7:0), Filmak 5, Prošek 2, Jirásek 2, Červený, Svoboda, Politeo, Oliva, 40. Podbradec – Račiněves 2:9 (0:4), Šanda, Koudelka – Kulina 3, Ekhart 2, Valtr, Tyle, Ledvina, Cína, 30. Přestavlky – Vražkov B 5:5 (4:2), Matouch 3, Havránek, Rubeš – Faust 2, Menčík, Brůna, Franc, 80. Vrbice-Vetlá – Ctiněves 3:1 (1:1), Kocman 2, Červenka – Livora, 30. Předonín B – Dušníky B 10:2 (5:1), Burda 3, Soušek 3, Hubený 2, Dvořák, Šolc – Lévai, Hautke, 40.

1.    Předonín B    8    6    1    1    43: 8    19
2.    Vrbice    8    5    3    0    22: 8    18
3.    Račice    8    5    1    2    27: 13    16
4.    Dušníky B    8    5    1    2    21: 16    16
5.    Straškov B    8    5    0    3    24: 14    15
6.    Ctiněves    8    4    1    3    21: 14    13
7.    Račiněves    8    4    0    4    21: 21    12
8.    Budyně B    8    3    1    4    36: 21    10
9.    Vražkov B    8    2    1    5    17: 34    7
10.    Přestavlky    8    1    3    4    17: 23    6
11.    Libkovice    8    1    1    6    6: 51    4
12.    Podbradec    8    0    1    7    9: 41    1