II. třída: Chemička Dobříň – Libochovice 2:1 (1:0), Černý 2 – Zůna, 70. Třebenice – Předonín 0:4 (0:1), Burda 2, Dvořák, Nebeský, 20. Malé Žernoseky – Libochovany 1:1 (0:1), Spěváček – Vavřička, 80. Černiv – Terezín 8:1 (4:0), R. Lubas 3, Mar. Prágl 2, Udatný, Mir. Prágl, Bouška – Zimmermann, 40. Liběšice – Lukavec 6:2 (2:0), Vlasák 2, Mikina 2, Petrus, Vlk – Horký, Hamza, 153. Mšené-lázně – Polepy 1:4 (0:2), Briksa – Svoboda, Hoznédl, Záveský, Horáček, 50. Lovosice B – Podlusky 5:0 (2:0), Podrazil, Espinosa, Hruza, Krpeš, Banda, 50.

1.    Lovosice B    17    15    0    2    50: 17    45
2.    Černiv    16    13    0    3    67: 23    39
3.    Mšené lázně    16    11    0    5    49: 32    33
4.    Liběšice    16    8    3    5    55: 39    27
5.    Předonín    17    8    3    6    53: 42    27
6.    Libochovice    16    8    1    7    47: 28    25
7.    Třebenice    17    7    4    6    37: 38    25
8.    Lukavec    16    6    4    6    37: 32    22
9.    Dobříň    16    7    1    8    36: 39    22
10.    Polepy    16    4    6    6    33: 40    18
11.    Podlusky    16    4    2    10    27: 48    14
12.    Libochovany    16    3    3    10    23: 47    12
13.    Malé Žernoseky    17    3    3    11    24: 54    12
14.    Terezín    16    0    4    12    18: 77    4

III. třída sk. A: Lounky – Rovné B 4:0 (4:0), Novotný 2, Pác, Rada, 60. Viktorie Kleneč – Sokol Hoštka 6:4 (4:0), Pitner 4, Čížek 2. Ploskovice – Štětí B 1:7 (0:2), Kunert – Pilař 6, Horyna, ČK Uřidil (Štětí), 30. Vědomice – Radovesice 2:0 (0:0), Sedláček, Chládek, 50. Židovice – Kostomlaty 5:0 (1:0), Jirásek 3, Rubeš, Hlavatý, ČK Kuchar (K.), 40. Bechlín – Vražkov 3:2 (0:1), Pěkný 2, Kordač – Brůna, Gipfl, ČK Starý (V.), 53. Bříza – Dušníky 2:6 (0:2), Huja, Tesař – Fiala 4, Doležal, Horna, 50.

1.    Štětí B    17    16    1    0    105: 5    49
2.    Dušníky    16    11    1    4    69: 25    34
3.    Bříza    17    10    2    5    53: 28    32
4.    Bechlín    17    9    5    3    42: 33    32
5.    Židovice    16    9    1    6    33: 24    28
6.    Lounky    17    8    4    5    42: 40    28
7.    Ploskovice    16    9    1    6    40: 38    28
8.    Kleneč    16    7    2    7    38: 47    23
9.    Hoštka    16    7    2    7    36: 45    23
10.    Radovesice    17    5    3    9    25: 35    18
11.    Kostomlaty    16    4    1    11    27: 64    13
12.    Rovné B    17    3    2    12    21: 58    11
13.    Vědomice    17    3    1    13    23: 60    10
14.    Vražkov    17    1    2    14    15: 67    5

III. třída sk. B: Vchynice – Třebívlice 1:0 (1:0), Hřebík, ČK  Rulf (Třebívlice), 80. Velké Žernoseky – Velemín 1:1 (1:1), Procházka – Nohál, 80. Žitenice – Pokratice B 2:1 (2:0), Fadler, Pekař – Klíma, 50. Bohušovice – Křesín 2:3 (2:1), Hadrbolec 2 – Hrdý, Hanousek, Brunclík, 40. Čížkovice – Brňany 0:1 (0:0), Sallaba, 40. Litoměřice B – Travčice B 2:0 (1:0), Šikl 2, 150. Milešov B – Zahořany 5:4 (3:1), Chmelař 4, Červený – Stejskal 3, Jirkovský, 20.

