II. třída: Třebenice – Chemička Dobříň 2:0 (1:0), Vaishaitl, Krpeš, 70. Budyně – Předonín 3:2 na pen. (1:0), Drátovník, Munzar – Božík, Nebeský, 60. SK Štětí B – Úštěk 2:1 (2:1), Mencl, Malý – Roubal, 60. Mšené-lázně – Lukavec 2:3 pen. (1:1), Ouzký 2 – Orem, Blížil, 120. Polepy – Liběšice 0:3 (0:1), Mikina, 80. Podlusky – Litoměřice B 2:1 (0:0), Štichhauer, Kautský – Matějka, 80.

1.    Štětí B    18    14    1    3    73: 23    43
2.    Libochovice    17    11    3    3    54: 27    38
3.    Podlusky    18    9    3    6    40: 43    31
4.    Liběšice    17    9    2    6    41: 20    30
5.    Litoměřice B    18    9    2    7    47: 27    30
6.    Lukavec    17    8    2    7    45: 32    28
7.    Mšené lázně    18    8    2    8    43: 32    27
8.    Dobříň    18    6    4    8    24: 40    25
9.    Předonín    17    6    4    7    35: 42    24
10.    Budyně    18    5    5    8    28: 38    22
11.    Třebenice    17    6    3    8    30: 48    22
12.    Polepy    18    6    1    11    31: 52    19
13.    Úštěk    17    1    0    16    12: 79    3


III. třída sk. A: Litoměřice C – Lounky-Chodouny 3:1 (1:1), P. Hýř 2, Císař – Rada, 30. Hoštka – Kleneč 2:1 (0:0), Triebe, Uřidil – Čížek, 35. Radouň – Židovice 0:3 (0:1), Jirásek, Fogl, Frič, 20. Sahara Vědomice – Bechlín 2:1 pen. (0:0), Kolář  – Tichý, 40. Dušníky – Ploskovice 5:1 (2:0), Hubálek 2, Horna, Šíma, Bula – Landa, 50. Radovesice – Bříza 5:1 (2:1), Mühlfait 2, Kučera 2, Došek – Tesař, 100.

1.    Litoměřice C    19    18    0    1    96: 22    54
2.    Radovesice    19    14    0    5    88: 41    42
3.    Bříza    19    11    3    5    51: 39    37
4.    Lounky    19    11    1    7    49: 35    35
5.    Předonín B    18    10    2    6    65: 40    33
6.    Židovice    19    10    1    8    45: 33    31
7.    Ploskovice    19    10    1    8    55: 44    31
8.    Dušníky    19    8    3    8    49: 37    29
9.    Bechlín    19    7    6    6    47: 43    28
10.    Radouň    19    6    1    12    22: 82    19
11.    Kleneč    19    4    3    12    44: 65    18
12.    Vědomice    19    4    2    13    25: 73    15
13.    Rovné B    18    2    3    13    26: 59    12
14.    Hoštka    19    3    2    14    32: 81    12


III. třída sk. B: Čížkovice – Vchynice 3:4 (2:3), Horký, Král, Přibyl – Holý 2, Verner, Hadaš, 80. Žitenice – Podsedice 5:2 (2:0), Šimek 2, Janda, Beránek, Starý – Novotný 2, ČK  Bičík (Podsedice), 80. Brňany – Třebívlice 6:0 (4:0), Prošek 4, Pácl, Mackovčin, 70. Malé Žernoseky – Prackovice 3:2 (1:2), Švihlík, Durček, Šváb – Nytl, Poláček, 50. Křesín – Velké Žernoseky 4:1 (4:1), Švestka 3, Hrib – Maděra, ČK Hanousek (Křesín), 80. Bohušovice – Milešov B 5:0 (3:0), Mižič 3, Dalešický 2, 50.

