VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Pět ze šesti soutěží vedou rezervy

Litoměřice - Okresní fotbalové soutěže.

12.4.2013
SDÍLEJ:

Fotbal - ilustrační foto.Foto: Deník/František Bílek

II. třída: Dobříň – Třebenice 5:2 (4:1), Čada 2, Adelt, Hosnedl, Štros – Vaishaitl, Richter, 60. Malé Žernoseky – Libochovice 1:3 (0:1), Durček – Hudik 2, Urban, 60. Černiv – Předonín 1:0 (1:0), Bouška, ČK Hubený (Předonín), 50. Liběšice – Terezín 4:3 (1:2), Holub, Petrus, Vlasák, Forgač – Janouš, Zimmermann, Martínek, 50. Mšené – lázně – Dynamo Podlusky    4:1 (2:0), Ji. Brůža 2, Brzák, M. Brůža – Hurda, ČK Bula (Podlusky), 60. Polepy – Lukavec 2:9 (1:4), Horáček 2 – Tintěra 4, Udatný 3, Šafr 2, 20. Lovosice B – Libochovany 2:0 (0:0), Bortlík, Espinosa, 50.

1.    Lovosice B    15    13    0    2    40: 16    39
2.    Černiv    14    11    0    3    56: 22    33
3.    Mšené lázně    14    10    0    4    47: 28    30
4.    Třebenice    15    7    4    4    36: 32    25
5.    Předonín    15    7    2    6    47: 40    23
6.    Libochovice    14    7    1    6    44: 25    22
7.    Lukavec    14    6    4    4    35: 25    22
8.    Liběšice    14    6    3    5    45: 36    21
9.    Dobříň    14    6    1    7    32: 33    19
10.    Podlusky    14    4    2    8    26: 39    14
11.    Polepy    14    2    6    6    24: 37    12
12.    Libochovany    14    3    2    9    22: 43    11
13.    M. Žernoseky    15    3    1    11    21: 51    10
14.    Terezín    14    0    4    10    16: 64    4


III. třída sk. A: Lounky – Kleneč 1:1 (1:0), Novotný – Krejčí, 40. Ploskovice – Rovné B 3:1 (3:0), Kunert, Januška, Benda – Pětník, 40. Vědomice – Hoštka 0:1 (0:1), Slivanský, 30. Židovice – Štětí B 1:4 (1:1), Jirásek – Malý 2, Mencl, Peterka, 15. Bechlín – Radovesice 2:2 (1:1), Písek, Tichý – Kadlec, Šelder, 60. Bříza – Kostomlaty 8:1 (4:1), Šafra 4, Tesař 3, Vošta – Kuchar, 60. Dušníky – Vražkov 3:0 (1:0), Hejna, Fiala, Horna, 25.

1.    Štětí B    15    14    1    0    88: 4    43
2.    Dušníky    14    10    1    3    62: 21    31
3.    Bříza    15    9    2    4    48: 22    29
4.    Ploskovice    14    9    1    4    37: 25    28
5.    Bechlín    15    8    4    3    37: 29    28
6.    Židovice    14    7    1    6    26: 23    22
7.    Lounky    15    6    4    5    36: 39    22
8.    Hoštka    14    6    2    6    26: 37    20
9.    Radovesice    15    5    3    7    24: 31    18
10.    Kleneč    14    5    2    7    30: 42    17
11.    Kostomlaty    14    4    0    10    25: 57    12
12.    Rovné B    15    3    2    10    20: 52    11
13.    Vědomice    15    2    1    12    21: 50    7
14.    Vražkov    15    1    2    12    13: 61    5


III. třída sk. B: Vchynice – Velké Žernoseky 4:2 (2:1), Hřebík 2, Kavka, Kroupa – Beran, Maděra, 30. Žitenice – Třebívlice 4:5 (2:2), Náprstek 2, Steklý, Jarosz – Rambousik 3, Přeučil, Sailer, ČK Svoboda, Rulf (T.), 50. Bohušovice – Pokratice B 1:2 (1:2), Zavadil – Keltner, Fišara, 30. Čížkovice – Křesín 2:0 (0:0), Vostrý, Horký, 60. Brňany – Zahořany 1:0 (1:0), Zázvorka, 58. Litoměřice B – Velemín 3:1 (1:1), Polášek, Beneš, Páša – Nohál, 50. Milešov B – Travčice B 0:7 (0:3), Doležal 4, Polák, Smolný, Zdvořák, 40.

1.    Litoměřice B    15    13    2    0    43: 16    41
2.    Travčice B    15    12    1    2    55: 20    37
3.    Čížkovice    15    9    3    3    50: 28    30
4.    Žitenice    14    7    2    5    50: 37    23
5.    V. Žernoseky    15    7    1    7    41: 50    22
6.    Velemín    14    6    1    7    44: 39    19
7.    Brňany    14    6    1    7    25: 26    19
8.    Třebívlice    14    5    2    7    41: 45    17
9.    Křesín    14    5    1    8    41: 34    16
10.    Bohušovice    14    4    4    6    30: 33    16
11.    Vchynice    14    4    2    8    23: 38    14
12.    Pokratice B    14    4    2    8    26: 47    14
13.    Milešov B    14    3    2    9    28: 53    11
14.    Zahořany    14    2    2    10    17: 48    8


IV. třída sk. A: Prackovice – České Kopisty B 4:1 (3:0), Poláček 2, Šonda, Bílek – Podaný, 10. Siřejovice – Podsedice 3:5 (0:3), Šírek 3 – Petr 4, Novotný, 20. Jenčice – Lukavec B 0:3 (0:1), Zajpt, Šafr, Hladík, 40. Bohušovice B – Černiv B 0:3 (0:2), Netolický 2, Štěpán, 56. Libochovice B – Sulejovice 1:2 (1:0), Černý – Hernych, Přeučil, 30.

