II. třída:

Roudnice – Bohušovice 0:5 (0:2), Gaube 3, Ortbauer, Kyzlík, 110. Libotenice – Malé Žernoseky 2:1 pk. (1:0), Krch – Janda, 50. Dobříň – Travčice 5:1 (1:0), Husar 2, Hosnedl 2, Adelt – Serbený, 47. Podlusky – Budyně 2:0 (1:0), Kautský, Bartůněk, 100. Radovesice – Polepy 2:1 (1:1), Kučera, Došek – Horáček Petr, 70. Předonín – Velké Žernoseky 3:2 pk (1:2), Oncirk, Dvořák – Záveský, Vocásek, 60. Mšené lázně – Třebenice 2:1 (0:0), Jarošík 2 – Krpeš, 100. Dušníky – Brňany 3:1 (1:1), Novotný, Kordač, Tuzar – Prošek, 90.

1. Podlusky 17 11 0 6 45:23 34
2. Libotenice 17 12 0 5 43:29 34
3. Radovesice 17 11 0 6 65:37 33
4. Bohušovice 17 11 0 6 51:20 32
5. V. Žernoseky 17 10 0 7 57:35 32
6. M. Žernoseky 17 10 0 7 35:27 32
7. Třebenice 17 10 0 7 37:30 30
8. Dušníky 17 9 0 8 40:26 28
9. Brňany 17 9 0 8 29:36 27
10. Předonín 17 8 1 8 29:53 24
11. Mšené lázně 17 7 1 9 35:36 22
12. SK Roudnice 17 8 0 9 30:46 22
13. Budyně 17 7 0 10 27:44 20
14. Polepy 17 5 0 12 35:43 16
15. Dobříň 17 5 0 12 23:49 15
16. Travčice 17 2 0 15 14:61 6


III. třída sk. A:

Prackovice – Křesín 6:5 (4:3), Lisec 3, Poláček, Veselý, Pacholík – Fleischman 3, Hanousek, Hrdý, 70. České Kopisty B – Milešov 1:0 (0:0), vl., 50. Libochovany – Vchynice 1:0 (0:0), Starinský, 20. Velemín – Třebívlice 3:0 (2:0), Hýn, Kavina, Doležal, 50. Ploskovice – Sulejovice 0:3 (0:2), Perkner 2, Hernych, 30. Terezín – Černiv B 1:2 pk (0:1), Samko – Lubas, 50. Pokratice B – Čížkovice 4:1 (2:0), Fišara 3, Grunert – Zyka, 20.

1. Pokratice B 14 11 0 3 55:20 34
2. Křesín 14 11 0 3 46:27 32
3. Č. Kopisty B 14 10 0 4 38:36 30
4. Milešov 14 10 0 4 46:25 28
5. Černiv B 14 9 0 5 43:34 24
6. Ploskovice 14 8 0 6 25:21 24
7. Sulejovice 14 6 0 8 43:37 21
8. Libochovany 14 6 0 8 29:27 18
9. Vchynice 14 6 0 8 23:38 18
10. Čížkovice 14 5 0 9 35:34 17
11. Velemín 14 6 0 8 29:34 17
12. Třebívlice 14 4 0 10 22:37 13
13. Prackovice 14 4 0 10 29:46 13
14. Terezín 14 2 0 12 23:70 5


III. třída sk. B:

Bříza – Vražkov 2:4 (2:2), Tesař, Huja – Keltner 2, Houdek, Kouřil, 30. Vědomice – Mnetěš 2:1 pk (1:0), Stehlík – Nebeský, 50. Židovice – Žitenice 1:6 (1:2), Meduna – Divecký 5, Mráz, 15. Kleneč – Bechlín 1:2 (1:0), Hlaváček – Hrstka, Suchý, 50. Liběšice B – Úštěk 1:5 (0:2), Vlasák – Rešl 3, Blažek, Roubal, 50. Litoměřice C – Hoštka 4:3 pk (1:1), Bartoš, Starý, Špaček – Peterka 2, Gernat, 30. Račice – Lounky-Chodouny 1:2 (1:1), Krejčík – Šinfelt, Faust, 30.

1. Žitenice 14 12 0 2 63:22 37
2. Litoměřice C 14 12 0 2 61:20 34
3. Bechlín 14 10 0 4 45:26 31
4. Lounky 14 9 0 5 48:41 29
5. Bříza 14 8 0 6 50:32 23
6. Vědomice 14 8 0 6 47:33 23
7. Mnetěš 14 8 0 6 29:25 22
8. Židovice 14 7 0 7 34:35 22
9. Úštěk 14 7 0 7 48:38 19
10. Vražkov 14 6 0 8 29:41 19
11. Račice 14 4 0 10 22:33 13
12. Liběšice B 14 4 0 10 26:57 11
13. Kleneč 14 3 0 11 35:47 10
14. Hoštka 14 0 0 14 14:101 1


IV. třída sk. A:

Křešice B – Třebušín 0:2 (0:0), Prokop, Kulich, 20. Lukavec B – Zahořany 3:1 (3:1), Richtr, Kunert, Blížil – Stejskal Martin, 40. Libochovice B – Blíževedly 3:2 (1:2), Baláž, Došek, Hudik – Rykl, vl., 23. Bohušovice B – Pokratice C 5:0 (0:0), Náprstek 2, Trnka, Červený, Šikner, 30. Býčkovice – Úpohlavy 0:1 (0:1), Cíl, 40. Podsedice – Siřejovice – Jenčice 2:1 pk (1:0), Macek – Týř, 40.

1. Bohušovice B 13 11 0 2 65:15 33
2. Lukavec B 13 11 0 2 48:20 32
3. Lovečkovice 12 10 0 2 50:19 29
4. Úpohlavy 13 8 0 5 31:24 23
5. Podsedice 13 7 0 6 27:22 22
6. Pokratice C 13 7 0 6 20:19 22
7. Třebušín 13 5 0 8 25:33 15
8. Libochovice B 13 5 0 8 18:41 14
9. Křešice B 13 4 0 9 38:44 13
10. Zahořany 13 4 0 9 21:28 13
11. Siř – Jenčice 13 4 0 9 19:43 13
12. Blíževedly 13 4 0 9 27:46 12
13. Býčkovice 13 4 0 9 18:53 11


IV. třída sk. B:

Libkovice – Račiněves 1:8 (0:4), Fůs – Bartůněk 3 Ekhart 2, Štosek 2, Minařík, 20. Mšené lázně B – Podbradec 8:1 (1:0), Ouzký 4, Fáry 2, Husák, Trejbal – Pavlík, 60. Rovné B – Ctiněves 3:2 (3:2), Řezáč, Kouba, Syrový – Livora, Herynk, 53. Budyně B – Kostomlaty 0:1 pk., 50. Radouň – Libínky 5:0 (2:0), Uřídil 3, Guriš, Lisec, 30. Straškov – Vodochody B – Přestavlky 3:0 (0:0), Mareš 2, Waldhauser, 20. Střížovice – Vrbice -Vetlá 3:1 (2:0), Kolář 2, Horáček – Červenka, 40.

1. Rovné B 14 12 0 2 55:13 35
2. Kostomlaty 14 11 0 3 50:19 32
3. Přestavlky 14 10 0 4 59:31 29
4. Radouň 14 10 0 4 52:25 28
5. Libínky 14 9 0 5 53:24 27
6. Mšené lázně B 14 9 0 5 63:35 27
7. Budyně „B" 14 9 0 5 47:28 27
8. Račiněves 14 7 0 7 45:29 23
9. Vrbice-Vetlá 14 5 0 9 36:29 18
10. Straškov B 14 5 0 9 24:55 15
11. Ctiněves 14 4 0 10 33:44 12
12. Střížovice 14 3 0 11 29:60 9
13. Podbradec 14 2 0 12 18:85 6
14. Libkovice 14 2 0 12 11:98 6

Sobota od 15: II. třída: M. Žernoseky – Dušníky, Brňany – Mš. lázně, Třebenice – Předonín, V. Žernoseky – Radovesice, Polepy – Podlusky, Budyně – Roudnice, Bohušovice – Dobříň, Travčice – Libotenice. III. třída: Prackovice – Terezín, Sulejovice – Velemín, Třebívlice – Libochovany, Vchynice – Pokratice B, Čížkovice – Č. Kopisty B, Milešov – Křesín, Bříza – Račice, Lounky – Ltm C, Hoštka – Liběšice B, Žitenice – Vědomice (Ploskovice). IV. třída od 12: Blíževedly – Podsedice, Straškov B – Střížovice, Vrbice – Radouň, Libínky – Budyně B, Kostomlaty – Rovné B.

Neděle od 15: III. třída: Černiv B – Ploskovice (Chotěšov), Úštěk – Kleneč, Bechlín – Židovice (Dobříň), Mnetěš – Vražkov (Vražkov). IV. třída: Siřejovice – Jenčice – Lukavec B (10), Úpohlavy – Bohušovice B, Pokratice C – Libochovice B (Ploskovice), Zahořany – Křešice B, Třebušín – Lovečkovice (Lovečkovice), Ctiněves – Mš. lázně B, Podbradec – Libkovice, Račiněves – Přestavlky.