VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Mšené-lázně si vyšláply na suveréna přeboru

Litoměřice - Výsledky okresních soutěží.

26.10.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

II. třída: Libochovany – Chemička Dobříň 0:2 (0:1), Čada 2, 70. Terezín – Předonín 0:6 (0:2), Hubený, Flodr, Hosnedl, Dvořák, Tuček, vlastní, 40. Dynamo Podlusky – Libochovice 3:1 (2:0), Woš 3 – Hudik, 70. Lukavec – Třebenice 5:2 (2:1), Udatný 3, Zabák, Šafr – Vaishaitl 2, 50. Polepy – Malé Žernoseky 4:3 (2:0), Fibich 2, Vácha, Horáček – Dragoun 2, Liška, 100. Mšené-lázně – Černiv 3:1 (0:0), Trejbal, Briksa, Gunar – Prágl, ČK Ryska – Prágl, Lubas, 110. Liběšice – Lovosice B 1:2 (0:0),  Mikina – Kočina, Espinosa, 70.

1.    Černiv    10    9    0    1    48: 12    27
2.    Lovosice B    10    9    0    1    26: 13    27
3.    Mšené lázně    10    7    0    3    32: 23    21
4.    Třebenice    10    5    2    3    25: 20    17
5.    Libochovice    10    5    1    4    36: 18    16
6.    Předonín    10    5    1    4    38: 30    16
7.    Dobříň    10    4    1    5    21: 24    13
8.    Lukavec    10    3    3    4    17: 19    12
9.    Liběšice    10    3    2    5    28: 27    11
10.    Polepy    10    2    5    3    18: 19    11
11.    Podlusky    10    3    2    5    17: 28    11
12.    Malé Žernoseky    10    2    1    7    18: 34    7
13.    Libochovany    10    1    2    7    12: 35    5
14.    Terezín    10    0    4    6    10: 44    4


III. třída sk. A: Radovesice – Hoštka 1:1 (1:0), Vaněček – Riečičiar, 60. Kostomlaty – Podřipan Rovné B 3:2 (3:2), Krš, Holaj, Kuchar – Fuksa, Syrový, 60. Vražkov – Kleneč 1:3 (1:2), Chotěbor – Šindelář, Čížek, Pitner, ČK Šindelář (K.), 50. Dušníky – Ploskovice 4:1 (1:0), Fiala 2, Hejna, Novotný – Baudler, 40. Bříza – Vědomice 7:1 (4:0), Tesař 3, Demeter 2, Procházka, Huja – Bánom, 30. Bechlín – Židovice    0:1 (0:0), Jirásek, 50. Štětí B – Lounky 12:0 (6:0), Malý 5, Pilař 5, Uřidil, Gernat, 50.

1.    Štětí B    10    9    1    0    49: 2    28
2.    Dušníky    10    7    1    2    38: 15    22
3.    Ploskovice    10    7    0    3    29: 20    21
4.    Bechlín    10    5    3    2    25: 14    18
5.    Židovice    10    6    0    4    21: 15    18
6.    Bříza    10    5    1    4    27: 18    16
7.    Radovesice    10    4    2    4    16: 13    14
8.    Kleneč    10    4    1    5    21: 31    13
9.    Hoštka    10    4    1    5    19: 29    13
10.    Kostomlaty    10    4    0    6    21: 38    12
11.    Lounky    10    3    2    5    23: 36    11
12.    Vědomice    10    2    1    7    19: 38    7
13.    Rovné B    10    1    2    7    13: 28    5
14.    Vražkov    10    1    1    8    8: 32    4


III. třída sk. B: Křesín – Třebívlice 3:4 (2:1), Lidiak, Hanousek, Švestka – Hrubý 2, Čtvrtník, Rambousik, 60. Zahořany – Velké Žernoseky 1:7 (1:3), Stejskal – Židů 5, Beran, Badinka, 45. Brňany – Žitenice 1:2 (1:1), Prošek – Musil, Pekař, 90. Viktorie Čížkovice – FK Litoměřice B 4:5 (2:2), Streit 3, Horký – Hýř 3, Grunert, Novák, 100. Sokol Pokratice B – Vchynice 4:4 (4:2), Slabý 2, Jirásek, Haluška – Stára 2, Kavka, Tafat, 50. FK Travčice B – Velemín 4:1 (0:1), Janouš 2, Hančl, Trnka – Walter,  ČK Doležal (Vel.), 80. Sokol Milešov B – Bohušovice 5:2 (2:2), Hanzl 3, Pa. Pazdera, Sláma – Zavadil 2, 20.

1.    Litoměřice B    10    9    1    0    29: 13    28
2.    Travčice B    10    7    1    2    32: 14    22
3.    Žitenice    10    7    1    2    39: 23    22
4.    Čížkovice    10    6    2    2    35: 18    20
5.    Velké Žernoseky    10    5    1    4    28: 32    16
6.    Křesín    10    4    1    5    28: 25    13
7.    Třebívlice    10    4    1    5    33: 31    13
8.    Brňany    10    4    1    5    18: 21    13
9.    Bohušovice    10    3    3    4    24: 26    12
10.    Velemín    10    3    1    6    31: 30    10
11.    Pokratice B    10    3    1    6    21: 31    10
12.    Milešov B    10    3    1    6    24: 35    10
13.    Vchynice    10    2    2    6    18: 31    8
14.    Zahořany    10    1    1    8    9: 39    4


IV. třída sk. A: Prackovice – Podsedice    1:6 (0:3), Kajzer – Novotný 3, P. Cuc, Z. Cuc, Kunrt, 40. Sulejovice – Černiv B 3:3 (1:1), Hernych, Havránek, Přeučil – Bouška 2, Prošek, 50. České Kopisty B – Lukavec B 3:5 (1:4), Kutzler, Škeřík, Stáňa – Šafr 2, Šenfeldr 2, Puhlík, 30. Libochovice B – Jenčice 6:1 (3:1), Rohlíček 3, Červený 2, Freiwald – Král, 50. Úpohlavy – Bohušovice B 3:0 kont.

