Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Libochovická rezerva udeřila desetkrát, odnesla to Račiiněves

Litoměřicko, Podřipsko - Okresní fotbalové soutěže pokračovaly dalším kolem.

10.11.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

 II. třída: Straškov – Podlusky 3:4 (2:2), Cibulka 3 – Sailer 2, Rejhon, Kopecký, 50. Třebenice – Velké Žernoseky 1:0 np, ČK Hruza (V. Žernoseky), 20. Libotenice – Polepy 3:1 (2:1), Knapík, Mazánek, Červinka – Vodička, 60. Mšené lázně – Dušníky 1:5 (0:2), Briksa – Horna 3, Gabriel, Hubálek, ČK Jarošík (Mš. lázně), 50. Malé Žernoseky – Radovesice 3:1 (2:0), Durček, Toncar, Hančl – Kučera, 40. Žitenice – Litoměřicko D 1:2 (0:0), Divecký – Pekař, Starý, 45. Roudnice – Předonín – nehráno, soupeř se nedostavil.

1. Roudnice 11 11 0 0 43:8 33
2. Libotenice 12 10 0 2 67:24 30
3. Dušníky 12 7 0 5 41:19 23
4. Litoměřicko D 12 8 0 4 21:22 23
5. Žitenice 12 6 0 6 57:47 19
6. Polepy 12 6 0 6 31:24 18
7. M. Žernoseky 12 6 0 6 33:29 18
8. Mšené lázně 12 5 0 7 46:33 17
9. V. Žernoseky 12 6 0 6 32:34 17
10. Straškov 12 5 0 7 26:41 14
11. Třebenice 12 5 0 7 17:30 13
12. Podlusky 12 4 0 8 22:43 12
13. Radovesice 12 3 0 9 28:47 8
14. Předonín 11 1 0 10 24:87 4


III. třída sk. A: Travčice – Velemín 3:2 (0:1), Jareš, Tyle, Zimandl – Kavina, Nohál, 60. Třebívlice – Lukavec B 2:1 (0:0), Sailer, Čtvrtník – Průša, 40. Vchynice – Čížkovice 2:1 (0:1), Baudler, Poruba – Streit, 30. Libochovany – Milešov 2:3 (1:2), Alexa 2 – Chmelař, Hřebík, Brabenec, 60. Křesín – Ploskovice 4:1 (0:0), Švestka 2, Fleischman, Figr – Svoboda, 60. Sulejovice – Brňany 2:7 (1:5), Hernych, Přeučil – Bauer 5, Štekl, Kovář, 40.

1. Milešov 11 11 0 0 64:9 33
2. Třebívlice 11 9 0 2 27:19 27
3. Brňany 12 8 0 4 49:21 24
4. Travčice 11 7 0 4 27:16 22
5. Křesín 11 7 0 4 27:22 22
6. Vchynice 11 6 0 5 14:16 16
7. Čížkovice 11 5 0 6 19:27 15
8. Velemín 11 4 0 7 30:28 13
9. Ploskovice 11 4 0 7 13:28 11
10. Libochovany 10 3 0 7 11:25 9
11. Lukavec B 11 3 0 8 18:42 8
12. Sulejovice 11 2 0 9 19:38 7
13. Lovečkovice 10 2 0 8 11:38 6


III. třída sk. B: Rovné B – Račice 1:3 (0:1), Kouba – Božík, Šíma, Krejčík, 42. Hoštka – Židovice 4:0 (1:0), Kubeš 3, Šimáček, 40. Úštěk – Libínky 7:2 (4:1), Rešl 3, Kacálek, Káles, Roubal, Křeček – Hlavatý, Riečičiar, 40. Lounky – Dobříň 1:4 (0:0), Rada – Hosnedl 2, Bouša, Štros, 55. Vědomice – Kleneč 4:2 (2:1), Štulc 2, Stehlík, Beran – Čížek, Drobný, 50. Budyně – Mnetěš 0:3 (0:1), Čáp, Gipfl, Brůna, 120. Bechlín – Bříza 4:3 (1:2), Čmejla, Herynk, Suchý, Šmída – Tesař 2, Fiala, 20.

