II. třída:

Třebenice – Slavoj Úštěk 7:1 (5:1), Fleischman 3, J. Richter 2, Krpeš, L. Richter – Mareš, 68. Budyně – Lukavec 1:2 (1:1), Čorič – Udatný, Blížil, ČK Oliva (Budyně), 50. Mšené-lázně – FK Libochovice 0:3 (0:0), M. Hudik, Jopa, O. Hudik, 200. Polepy – FK Litoměřice B 5:3 (5:1), Kolář 3, Hoznédl, Myšák – Čámský, Hruška, Šikl, ČK Jelínek (Ltm.), 10. Předonín – Chemička Dobříň 2:1 (0:1), Hubený, Doležal – Štros, ČK Štros, Bouša (Dobříň), 100. SK Štětí B – Liběšice 2:5 (1:2), Šimral, Svoboda – Mikina 3, Knop, Vlk, 40.

1.    Štětí B    20    15    1    4    79: 28    46
2.    Libochovice    19    13    3    3    64: 27    44
3.    Liběšice    19    11    2    6    52: 22    36
4.    Podlusky    19    10    3    6    45: 44    34
5.    Lukavec    19    9    2    8    47: 37    31
6.    Litoměřice B    19    9    2    8    50: 32    30
7.    Předonín    19    8    4    7    39: 43    30
8.    Mšené lázně    20    8    2    10    43: 41    27
9.    Třebenice    19    7    3    9    37: 51    25
10.    Dobříň    20    6    4    10    26: 47    25
11.    Budyně    20    5    6    9    31: 42    24
12.    Polepy    20    7    1    12    36: 62    22
13.    Úštěk    19    1    1    17    15: 88    4


III. třída sk. A: 

Předonín B – Rovné B 6:2 (2:2), Červinka 3, Hubený 2, Božík – Chromík, Hurda, 80. Radouň – Radovesice 1:11 (0:3), Matoušek – Kučera 5, Hora 3, Došek, Hřava, Mühlfait, 30. Kleneč – Lounky-Chodouny 2:3 pen. (0:1), Čížek 2 – Kořínek, Ultsch, ČK Kysela – Hájek, Krajč, 60. Litoměřice C – Židovice 2:0 (0:0), Hýř, Císař, 30. Hoštka – Bechlín 4:3 pen., (1:2), Slezák, Riečičiar, Uřidil – Urbánek 2, Fuksa, 70. Radouň – Ploskovice 6:1 (2:0), Guriš 2, Janata 2, Kubeš, Brzek – Kunert, 50. Vědomice – Bříza 7:1 (0:0), Kunt 2, Hořejší, Bánom, Nevečeřal, Šimánek, Kolář  – Hofman, 40. Radovesice – Předonín B 3:2 (1:1), Klimeš, Mühlfait, Beránek – Horáček, Nebeský, ČK Kadlec (Radovesice), 80. Dušníky – Rovné B 5:3 (3:1), Hubálek 3, Novák, Horna – Ullman 3, 30.

1.    Litoměřice C    21    20    0    1    105: 24    60
2.    Radovesice    22    17    0    5    114: 44    51
3.    Lounky    21    12    2    7    55: 38    40
4.    Bříza    21    11    3    7    52: 47    37
5.    Předonín B    21    11    2    8    74: 49    36
6.    Dušníky    21    10    3    8    55: 40    35
7.    Židovice    21    11    1    9    49: 35    34
8.    Ploskovice    21    11    1    9    60: 51    34
9.    Bechlín    21    8    7    6    62: 46    32
10.    Radouň    22    7    1    14    29:106    22
11.    Kleneč    21    4    4    13    48: 74    19
12.    Vědomice    21    5    2    14    33: 78    18
13.    Hoštka    21    3    3    15    35: 88    14
14.    Rovné B    21    2    3    16    31: 82    12


III. třída sk. B:

Velemín – Libochovany 2:1 pen. (1:0), Walter  – Vavřička, 40. Podsedice – Vchynice 1:5 (0:1), Novotný – Veselý, Jakubec, Kroupa, Stára, Tafat, 40. Čížkovice – Třebívlice 5:0 (2:0), Horký 2, Král, Cíl, Přibyl, 80. Žitenice – Prackovice    4:2 (1:0), Janda 2, Starý 2 – Židů 2, 80. Brňany – Libochovany 4:0 (4:0), Klíma, Prošek, Kunert, Krejza, 50. Malé Žernoseky – Velké Žernoseky 3:2 (2:1), Spěváček, Šváb, Gebur – Beran, Záveský, 82. Velemín – Milešov B 3:0 (1:0), Mrázek 2, Walter, 60. Křesín – Bohušovice 2:1 (0:0), Švestka, Procházka – Mižič, 100.