1.    Litoměřice B    17    15    2    0    49: 16    47
2.    Travčice B    17    13    1    3    57: 23    40
3.    Čížkovice    17    9    3    5    50: 30    30
4.    Žitenice    16    8    3    5    54: 40    27
5.    V. Žernoseky    17    8    2    7    46: 54    26
6.    Brňany    16    8    1    7    29: 28    25
7.    Křesín    16    7    1    8    50: 36    22
8.    Velemín    17    6    3    8    47: 43    21
9.    Bohušovice    17    5    4    8    34: 38    19
10.    Třebívlice    16    5    2    9    44: 50    17
11.    Vchynice    16    5    2    9    26: 41    17
12.    Pokratice B    17    5    2    10    29: 53    17
13.    Milešov B    17    4    2    11    33: 65    14
14.    Zahořany    16    3    2    11    22: 53    11

IV. třída sk. A: Siřejovice – Lukavec B 1:4 (1:0), Krajíc – Zajpt 3, Hladík, 25. Podsedice – Černiv B 2:0 (1:0), Petr, Novotný, 70. Bohušovice B – Sulejovice 0:5 (0:1), Lupínek 3, Hernych 2, 40. Úpohlavy – České Kopisty B 1:2 (1:1), Filous – Mikuláš, Salač, 120. Libochovice B – Prackovice 0:2 (0:1), Poláček 2, ČK Lisec (Prackovice), 60.

1.    Prackovice    14    11    0    3    47: 27    33
2.    Podsedice    13    10    2    1    52: 17    32
3.    Sulejovice    14    10    1    3    63: 18    31
4.    Lukavec B    13    8    2    3    41: 33    26
5.    Libochovice B    13    8    1    4    41: 30    25
6.    Černiv B    14    7    3    4    43: 36    24
7.    Úpohlavy    13    2    2    9    19: 31    8
8.    Siřejovice    13    2    2    9    26: 52    8
9.    Bohušovice B    12    2    2    8    14: 44    8
10.    Č. Kopisty B    13    2    1    10    21: 44    7
11.    Jenčice    12    1    2    9    9: 44    5

IV. třída sk. B: Dynamo Střížovice – Sokol  Libínky 3:2 (1:1), Řízek, Jachek, Petkov – Kříž, Černý, 100. Sokol Býčkovice – Sokol Brocno 1:0 (0:0), Polák, 30. Robeč – FK Litoměřice C 1:1 (0:1), Minárik – Hýř, 50. Kalich Třebušín – Sokol Radouň 1:3 (1:1), Bezemek – Tuček 2, Guriš, 40.

1.    Litoměřice C    11    8    2    1    51: 10    26
2.    Radouň    10    7    1    2    31: 17    22
3.    Třebušín    11    6    1    4    39: 18    19
4.    Střížovice    11    6    1    4    29: 26    19
5.    Lovečkovice    9    6    0    3    28: 22    18
6.    Býčkovice    9    6    0    3    22: 20    18
7.    Robeč    11    2    1    8    20: 40    7
8.    Libínky    11    2    0    9    14: 36    6
9.    Brocno    11    1    0    10    7: 52    3

IV. třída sk. C: Straškov B – Vrbice 2:5 (1:2). Přestavlky – Předonín B 0:8 (0:4), Červinka 2, Dvořák 2, Burda, Galaš, Mysík, Nebeský, ČK Bubeníček (P.), 64. Podbradec – Dušníky B 0:3 (0:1), Aubrecht, Honzajk, Klíma, 60. Budyně B – Ctiněves 4:1 (2:1), Stuchlý 3, Tregner – Herynk, 50. Račice – Vražkov B 5:2 (4:0), Hlaváček 3, Ličák, Krejčík – Gipfl 2, 50. Libkovice – Račiněves 0:5 (0:2),  Valtr, Tyle, Ekhart, Jirásek, Cína, 70.

1.    Předonín B    15    12    2    1    90: 15    38
2.    Vrbice    15    10    4    1    43: 16    34
3.    Račice    15    10    2    3    58: 23    32
4.    Dušníky B    14    9    1    4    35: 30    28
5.    Straškov B    15    8    0    7    38: 32    24
6.    Ctiněves    15    7    1    7    40: 33    22
7.    Budyně B    15    6    1    8    60: 37    19
8.    Račiněves    15    6    0    9    41: 39    18
9.    Vražkov B    15    5    1    9    30: 60    16
10.    Přestavlky    14    3    4    7    27: 44    13
11.    Libkovice    14    2    1    11    16: 82    7
12.    Podbradec    14    1    1    12    14: 81    4