1.    Prackovice    12    9    0    3    39: 26    27
2.    Podsedice    11    8    2    1    41: 17    26
3.    Sulejovice    12    8    1    3    54: 17    25
4.    Lukavec B    11    7    2    2    37: 23    23
5.    Libochovice B    11    7    1    3    38: 27    22
6.    Černiv B    12    6    3    3    43: 37    21
7.    Úpohlavy    11    2    3    6    20: 25    9
8.    Siřejovice    11    2    2    7    24: 42    8
9.    Bohušovice B    11    2    2    7    14: 39    8
10.    Č. Kopisty B    11    1    1    9    18: 40    4
11.    Jenčice    11    1    1    9    9: 44    4


IV. třída sk. B: Střížovice – Lovečkovice 3:1 (1:1), Jachek, Petkov, Kasman – Lesche, 50. Radouň – Litoměřice C 0:5 (0:1), Kaválek 3, Bartoš, Hýř, 40. Robeč – Brocno 0:2 (0:1), Nováček, Růžička, 15. Třebušín – Libínky 3:0 (0:0), Mužík, Kulich, vlastní, 30.

1.    Litoměřice C    10    8    1    1    49: 8    25
2.    Radouň    10    7    1    2    36: 17    22
3.    Lovečkovice    10    7    0    3    36: 27    21
4.    Třebušín    10    6    1    3    38: 13    19
5.    Býčkovice    9    6    0    3    23: 21    18
6.    Střížovice    10    5    1    4    24: 25    16
7.    Úštěk B    9    3    1    5    22: 34    10
8.    Robeč    10    2    0    8    23: 41    6
9.    Brocno    10    1    1    8    9: 48    4
10.    Libínky    10    1    0    9    9: 35    3


IV. třída sk. C: Sokol Straškov B – Přestavlky 6:1 (3:0), Novotný 2, Kloub 2, Šeba, Pešek – Havránek, 30. Podbradec – Vrbice-Vetlá 1:0 (1:0), Stuchlý, 30. Viktorie Budyně B – Předonín B 3:5 (2:2), Stuchlý 2, Mansfeld – Flodr 2, Dvořák, Šolc, Kříž, ČK Červený – Mysík, 58. Sokol Račice – Dušníky B 7:0 (3:0), Hlaváček 3, Krejčík 2, Lisec, Hakl, 50. Libkovice – Ctiněves 1:9 (0:3), Šmejkal – Herynk 4, Livora, Válek, Hrstka, Plachý, 27. Sokol Račiněves – Vražkov B 2:3 (1:1), Černý, Jirásek – Král 2, Zeman, 60.   

1.    Předonín B    13    10    2    1    69: 15    32
2.    Vrbice-Vetlá    13    9    3    1    38: 14    30
3.    Račice    13    9    2    2    50: 17    29
4.    Straškov B    13    8    0    5    36: 19    24
5.    Dušníky B    12    7    1    4    30: 29    22
6.    Ctiněves    13    6    1    6    35: 26    19
7.    Budyně B    13    5    1    7    55: 34    16
8.    Vražkov B    13    4    1    8    24: 55    13
9.    Přestavlky    12    3    3    6    27: 36    12
10.    Račiněves    13    4    0    9    28: 39    12
11.    Libkovice    12    2    1    9    16: 73    7
12.    Podbradec    12    1    1    10    14: 65    4

Autor: Redakce

12.4.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V sobotu v časných ranních hodinách havarovala na roudnickém mostě dodávka, která prorazila zábradlí nad frekventovanou železniční tratí Děčín - Praha.
6

FOTO: Nehoda dodávky uzavřela v noci most v Roudnici

Trenéři Stadionu Litoměřice při utkání.

Hokejisté Stadionu jsou proti Přerovu stoprocentní

Kantoři z Litoměřic se blýskli hudbou, tancem i vtipem

Litoměřice – Že kantoři litoměřické ZUŠ umí nejen dobře učit, ale i skvěle hrát, o tom přesvědčili početné publikum v Divadle K. H. Máchy.

FOTO, VIDEO: Jsem maloměstský člověk, říká multimilionář Horáček

Ústecký kraj – Podřipskou nemocnici s poliklinikou v Roudnici, Hospic Sv. Štěpána v Litoměřicích nebo Pivovar Monopol v Teplicích. Všechna tato místa navštívil spolu s redaktory Deníku prezidentský kandidát Michal Horáček.

POZVÁNKA: Litoměřicko, Brozany a derby I. B třídy už v pátek

Litoměřice - Oba třetiligové týmy z regionu si předehrají poslední mistrovské duely podzimní části už v pátek. Fotbalisté Brozan, kteří naposledy zkolabovali v Domažlicích (10:1), se představí na domácím trávníku, kde hostí druhý Vltavín. Litoměřicko bude chtít přidat třetí výhru v řadě v Převýšově.

Charitativní aukce Deníku vynesla 13 tisíc

Severní Čechy - Velká charitativní aukce sportovní dresů a dalších předmětů, kterou společně již počtvrté uspořádali regionální Deník a futsalový oddíl FC Lokomotif Ústí, letos vynesla přesně 13 tisíc korun. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT