II. třída: Čížkovice – Žitenice 5:2 (1:1), Cíl 2, Šírek, Horký, Balango – Šimek, Banda, 60. Dobříň – Polepy 3:2 pen. (2:1), Hosnedl, Modrák – Jerman, Vodička, 40. Brňany – Podlusky 2:1 (1:1), Prošek, Sallaba – Kautský, 80. Radovesice – Mšené-lázně 2:3 pen. (0:1), Hora, Horký – Ouzký, Trejbal, ČK Beránek (R.), 150. Křesín – Budyně 0:1 (0:1), Kekule, 80. Třebenice – Předonín 2:1 pen. (0:1), Richter – Dvořák, ČK Dvořák, Vápeník – Tuček, Slavík, 60. Litoměřice B – Velké Žernoseky 13:0 (8:0), Šikl 5, P. Hýř 5, Císař, Gabriel, Matějka, 60.

1. Litoměřice B 15 12 1 2 78: 17 37
2. Brňany 15 9 2 4 41: 31 31
3. Polepy 15 7 5 3 36: 29 29
4. Podlusky 15 7 3 5 34: 24 26
5. V. Žernoseky 15 8 1 6 40: 49 25
6. Radovesice 15 7 2 6 49: 38 23
7. Mšené lázně 15 6 2 7 43: 47 21
8. Třebenice 15 5 3 7 21: 29 21
9. Předonín 15 6 2 7 37: 45 20
10. Čížkovice 15 5 3 7 41: 48 18
11. Křesín 15 5 1 9 28: 39 17
12. Dobříň 15 5 1 9 39: 55 17
13. Žitenice 15 4 2 9 27: 39 15
14. Budyně 15 4 2 9 19: 43 15


III. třída sk. A: Prackovice – Libochovany 4:0 (2:0), Poláček 2, Veselý, ČK 0:1, 50. Vchynice – Malé Žernoseky 2:1 (1:1), Kroupa, Tafat – Trnka, 60. Sulejovice – Litoměřice C 1:7 (0:3), Lupínek – Jarosz 3, Polášek 2, Starý 2, 50. Velemín – Milešov B 5:4 pen. (3:2), Novosad, Pour, Hýn, Walter – Hřebík, 60. Třebívlice – Ploskovice 1:2 pen. (1:0), Seifert – Lébl, 50. Bohušovice – Černiv B 6:2 (4:1), Mižič 2, Šikner, Martínek, Fiala, Dalešický – Lubas 2, 50. Třebušín – České Kopisty B 4:2 (3:1), Bílek 2, Kulich 2 – Stáňa, Salač, 25.

1. Bohušovice 15 11 3 1 62: 21 38
2. Malé Žernoseky 15 11 2 2 64: 23 36
3. Ploskovice 15 9 2 4 42: 29 30
4. Milešov B 15 8 3 4 46: 34 29
5. Litoměřice C 15 9 0 6 44: 22 27
6. Vchynice 15 8 1 6 37: 35 25
7. Třebívlice 15 6 3 6 30: 42 22
8. České Kopisty B 15 5 4 6 40: 37 21
9. Velemín 15 4 4 7 40: 55 19
10. Sulejovice 15 4 4 7 31: 47 19
11. Libochovany 15 3 3 9 17: 37 14
12. Černiv B 15 3 2 10 32: 45 12
13. Třebušín 15 4 0 11 25: 64 12
14. Prackovice 15 2 5 8 28: 47 11


III. třída sk. B: Střížovice – Úštěk 0:5 (0:4), Křeček, Blažek, Rešl, Roubal, Piskač, 50. Lounky-Chodouny – Vědomice 4:2 (1:2), Novotný, Rada, Cimr, Ultsch – Novák, Ortbauer, 20. Radouň – Hoštka 4:1 (1:0), Janata 2, Srba, Brzek – Jelínek, 45. Kleneč – Bechlín 5:0 (1:0), Hlaváček 3, Čížek, Drobný, 50. Liběšice B – Bříza 1:4 (0:3), Petrus – Fiala, Tesař, Šafra, Matouch, 70. Židovice – Mnetěš 3:2 (1:1), Lauko, Křivánek, Ponert – Šindelář, Gipfl, 50. Dušníky – Račice 4:1 (3:0), Šíma 2, Novák, Hubálek – Jonák, 70.

1. Dušníky 15 12 0 3 40: 13 36
2. Lounky 15 11 1 3 49: 19 35
3. Židovice 15 10 0 5 46: 24 30
4. Úštěk 15 9 2 4 43: 26 30
5. Kleneč 15 9 2 4 37: 30 29
6. Bříza 15 7 4 4 45: 19 27
7. Račice 15 7 2 6 31: 26 24
8. Bechlín 15 6 2 7 33: 37 21
9. Mnetěš 15 4 4 7 33: 36 18
10. Liběšice B 15 5 1 9 38: 54 16
11. Hoštka 15 4 2 9 34: 51 16
12. Vědomice 15 4 1 10 25: 33 14
13. Střížovice 15 3 1 11 27: 74 10
14. Radouň 15 3 0 12 28: 67 9


IV. třída sk. B: Vrbice-Vetlá – Straškov-Vodochody B 2:4 (0:1), Kluch 2 – Hanzlík, Melichar, Rous, Jandásek, 30. Předonín B – Libochovice B 3:1 (3:0), Kratochvíl 2, Váňa – Čapek, 49. Přestavlky – Kostomlaty 0:3 (0:2), Bubeníček, Kalhous, Líbal, 40. Budyně B – Mšené – lázně B 3:4 (1:2), Čorič 2, Krpeš – Trejbal 2, Tajč, Razák, ČK Kouba (Budyně), 60. Podbradec – Vražkov 0:4 (0:2), Houdek, Dyrynk, Řezáč, Keltner, 30. Račiněves – Rovné B 2:3 pen. (1:2), Valtr, Jirásek – Kouba 2, 30.

1. Vražkov 14 11 0 3 45: 20 33
2. Budyně B 14 9 1 4 38: 24 29
3. Rovné B 14 7 4 3 41: 32 27
4. Předonín B 14 8 1 5 64: 31 26
5. Mšené lázně B 14 8 0 6 63: 42 24
6. Libochovice B 14 6 3 5 37: 25 24
7. Přestavlky 14 7 1 6 38: 31 22
8. Kostomlaty 14 7 0 7 22: 26 21
9. Račiněves 14 6 2 6 29: 33 20
10. Straškov B 14 6 0 8 30: 44 18
11. Vrbice-Vetlá 14 4 3 7 30: 41 16
12. Ctiněves 13 3 1 9 26: 60 10
13. Podbradec 13 0 0 13 12: 66 0