II. třída:

Podlusky – Žitenice 4:0 (1:0), Hubený 2, Porde, Horák, 40. Polepy – Mšené-lázně 1:0 po pk. Čížkovice – Budyně 5:4 pk (2:2), Cíl 2, Horký, Vipler – Oliva 3, Tuček, 80. Dobříň – Velké Žernoseky 5:1 (1:0), Lauko, Bouša, Hosnedl, Štros, Pilař – Beran, ČK Záveský (V. Žernoseky), 60. Brňany – Předonín 6:3 (3:1), Zázvorka 3, Krejza 2, Sallaba – Dvořák 2, Burda, ČK Štekl (B.), 80. Radovesice – Třebenice 0:3 (0:2), Krpeš, Richter, Buřt, 70. Křesín – Litoměřice B 0:8 (0:3), Páša 3, P. Hýř 3, Koranda 2, 60.

1. Litoměřice B 18 15 1 2 100: 18 46
2. Brňany 18 11 2 5 51: 39 37
3. Podlusky 18 9 3 6 39: 27 32
4. Polepy 18 7 6 5 37: 33 31
5. V. Žernoseky 18 9 1 8 46: 58 28
6. Třebenice 18 7 3 8 29: 37 27
7. Radovesice 18 8 2 8 52: 44 26
8. Mšené lázně 18 7 4 7 48: 48 26
9. Předonín 18 8 2 8 48: 51 26
10. Čížkovice 18 6 4 8 48: 56 23
11. Dobříň 18 6 2 10 45: 60 22
12. Budyně 18 5 3 10 27: 50 19
13. Žitenice 18 5 2 11 31: 50 18
14. Křesín 18 5 1 12 28: 58 17


III. třída sk. A:

Malé Žernoseky – Černiv B 6:4 (1:3), Hančl 2, Durček 2, Liška, Trnka – Hrdý, Lubas, Mareš, Klug, 80. Prackovice – České Kopisty B 10:0 (3:0), Hamšík 3, Poláček 2, Navrátil, Piegelbauer, Kajzer, Rafael, Veselý, 50. Vchynice – Milešov B 3:2 pk (1:1), Bajer, Kroupa – Oliva, Hřebík, ČK Baudler, Poruba (V.), 50. Sulejovice – Ploskovice 5:1 (4:0), Lupínek 3, Perkner, Lupínek – Svoboda, 85. Bohušovice – Třebívlice 10:0 (5:0), Hadrbolec 2, Štekl 2, Mižič 2, Baloun, Martínek, Barcal, Fiala, 42. Litoměřice C – Libochovany 5:1 (3:1), Starý 2, Hanzlíček, Pelikán, Rondoš – Valenta, ČK Pohl (Litom.), 40. Třebušín – Velemín 2:3 (0:2), Bílek, Štumpf – Nohál, Kavina, Walter, 30.

1. Bohušovice 18 14 3 1 81: 23 47
2. M. Žernoseky 19 14 2 3 74: 29 45
3. Litoměřice C 18 12 0 6 51: 23 36
4. Ploskovice 18 10 2 6 47: 39 33
5. Milešov B 18 8 4 6 49: 44 30
6. Vchynice 18 9 2 7 43: 40 30
7. Sulejovice 18 7 4 7 45: 51 28
8. Velemín 18 6 4 8 47: 62 25
9. Třebívlice 18 7 3 8 36: 58 25
10. Č. Kopisty B 18 5 4 9 44: 58 21
11. Černiv B 18 5 2 11 41: 52 18
12. Libochovany 18 4 3 11 21: 45 17
13. Prackovice 19 3 5 11 40: 53 14
14. Třebušín 18 4 0 14 32: 74 12


III. třída sk. B:

Hoštka – Úštěk 1:6 (1:3), vlastní – Rešl 2, Musil, Blažek, Lochman, Brzák, 85. Vědomice – Bechlín 1:4 (1:3), Novák – L. Suchý, M. Suchý, Písek, Tajč, 50. Střížovice – Bříza 1:2 (1:1), Červený – Tesař, Matouch, 60. Lounky-Chodouny – Mnetěš 5:0 (3:0), Rivola 2, Vajgl 2, Turčányi, 60. Radouň – Račice 1:2 (0:1), Pěkný – Bílek, Hackel, 70. Kleneč – Dušníky 2:4 (1:2), Čížek, Hlaváček – Horna 2, Hejna, Fafejta, 55. Liběšice B – Židovice 2:1 (0:0), Petrus, Falát – Špiner, 40.

1. Dušníky 18 14 0 4 48: 17 42
2. Lounky 18 12 1 5 57: 26 38
3. Bříza 19 10 4 5 59: 26 36
4. Židovice 18 12 0 6 51: 27 36
5. Úštěk 18 10 3 5 52: 32 34
6. Račice 18 9 2 7 38: 31 30
7. Bechlín 18 9 2 7 42: 40 30
8. Kleneč 19 9 2 8 42: 46 29
9. Mnetěš 18 6 4 8 40: 43 24
10. Liběšice B 18 7 1 10 44: 61 22
11. Hoštka 18 6 2 10 44: 61 22
12. Vědomice 18 4 2 12 30: 43 16
13. Radouň 18 4 0 14 34: 75 12
14. Střížovice 18 3 1 14 30: 83 10


IV. třída sk. A:

Lukavec B – Libínky 5:2 (1:1), Zajpt 2, Henzl, Kunert, Puhlík – Hlavatý, Sachet, 50. Sokol Podsedice – FK Křešice B 0:1 po pk (0:0), Býčkovice – Terezín 0:3 (0:2), Halamíček, Podařil, Uličný, 30. Siřejovice-Jenčice – Sokol Úpohlavy 4:0 (1:0), Martykán, Went, Jelínek, Vlasák, 50. Zahořany – Lovečkovice 4:1 (1:0), Stejskal 4 – Šveňha, 60.

1. Úpohlavy 13 8 4 1 40: 17 31
2. Pokratice B 12 9 2 1 69: 20 29
3. Terezín 12 9 0 3 60: 25 27
4. Libínky 13 6 3 4 40: 21 22
5. Zahořany 13 5 4 4 25: 19 22
6. Lukavec B 13 7 0 6 43: 40 21
7. Lovečkovice 13 7 0 6 28: 38 21
8. Siřejovice-Jenčice 13 4 1 8 21: 57 13
9. Křešice B 13 2 2 9 28: 40 10
10. Býčkovice 12 2 2 8 11: 44 9
11. Podsedice 13 1 2 10 10: 54 5


IV. třída sk. B:

Straškov-Vodochody B – Sokol Mšené-lázně B 4:3 (1:3), Vít 2, Hyšman, Kloub – Dufek, Trejbal, Mach, 65. Vrbice-Vetlá – Vražkov 1:6 (1:4), Vávra – Neuman 2, Kunt 2, Keltner, Špád, 20. Kostomlaty – Libochovice B 5:0 (4:0), Kaiser, Arellano, Kalhous, Melichar, vlastní, 35. Přestavlky – Rovné B 0:1 (0:0), Žebera, 40. Budyně B – Račiněves 1:3 (0:1), Volkán – Paul, Jirásek, Cína, ČK Oliva (B.), 50. Ctiněves – Podbradec 6:2 (0:1), Toužimský 2, Plachý 2, Livora, vlastní – Holub 2, 40.

1. Vražkov 17 14 0 3 60: 23 42
2. Předonín B 16 10 1 5 72: 36 32
3. Rovné B 17 8 5 4 44: 35 32
4. Libochovice B 17 8 3 6 50: 31 30
5. Budyně B 17 9 2 6 41: 31 30
6. Račiněves 17 9 2 6 41: 37 29
7. Mšené lázně B 17 9 0 8 73: 51 27
8. Kostomlaty 17 9 0 8 39: 29 27
9. Přestavlky 16 7 1 8 40: 39 22
10. Straškov B 17 7 0 10 35: 64 21
11. Vrbice-Vetlá 16 4 3 9 31: 51 16
12. Ctiněves 16 5 1 10 34: 66 16
13. Podbradec 16 0 0 16 16: 83 0

Další kolo:Sobota od 17: II. třída: Žitenice – Křesín, Třebenice – Brňany, Předonín – Dobříň, V. Žernoseky – Čížkovice, Budyně – Polepy, Mš. lázně – Podlusky. III. třída: Libochovany – Třebušín, Velemín – Bohušovice, Třebívlice – Sulejovice, Ploskovice – Vchynice, Č. Kopisty B – M. Žernoseky, Černiv B – Ltm C, Úštěk – Liběšice B, Židovice – Kleneč, Dušníky – Radouň, Račice – Lounky, Mnetěš – Střížovice, Bříza – Vědomice, Bechlín – Hoštka. IV. třída: Vražkov – Předonín B (14).

Neděle od 17: II. třída: Ltm – B Radovesice. III. třída: Milešov B – Prackovice. IV. třída: Terezín – Podsedice, Křešice B – Zahořany, Lovečkovice – Lukavec B, Libínky – Siřejovice-Jenčice, Pokratice B – Býčkovice, Libochovice B – Ctiněves, Podbradec – Budyně B, Račiněves – Přestavlky, Rovné B – Vrbice, Mš. lázně – Kostomlaty.