1.    Brňany    19    13    1    5    60: 28    41
2.    Křesín    19    12    3    4    58: 30    41
3.    V. Žernoseky    19    10    3    6    50: 50    35
4.    Bohušovice    19    10    4    5    65: 25    34
5.    Čížkovice    19    10    3    6    54: 35    34
6.    Milešov B    19    6    6    7    47: 45    27
7.    Žitenice    19    8    2    9    50: 52    27
8.    Vchynice    19    7    4    8    39: 57    27
9.    M. Žernoseky    19    7    3    9    33: 35    25
10.    Libochovany    18    5    6    7    32: 45    25
11.    Podsedice    19    7    2    10    36: 65    25
12.    Třebívlice    19    6    3    10    43: 49    22
13.    Prackovice    19    6    0    13    40: 66    18
14.    Velemín    18    4    2    12    30: 55    15


IV. třída sk. A: Sokol České Kopisty B – Podsedice B 6:1 (3:0), Vrána 2, Šumichrast, Podařil, Kutzler, Matička – Bouček, 30. Sokol Černiv B – Býčkovice 4:1 (1:0),  Udatný 2, Vít, Černý – Bečka, 80. Libínky – Pokratice B 0:2 (0:1), Keller, Toufar, ČK Hromas – Suk, 40. Zahořany – Úpohlavy 2:1 pen., (0:1), Plachý – Lasch, ČK Novák – Lasch, Andrš, 30. Sokol Lukavec B – Lovečkovice 4:5 (4:3), Vacek 2, Štěpán, Šafr – P. Šveňha 3, O. Šveňha, Votýpka, 50. Slavoj Sulejovice – Siřejovice-Jenčice 3:2 pen. (1:0), Hernych, Lupínek – Vlasák, Martykán, 103. Třebušín – Liběšice B 3:1 (1:1), Bílek, Prokop, Štumpf – Petrus, 60.

1.    Třebušín    19    12    6    1    52: 28    45
2.    Zahořany    19    13    2    4    59: 27    43
3.    Č. Kopisty B    19    13    1    5    62: 36    41
4.    Liběšice B    19    11    3    5    64: 29    37
5.    Černiv B    19    10    1    8    57: 42    31
6.    Sulejovice    19    8    4    7    52: 43    30
7.    Lukavec B    19    8    3    8    51: 43    28
8.    Pokratice B    19    7    4    8    53: 58    26
9.    Úpohlavy    19    5    6    8    34: 35    25
10.    Siřej-Jenčice    19    6    5    8    46: 53    25
11.    Lovečkovice    19    7    1    11    37: 63    23
12.    Býčkovice    19    5    3    11    33: 66    19
13.    Libínky    19    5    1    13    19: 51    16
14.    Podsedice B    19    1    4    14    26: 71    10


IV. třída sk. B: Přestavlky – Viktorie Budyně B 1:9 (1:4), Matouch – Politeo 2, Prošek 2, Kalous, Svoboda, Filmak, Čorič, Krpeš, 40. Střížovice – Kostomlaty 8:2 (3:1), Uřidil 5, Hampl 2, Loužecký – Kajzr, Tvrz, 60. Vražkov – Račice 2:1 (1:0), Dyrynk, Neuman – Hlaváček, 40. Sokol Račiněves – Podbradec 4:0 (2:0), Jirásek 2, Tyle, Mach, 71. Mnetěš – Ctiněves 4:2 (2:2), Šindelář 3, Gipfl – Čada, Jansa, 180. Libkovice – Sokol Straškov-Vodochody B 0:13 (0:9), Pekař 3, Pešek 3, Melichar 2, Rous 2, Holotík, Švec, Korous, 50.

1.    Straškov B    17    13    1    3    66: 19    41
2.    Vražkov    18    11    5    2    73: 34    41
3.    Račice    17    12    2    3    62: 28    40
4.    Mnetěš    18    12    2    4    76: 35    39
5.    Budyně B    18    12    1    5    67: 32    37
6.    Račiněves    18    10    3    5    51: 30    36
7.    Střížovice    18    8    3    7    54: 40    27
8.    Vrbice-Vetlá    17    7    2    8    54: 40    23
9.    Přestavlky    18    5    3    10    48: 56    20
10.    Ctiněves    17    5    1    11    28: 37    16
11.    Kostomlaty    17    4    2    11    30: 57    15
12.    Podbradec    17    2    1    14    24: 82    7
13.    Libkovice    18    0    0    18    4:147    0