1. Budyně 12 9 0 3 49:20 27
2. Dobříň 12 9 0 3 38:21 26
3. Mnetěš 12 8 0 4 36:15 25
4. Bechlín 12 8 0 4 34:27 24
5. Hoštka 12 8 0 4 28:19 23
6. Rovné B 12 7 0 5 30:17 21
7. Úštěk 12 6 0 6 37:24 20
8. Račice 12 7 0 5 25:17 20
9. Vědomice 12 6 0 6 25:23 18
10. Bříza 12 5 0 7 19:31 15
11. Lounky 12 5 0 7 26:34 13
12. Židovice 12 3 0 9 15:29 11
13. Kleneč 12 3 0 9 25:48 9
14. Libínky 12 0 0 12 14:76 0


IV. třída sk. A: Býčkovice – Pokratice 0:8 (0:4), Hladký 3, Janda 3, Cuc, Keltner, 45. Křešice B – Podsedice 7:0 (4:0), Faust 2, Loula 2, Zezula, Polívka, Cibulka, 30. Prackovice – Blíževedly 5:0 (3:0), Cigany 2, Lokšan, Hamšík, Pechánek, 15. Zahořany – Liběšice B 2:1 (2:1), Diviak 2 – Kočí, 40. Medvědice – Terezín 2:1 (1:1), Samseli, Štefan – Uličný, 40.

1. Úpohlavy 10 9 0 1 46:15 27
2. Pokratice 10 8 0 2 53:16 24
3. Terezín 10 7 0 3 33:24 21
4. Býčkovice 10 5 0 5 33:24 16
5. Medvědice 10 5 0 5 27:29 15
6. Liběšice B 10 5 0 5 23:30 13
7. Křešice B 10 4 0 6 25:29 11
8. Prackovice 10 3 0 7 28:36 11
9. Podsedice 10 4 0 6 15:31 10
10. Blíževedly 10 3 0 7 18:50 10
11. Zahořany 10 2 0 8 13:30 7


IV. třída sk. B: Libochovice B – Račiněves 10:0 (7:0), Hemerka 3, Šturm 2, Horký, Jeřábek, M. Hudik, Srbecký, Kozák, ČK Šternberg (Račiněves), 65. Litoměřicko E – Přestavlky 3:4 np (1:2), Fišara 2, Kožíšek – Král 2, Rytíř, 30. Mšené lázně B – Vražkov 3:5 (2:2), Šanda 2, Husák – Keltner 2, Šolta, Špád, Houdek, 10. Kostomlaty – Budyně B 3:4 np (0:2), Kalhous 2, Hrzán – Štrébl, Oliva, Šereš, 35. Vrbice – Vetlá – Střížovice 2:3 np (0:0), Hejkal, Vodochodský – Horáček, Jelínek, 20. Radouň – Ctiněves / Libkovice 7:4 (4:4), Uřídil 3, Minárik 2, Lisec 2 – Černý 2, Fůs, Barcik, 10.

1. Radouň 11 9 0 2 52:12 27
2. Libochovice B 11 9 0 2 50:20 26
3. Střížovice 12 8 0 4 34:26 25
4. Vražkov 11 7 0 4 44:25 22
5. Mšené lázně B 11 7 0 4 43:35 21
6. Přestavlky 11 7 0 4 37:26 20
7. Litoměřicko E 11 5 0 6 26:22 16
8. Vrbice-Vetlá 11 4 0 7 20:41 13
9. Budyně B 11 5 0 6 28:32 12
10. Ctiněves/Lib 11 4 0 7 25:37 12
11. Račiněves 11 4 0 7 18:49 11
12. Kostomlaty 11 3 0 8 28:24 10
13. Podbradec 11 0 0 11 12:68 1

Autor: Redakce

10.11.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
hokej, Litoměřice a Prostějov
13

Stadion má jen bod, dva uletěly s Jestřáby

Tradiční veletrh středních a učňovských škol pro žáky základních škol.
28

FOTO: Střední školy a učiliště se nabízely dětem ze základních škol

ANKETA: Zrušili byste imunitu poslanců?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.

Naši prvňáci: ZŠ Ostrovní a ZŠ Školní ve Štětí

Každou středu vám představujeme nové prvňáčky ze škol na Litoměřicku a Podřipsku.

Kulináři všech zemí se spojili. Umění ukážou v Litoměřicích

Litoměřice - Výstaviště provoní speciality osmi světových kuchyní.

Fasáda ZŠ Antonína Baráka v Lovosicích je dokončená

Lovosice – Práce na zateplení a fasádě Základní školy Antonína Baráka jsou dokončené a škola tak konečně získala důstojný kabát.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení