II. třída: Roudnice – Podlusky 3:1 (1:0), Púčala 2, Vaněk – Hubený, ČK Hubený (P.), 204. V. Žernoseky – M. Žernoseky 2:3 (1:2), Beran 2 – T. Durček 2, P. Durček, 100. Polepy – Třebenice 2:0 (0:0), Horáček, 40. Budyně – Brňany 0:3 (0:3), Prošek 2, Bauer, 100. Bohušovice – Dušníky 2:1 (1:1), Mižič, Matějka – Doležal, 100. Travčice – Mšené lázně 0:2 (0:0), Trejbal, Brůža, 50. Libotenice – Předonín 2:1 np (0:1), Červinka – Dvořák, 50. Dobříň – Radovesice 5:3 (2:0), Modrák 2, Horký, Mrázek, Šimůnek – Hora, Kučera, Manda, 80.

1. Bohušovice 27 21 0 6 96:27 62
2. Podlusky 27 19 0 8 79:44 57
3. Libotenice 27 19 0 8 71:42 56
4. M. Žernoseky 27 17 0 10 64:47 52
5. Radovesice 27 16 0 11 104:68 48
6. V. Žernoseky 27 15 0 12 82:61 48
7. SK Roudnice 27 15 0 12 54:61 43
8. Třebenice 27 13 0 14 47:67 38
9. Dušníky 27 12 0 15 51:43 37
10. Mšené lázně 27 12 0 15 67:64 37
11. Budyně 27 13 0 14 42:59 37
12. Předonín 27 12 0 15 52:82 36
13. Polepy 27 11 0 16 57:60 34
14. Brňany 27 11 0 16 45:65 33
15. Dobříň 27 7 0 20 39:78 21
16. Travčice 27 3 0 24 22:104 9


III. třída sk. A: Třebívlice – Černiv B 5:6 (4:3), Hrubý 4, Fux – Lubas 3, Netolický 2, Krumbholc, 40. Sulejovice – Prackovice 4:0 (1:0), Charvát, Hernych, Uxa, Perkner, 40. Vchynice – Terezín 5:2 (1:1), Tafat 2, Král 2, Jakubec – Hesko, Vítek, 40. Čížkovice – Ploskovice 8:1 (3:0), Drátovník 2, Petržílek 2, Bareš, Vostrý, Mejta, Streit – Vitásek, 60. Milešov – Velemín 2:1 (0:1), Chmelař, Kouba – Kavina, 55. Křesín – Libochovany 1:2 np (0:1), Švestka – Hovorka, 60. Č. Kopisty B – Pokratice B 2:4 (0:2), Škeřík, Plzák – Bader, Patzenhauer, Loula, Slanina, 88.

1. Pokratice B 24 19 0 5 83:33 58
2. Milešov 24 18 0 6 86:43 52
3. Křesín 24 17 0 7 90:53 51
4. Č. Kopisty B 24 14 0 10 56:69 40
5. Libochovany 24 13 0 11 50:41 36
6. Vchynice 24 12 0 12 48:54 36
7. Ploskovice 24 12 0 12 37:50 36
8. Sulejovice 24 10 0 14 70:64 35
9. Černiv B 24 12 0 12 61:65 33
10. Velemín 24 10 0 14 54:61 31
11. Třebívlice 24 10 0 14 50:59 31
12. Čížkovice 24 10 0 14 62:57 30
13. Prackovice 24 6 0 18 43:80 20
14. Terezín 24 5 0 19 47:108 15


III. třída sk. B: Mnetěš – Liběšice B 2:1 np (1:0), Šindelář – Budka, 60. Hoštka – Bříza 6:3 (2:1), Gábor 2, Slivanský, Novák, Šimáček, Stýblo – Šafra, Matouch, Huja, 120. Úštěk – Lounky 0:5 (0:3), Rada 3, Faust, Jirásek, 80. Žitenice – Litoměřice C 5:4 (1:1), Divecký 3, Mráz 2 – Pohl, Starý, Bartoš, Polášek, 40. Vražkov – Kleneč 0:6 (0:3), Čížek 5, Bubla, 36. Vědomice – Židovice 1:0 np, 70. Bechlín – Račice 2:4 (2:3), Komárek 2 – Matoušek 2, Běloubek, Krejčík, 70.

1. Žitenice 24 21 0 3 104:44 63
2. Lounky 24 16 0 8 88:61 50
3. Litoměřice C 24 16 0 8 89:38 48
4. Bechlín 24 16 0 8 66:43 48
5. Židovice 24 14 0 10 55:47 44
6. Vědomice 24 13 0 11 74:60 37
7. Mnetěš 24 13 0 11 52:46 36
8. Bříza 24 11 0 13 74:56 34
9. Úštěk 24 11 0 13 68:71 29
10. Račice 24 9 0 15 42:64 26
11. Hoštka 24 8 0 16 38:113 26
12. Kleneč 24 8 0 16 60:70 24
13. Vražkov 24 6 0 18 31:80 21
14. Liběšice B 24 6 0 18 42:90 18


IV. třída sk. A: Zahořany – Bohušovice B 0:3 (0:1), Trnka, Becker, Červený, 50. Třebušín – Libochovice B 2:3 (1:2), Hajný – Šturm 2, Krček, 45. Křešice B – Lukavec B 3:2 (2:2), Restej, Větvička, Svátek – Červený, Zajpt, 60. Siřejovice – Jenčice – Býčkovice 4:2 (2:2), Šturm 2, Hruza, Šírek – Andrle, Frey, 50. Blíževedly – Úpohlavy 3:2 np (0:0), Horváth 2 – Filous, Staňo, 40. Lovečkovice – Podsedice 6:2 (2:1), Šikl 4, Matoušek, Šveňha – Boháč, Rulf, 68.

1. Lovečkovice 22 20 0 2 118:36 59
2. Bohušovice B 22 17 0 5 102:30 53
3. Lukavec B 22 19 0 3 65:29 53
4. Úpohlavy 23 11 0 12 48:44 36
5. Pokratice C 22 10 0 12 33:36 32
6. Podsedice 22 10 0 12 47:44 30
7. Libochovice B 22 10 0 12 35:65 27
8. Siřej – Jenčice 22 8 0 14 43:74 26
9. Třebušín 22 8 0 14 42:62 25
10. Křešice B 23 7 0 16 61:76 23
11. Zahořany 22 8 0 14 36:59 23
12. Blíževedly 22 8 0 14 36:69 23
13. Býčkovice 22 8 0 14 40:82 22


IV. třída sk. B: Podbradec – Radouň 2:5 (0:4), Kryl, Šesták – Lisec 2, Guriš, Uřidil, Guzy, 30. Račiněves – Budyně B 1:2 (1:1), Štosek – Krpeš, Rázek, 60. Přestavlky – Rovné B 3:1 (1:0), Filmak 2, Chládek – Šíma, 40. Libkovice – Mšené lázně B 1:6 (0:3), Holešovský – Trejbal 2, Ouzký 2, Mach 2, 50. Libínky – Straškov B 3:0 kont. Kostomlaty – Vrbice-Vetlá 10:1 (3:0), Kalhous 6, Kotlár 3, Holaj – Hašek, 50. Ctiněves – Střížovice 3:2 (0:1), Toužimský, Livora, Kraupner – Horáček, Kolář, 16.

1. Kostomlaty 24 20 0 4 82:28 58
2. Rovné B 24 19 0 5 105:22 57
3. Libínky 24 17 0 7 100:34 52
4. Radouň 24 16 0 8 114:63 47
5. Mšené lázně B 24 16 0 8 99:60 46
6. Přestavlky 24 14 0 10 83:56 42
7. Budyně B 24 14 0 10 80:55 42
8. Račiněves 24 10 0 14 67:49 34
9. Vrbice-Vetlá 24 11 0 13 62:64 34
10. Straškov B 24 8 0 16 43:87 26
11. Ctiněves 24 9 0 15 59:65 25
12. Střížovice 24 6 0 18 47:93 18
13. Podbradec 24 6 0 18 32:133 17
14. Libkovice 24 2 0 22 21:185 6