1.    Brňany    21    15    1    5    66: 29    47
2.    Křesín    21    13    3    5    60: 36    44
3.    Čížkovice    21    12    3    6    66: 36    40
4.    V. Žernoseky    21    11    3    7    62: 53    38
5.    Bohušovice    21    11    4    6    69: 29    37
6.    Žitenice    21    10    2    9    56: 54    33
7.    Milešov B    21    7    6    8    52: 48    30
8.    Vchynice    21    8    4    9    46: 61    30
9.    M. Žernoseky    21    8    4    9    39: 40    29
10.    Libochovany    21    5    8    8    36: 53    28
11.    Podsedice    21    7    2    12    38: 77    25
12.    Třebívlice    21    6    3    12    43: 56    22
13.    Velemín    21    5    3    13    34: 66    20
14.    Prackovice    21    6    0    15    43: 72    18


IV. třída sk. A:

Podsedice B – Býčkovice 0:2 (0:0), Tůma, Horčík, ČK Zimák (P.), 17. Černiv B – Pokratice B 4:1 (2:0), Hnilička, Süssmilich, Česal, Černý – Jech, 40. České Kopisty B – Úpohlavy 0:1 pen. (0:0), 70. Libínky – Lovečkovice 0:1 (0:0), Šveňha, 30. Zahořany – Siřejovice-Jenčice 2:1 (0:1), Chlebec, Ludvík – Šírek, 40. Lukavec B – Liběšice B 4:3 pen. (1:1), Weiss, Šenfeldr, Blížil – Budka 2, Koráb, 28. Sulejovice – Třebušín 1:5 (0:3), Lupínek – Bílek 2, Štumpf 2, Kroulík, 80.

1.    Třebušín    21    14    6    1    62: 31    51
2.    Zahořany    21    14    2    5    63: 33    46
3.    Č. Kopisty B    21    14    2    5    65: 36    45
4.    Liběšice B    21    11    4    6    68: 37    38
5.    Černiv B    21    12    1    8    67: 44    37
6.    Sulejovice    21    9    4    8    58: 49    33
7.    Lukavec B    21    8    5    8    56: 48    31
8.    Lovečkovice    21    9    1    11    43: 65    29
9.    Úpohlavy    21    5    8    8    35: 36    28
10.    Siřej-Jenčice    21    6    6    9    49: 57    27
11.    Pokratice B    21    7    4    10    54: 65    26
12.    Býčkovice    21    6    3    12    37: 71    22
13.    Libínky    21    5    2    14    20: 53    18
14.    Podsedice B    21    1    4    16    27: 79    10


IV. třída sk. B:

Vrbice-Vetlá – Mnetěš 0:4 (0:1), Zeman 2, Brůna, Gipfl, 50. Střížovice – Račice 0:3 (0:1), Hlaváček, Lisec, Šíma, 65. Vražkov – Vrbice-Vetlá 3:2 (2:2), Dyrynk, Řezáč, Bukovský – Šťástka, Šindela, 40. Podbradec – Budyně B 1:4 (0:1), Vágner – Stuchlý 2, Filmak, Kokeš, 90. Přestavlky – Kostomlaty 1:2 pen.  (0:1), Netuka – Kouba, 60. Račiněves – Ctiněves 3:1 (1:0), Jirásek, Lisec, Mach – Herynk, 60. Mnetěš – Straškov-Vodochody B 7:4 (3:3), Šindelář 6, Brůna – Houdek, Blažek,  Rous, Pešek, 150.

1.    Vražkov    20    13    5    2    78: 37    47
2.    Račice    19    14    2    3    68: 30    46
3.    Mnetěš    21    14    2    5    89: 42    45
4.    Račiněves    20    12    3    5    56: 32    42
5.    Straškov B    19    13    1    5    71: 28    41
6.  Budyně B              19  13       1      5 71: 33    40
7.    Střížovice    20    9    3    8    57: 44    30
8.    Vrbice-Vetlá    20    8    2    10    66: 47    26
9.    Přestavlky    20    6    4    10    52: 58    24
10.    Kostomlaty    19    4    3    12    32: 60    17
11.    Ctiněves    19    5    1    13    30: 43    16
12.    Podbradec    19    2    1    16    26: 89    7
13.    Libkovice    19    0    0    19    4:157    0