II. třída:

Předonín – Litoměřice B 0:2 (0:1), Hýř 2, 80. Žitenice – Křesín 0:1 (0:0), Švestka, 60. Třebenice – Brňany 2:3 pk (2:1), Vaishaitl, Richter – Bauer, Zázvorka, 80. Předonín – Dobříň 2:3 (1:2), Červinka, Soušek – Hosnedl, Štros, Pilař, 120. Velké Žernoseky – Čížkovice 3:2 (2:1), Beran 2, Novák – Bozděch, Horký, 70. Budyně – Polepy 1:2 pk (0:0), Kekule – Vodička, 90. Mšené lázně – Podlusky 4:1 (3:0), Brůža, Musil, Kajetán, Jarošík – Porde, 80. Litoměřice B – Radovesice 3:1 (2:0), Páša 2, Hýř – Kučera, 50. Žitenice – Třebenice 3:0 (1:0), Křivský, Horák, Kulísek, 40. Velké Žernoseky – Křesín 3:0 kont. Budyně – Radovesice 2:1 (1:0). Mšené lázně – Brňany 5:4 (3:2), Jarošík 4, Zelinka – Prošek 2, Bauer, Krejza, 80. Polepy – Čížkovice 1:2 pk.

1. Litoměřice B 20 17 1 2 105: 19 52
2. Brňany 20 11 3 6 57: 46 39
3. Polepy 20 7 8 5 39: 35 34
4. V. Žernoseky 20 11 1 8 52: 60 34
5. Podlusky 19 9 3 7 40: 31 32
6. Mšené lázně 20 9 4 7 57: 53 32
7. Třebenice 20 7 4 9 31: 42 28
8. Radovesice 20 8 2 10 54: 49 26
9. Předonín 20 8 2 10 50: 56 26
10. Čížkovice 20 6 5 9 51: 60 25
11. Dobříň 19 7 2 10 48: 62 25
12. Budyně 20 6 4 10 30: 52 23
13. Žitenice 20 6 2 12 34: 51 21
14. Křesín 20 6 1 13 29: 61 20


III. třída sk. A:

Libochovany – Třebušín 5:0, Velemín – Bohušovice 0:6, Třebívlice – Sulejovice 3:5, Ploskovice – Vchynice 3:2, České Kopisty B – Malé Žernoseky 4:2, Černiv B – Litoměřice C 1:5, Milešov B – Prackovice 5:3.

1. Bohušovice 19 15 3 1 87: 23 50
2. M. Žernoseky 20 14 2 4 76: 33 45
3. Litoměřice C 19 13 0 6 56: 24 39
4. Ploskovice 19 11 2 6 50: 41 36
5. Milešov B 19 9 4 6 54: 47 33
6. Sulejovice 19 8 4 7 50: 54 31
7. Vchynice 19 9 2 8 45: 43 30
8. Velemín 19 6 4 9 47: 68 25
9. Třebívlice 19 7 3 9 39: 63 25
10. Č. Kopisty B 19 6 4 9 48: 60 24
11. Libochovany 19 5 3 11 26: 45 20
12. Černiv B 19 5 2 12 42: 57 18
13. Prackovice 20 3 5 12 43: 58 14
14. Třebušín 19 4 0 15 32: 79 12


III. třída sk. B:

Úštěk – Liběšice B 1:3, Židovice – Kleneč 3:0, Dušníky – Radouň 11:1, Račice – Lounky-Chodouny 1:7, Mnetěš – Střížovice 2:1, Bříza – Vědomice 4:0, Bechlín – Hoštka 8:2.

1. Dušníky 19 15 0 4 59: 18 45
2. Lounky 19 13 1 5 64: 27 41
3. Bříza 20 11 4 5 63: 26 39
4. Židovice 19 13 0 6 54: 27 39
5. Úštěk 19 10 3 6 53: 35 34
6. Bechlín 19 10 2 7 50: 42 33
7. Račice 19 9 2 8 39: 38 30
8. Kleneč 20 9 2 9 42: 49 29
9. Mnetěš 19 7 4 8 42: 44 27
10. Liběšice B 19 8 1 10 47: 62 25
11. Hoštka 19 6 2 11 46: 69 22
12. Vědomice 19 4 2 13 30: 47 16
13. Radouň 19 4 0 15 35: 86 12
14. Střížovice 19 3 1 15 31: 85 10


IV. třída sk. A:

Úpohlavy – Podsedice 4:1, Terezín – Podsedice 6:0, Křešice B – Zahořany 5:0, Lovečkovice – Lukavec B 3:1, Libínky – Siřejovice-Jenčice 2:0, Pokratice B – Býčkovice 5:0.

1. Úpohlavy 14 9 4 1 44: 18 34
2. Pokratice B 13 10 2 1 74: 20 32
3. Terezín 13 10 0 3 66: 25 30
4. Libínky 14 7 3 4 42: 21 25
5. Lovečkovice 14 8 0 6 31: 39 24
6. Zahořany 14 5 4 5 25: 24 22
7. Lukavec B 14 7 0 7 44: 43 21
8. Křešice B 14 3 2 9 33: 40 13
9. Siřej-Jenčice 14 4 1 9 21: 59 13
10. Býčkovice 13 2 2 9 11: 49 9
11. Podsedice 15 1 2 12 11: 64 5


IV. třída sk. B:

Vražkov – Předonín B 5:0, Libochovice B – Ctiněves 6:3, Podbradec – Budyně B 1:5, Račiněves – Přestavlky 7:1, Rovné B – Vrbice-Vetlá 5:0, Mšené lázně B – Kostomlaty 2:3 pk,

1. Vražkov 18 15 0 3 65: 23 45
2. Rovné B 18 9 5 4 49: 35 35
3. Libochovice B 18 9 3 6 56: 34 33
4. Budyně B 18 10 2 6 46: 32 33
5. Předonín B 17 10 1 6 72: 41 32
6. Račiněves 18 10 2 6 48: 38 32
7. Kostomlaty 18 9 1 8 41: 31 29
8. Mšené lázně B 18 9 1 8 75: 53 28
9. Přestavlky 17 7 1 9 41: 46 22
10. Straškov B 17 7 0 10 35: 64 21
11. Vrbice-Vetlá 17 4 3 10 31: 56 16
12. Ctiněves 17 5 1 11 37: 72 16
13. Podbradec 17 0 0 17 17: 88 0