1.    Podsedice    8    7    1    0    31: 8    22
2.    Sulejovice    9    6    1    2    41: 13    19
3.    Libochovice B    8    6    1    1    30: 17    19
4.    Lukavec B    8    5    2    1    25: 13    17
5.    Prackovice    8    5    0    3    20: 19    15
6.    Černiv B    8    4    2    2    30: 25    14
7.    Úpohlavy    8    2    1    5    13: 17    7
8.    Siřejovice    8    2    1    5    19: 25    7
9.    České Kopisty B    9    1    1    7    14: 31    4
10.    Bohušovice B    8    1    1    6    8: 34    4
11.    Jenčice    8    0    1    7    7: 36    1


IV. třída sk. B: Libínky – Úštěk B 1:2 (1:1), Libertin – Škoda, Vocásek, ČK Horecký  – Giesel, 15. Litoměřice C – Brocno 10:0 (3:0), P. Hýř 4, M. Hýř 2, Liška 2, Pinka, Kolářík, ČK Málek. Radouň – Lovečkovice 3:4 (2:2), Srba, Mrňák, Guriš – Šveňha 3, Lesche, 32. Třebušín – Býčkovice 7:0 (5:0), Bezemek 3, Šveňha, Mužík, Polák, Štumpf, 60. Robeč – Střížovice 1:4 (0:2), vlastní – Došek 2, Hampl, Loužecký, 40.

1.    Litoměřice C    7    5    1    1    38: 8    16
2.    Radouň    7    5    1    1    29: 12    16
3.    Lovečkovice    7    5    0    2    28: 19    15
4.    Třebušín    7    4    1    2    24: 10    13
5.    Býčkovice    7    4    0    3    16: 16    12
6.    Střížovice    7    3    1    3    15: 19    10
7.    Úštěk B    7    3    1    3    17: 23    10
8.    Robeč    7    2    0    5    13: 28    6
9.    Libínky    7    1    0    6    9: 25    3
10.    Brocno    7    0    1    6    7: 36    1


IV. třída sk. C: Dušníky B – Straškov B 1:3 (1:2), Doležal – Kloub, Týř, Matička, 25. Ctiněves – Předonín B 1:3 (1:0),  Pružina – Burda, Červinka, Dvořák, 40. Vražkov B – Vrbice-Vetlá  1:4 (1:2), Tlustý – Rejhon, Nechyba, Kocman, Kluch, 20. Račiněves – Přestavlky 1:2 (1:0), Ledvina – Vlčák, Rubeš, 30. Libkovice – Podbradec 5:1 (2:0), Fliťar 2, Fůs 2, Granskopf – Svoboda, 50. Račice – Budyně B 4:2 (2:2), Hlaváček 2, Lisec 2 – Podrábský, Jirásek, 50.    

1.    Předonín B    9    7    1    1    46: 9    22
2.    Vrbice-Vetlá    9    6    3    0    26: 9    21
3.    Račice    9    6    1    2    31: 15    19
4.    Straškov B    9    6    0    3    27: 15    18
5.    Dušníky B    9    5    1    3    22: 19    16
6.    Ctiněves    9    4    1    4    22: 17    13
7.    Račiněves    9    4    0    5    22: 23    12
8.    Budyně B    9    3    1    5    38: 25    10
9.    Přestavlky    9    2    3    4    19: 24    9
10.    Vražkov B    9    2    1    6    18: 38    7
11.    Libkovice    9    2    1    6    11: 52    7
12.    Podbradec    9    0    1    8    10: 46    1

Autor: Redakce

26.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V sobotu v časných ranních hodinách havarovala na roudnickém mostě dodávka, která prorazila zábradlí nad frekventovanou železniční tratí Děčín - Praha.
6

FOTO: Nehoda dodávky uzavřela v noci most v Roudnici

Trenéři Stadionu Litoměřice při utkání.

Hokejisté Stadionu jsou proti Přerovu stoprocentní

Kantoři z Litoměřic se blýskli hudbou, tancem i vtipem

Litoměřice – Že kantoři litoměřické ZUŠ umí nejen dobře učit, ale i skvěle hrát, o tom přesvědčili početné publikum v Divadle K. H. Máchy.

FOTO, VIDEO: Jsem maloměstský člověk, říká multimilionář Horáček

Ústecký kraj – Podřipskou nemocnici s poliklinikou v Roudnici, Hospic Sv. Štěpána v Litoměřicích nebo Pivovar Monopol v Teplicích. Všechna tato místa navštívil spolu s redaktory Deníku prezidentský kandidát Michal Horáček.

POZVÁNKA: Litoměřicko, Brozany a derby I. B třídy už v pátek

Litoměřice - Oba třetiligové týmy z regionu si předehrají poslední mistrovské duely podzimní části už v pátek. Fotbalisté Brozan, kteří naposledy zkolabovali v Domažlicích (10:1), se představí na domácím trávníku, kde hostí druhý Vltavín. Litoměřicko bude chtít přidat třetí výhru v řadě v Převýšově.

Charitativní aukce Deníku vynesla 13 tisíc

Severní Čechy - Velká charitativní aukce sportovní dresů a dalších předmětů, kterou společně již počtvrté uspořádali regionální Deník a futsalový oddíl FC Lokomotif Ústí, letos vynesla přesně 13 tisíc korun. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT