II. třída: Radovesice – Žitenice 10:1 (4:1), Došek 2, Hora 2, Horák 2, Horký 2, Kučera, Prágl – Bader, 120. Brňany – Křesín 3:1 (1:1), Klempíř, Sallaba, Kunert – Hanousek, 40. Dobříň – Litoměřice B 0:8 (0:1), Hruška 3, M. Hýř, Pekař, P. Hýř, Cermánek, vlastní, 40. Čížkovice – Třebenice 1:2 pen. (0:1), Cíl – Dvořák, ČK Vostrý (Č.), 153. Podlusky – Velké Žernoseky 3:0 (0:0), Pugr, Brůža, Vodrážka, 100. Mšené – lázně – Budyně 3:4 (0:3), Ejem, Musil, Škuthan – Čorič 2, Politeo, Tregner, 140. Polepy – Předonín 5:0 (0:0), Fibich 2, Horáček, Myšák, Vodička, ČK Soušek (Př.), 60.
1. Litoměřice B 10 8 1 1 48: 9 25
2. Brňany 9 6 1 2 30: 17 20
3. Polepy 9 4 4 1 27: 19 19
4. Radovesice 9 5 1 3 34: 25 16
5. Podlusky 9 4 2 3 21: 14 16
6. Předonín 9 5 1 3 27: 26 16
7. Mšené lázně 10 4 1 5 29: 31 13
8. Velké Žernoseky 9 4 1 4 20: 31 13
9. Křesín 9 4 0 5 17: 25 12
10. Budyně 9 3 2 4 16: 27 12
11. Dobříň 9 3 0 6 20: 39 9
12. Čížkovice 9 2 2 5 24: 28 8
13. Třebenice 9 1 2 6 10: 20 7
14. Žitenice 9 1 2 6 14: 26 6
III. třída sk. A: Sulejovice – Třebušín 4:0 (2:0), Hála 2, Mrvík, Lupínek, 50. Vchynice – Velemín 1:3 (1:0), Kučera – Suchý, Kavina, Walter, 50. Prackovice – Třebívlice 3:4 (2:1), Poláček 2, Rafael – Kvapil, Přeučil, Čtvrtník, Matika, 40. Malé Žernoseky – Ploskovice 1:3 (1:1), Šváb – Kunert 2, Lébl, 50. Černiv B – České Kopisty B 0:6 (0:2), Matička 2, Kutzler 2, Plzák, Pekař, 20. Bohušovice – Libochovany 2:1 (0:1), Mižič 2 – Tovara, 80. Litoměřice C – Milešov B 4:1 (3:1), Jarosz, Polášek, Míč, Cerman – Samseli, 40.
1. Bohušovice 9 8 0 1 39: 10 24
2. Malé Žernoseky 9 7 1 1 34: 14 22
3. Ploskovice 9 7 0 2 32: 18 21
4. Litoměřice C 9 6 0 3 27: 12 18
5. Milešov B 9 5 1 3 29: 22 17
6. Třebívlice 8 5 1 2 23: 21 16
7. Sulejovice 9 4 2 3 22: 25 16
8. České Kopisty B 9 4 0 5 24: 21 12
9. Vchynice 9 4 0 5 18: 26 12
10. Velemín 9 2 1 6 17: 32 8
11. Libochovany 9 1 2 6 8: 23 6
12. Třebušín 8 2 0 6 13: 33 6
13. Černiv B 8 1 0 7 14: 25 3
14. Prackovice 8 0 2 6 11: 29 2
III. třída sk. B: Kleneč – Úštěk 3:2 (3:2), Čížek 2, Šindelář – Roubal, Klauda, 40. Radouň – Liběšice B 6:3 (1:0), Matoušek 3, Janata 2, Guriš – Budka, Vlasák, Tafat, 50. Lounky-Chodouny – Židovice 3:1 (0:0), Hála, Rivola, Vajgl – Jirásek, 120. Střížovice – Dušníky 2:5 (1:3), Hampl, Minárik – Hubálek 2, Šíma 2, Fiala, 50. Vědomice – Račice 1:0 (1:0), Štulc, 70. Hoštka – Mnetěš 3:2 pen., (0:1), 80. Bechlín – Bříza 1:0 pen, 90.
1. Lounky 9 8 1 0 35: 7 26
2. Dušníky 9 7 0 2 27: 10 21
3. Kleneč 9 6 1 2 23: 21 19
4. Bechlín 9 5 2 2 25: 19 18
5. Úštěk 9 5 1 3 25: 16 17
6. Bříza 9 5 1 3 36: 12 16
7. Račice 9 4 1 4 20: 15 13
8. Hoštka 9 3 2 4 21: 29 13
9. Židovice 9 4 0 5 27: 20 12
10. Mnetěš 9 2 3 4 20: 23 11
11. Vědomice 9 3 0 6 15: 17 9
12. Střížovice 10 2 1 7 20: 54 7
13. Radouň 10 2 0 8 18: 50 6
14. Liběšice B 9 1 1 7 17: 36 4
IV. třída sk. A: Lukavec B – Podsedice 8:1 (5:0), Zajpt 2, Šafr 2, Blížil 2, Hanzal, Vacek – Šebela, 50. Zahořany – Terezín 2:3 (1:2), Stejskal – Janouš 2, Podařil, 80. Siřejovice-Jenčice – Křešice B 2:1 (1:1), Martykán, Navrátil – Restey, 40. Býčkovice – Libínky 0:2 (0:2), Libertin, Riečičiar, 40. Pokratice B – Úpohlavy 2:3 pen. (0:1), Nepraš, Vlašič – Cíl, Horký, ČK Filous (Úpohlavy), 80.
1. Úpohlavy 8 6 2 0 28: 8 22
2. Terezín 8 7 0 1 46: 13 21
3. Pokratice B 8 6 2 0 51: 11 20
4. Libínky 8 5 1 2 29: 8 16
5. Lukavec B 8 5 0 3 28: 19 15
6. Lovečkovice 8 4 0 4 17: 29 12
7. Zahořany 8 2 2 4 9: 16 10
8. Býčkovice 8 2 2 4 8: 27 9
9. Křešice B 9 1 1 7 19: 33 5
10. Siřej-Jenčice 8 1 1 6 12: 39 4
11. Podsedice 9 0 1 8 6: 50 1
IV. třída sk. B: Vrbice-Vetlá – Podbradec 4:1 (1:0), Pavelka 2, Rejhon, Kocman – Šulc, 30. Straškov-Vodochody B – Rovné B 2:3 (1:1), Holotík, Mázl – Boura 2, Kouba, 50. Budyně B – Libochovice B 3:2 (0:1), Svoboda, Filmak, Krpeš – Červený, Čapek, ČK Červený – Svoboda, 80. Přestavlky – Ctiněves 7:2 (4:0), Netuka 3, Rubeš 2, Matouch, Vlčák – Toužimský, Plachý, 100. Předonín B – Račiněves 9:1 (5:0), Galaš 3, Mysík 2, Nebeský 2, Hubený, Slavík – Huja, 50. Kostomlaty – Vražkov 2:3 (1:2), Tajč, Melichar – Houdek 2, Řezáč, ČK Špád (V.), 60.
1. Vražkov 8 7 0 1 29: 10 21
2. Libochovice B 9 5 2 2 29: 14 19
3. Rovné B 9 5 2 2 27: 17 18
4. Budyně B 8 6 0 2 24: 15 18
5. Přestavlky 7 5 0 2 24: 12 15
6. Předonín B 8 4 1 3 34: 20 14
7. Mšené lázně B 8 4 0 4 32: 28 12
8. Kostomlaty 8 4 0 4 14: 18 12
9. Vrbice-Vetlá 8 3 1 4 18: 22 10
10. Ctiněves 8 2 1 5 20: 31 7
11. Račiněves 9 2 1 6 14: 28 7
12. Straškov B 8 2 0 6 13: 31 6
13. Podbradec 8 0 0 8 8: 40 0