II. třída dospělých: 20. kolo: Chemička Dobříň – Předonín 1:1 (1:0), Černý – Hubený, 100. FK Libochovice – Libochovany 5:0 (3:0), Musil, M. Hudik, Jopa, O. Hudik, Košťál, 60. Třebenice – Terezín 8:1 (3:0), Hořejš 2, Bajer 2, Urban 2, Schettl, Richter – Uličný, 45. Malé Žernoseky – Dynamo Podlusky 2:1 (1:0), Toncar, Durček – Štichhauer, 80. Černiv – Lukavec 0:0, 50. Lovosice B – Polepy 0:1 (0:0), Horáček, ČK Hrdý (Lovosice), 50. Liběšice – Mšené-lázně 4:3 (1:2), Petrus, Nepovím, Blažíček, Vlasák – Ryska, Brůža, Fáry, 86.
Dohrávky: Podlusky – Polepy 1:1 (1:1), Veleba – Kolář, ČK Woš (Podl.), 100. Libochovany – Liběšice 0:3 (0:2), Mikina 2, Svoboda, 85. Lukavec – Chemička Dobříň 6:1 (2:0), Terezín – Mšené-lázně 2:3 (2:0).

1.    Lovosice B    20    16    0    4    61: 22    48
2.    Černiv    19    14    2    3    72: 26    44
3.    Liběšice    20    12    3    5    69: 45    39
4.    Mšené lázně    20    12    1    7    55: 43    37
5.    Třebenice    20    9    4    7    46: 41    31
6.    Lukavec    20    8    6    6    46: 33    30
7.    Libochovice    19    9    2    8    56: 42    29
8.    Předonín    20    8    5    7    58: 48    29
9.    Dobříň    20    8    3    9    43: 46    27
10.    Polepy    20    6    7    7    43: 47    25
11.    M. Žernoseky    20    5    4    11    30: 55    19
12.    Podlusky    20    4    5    11    32: 54    17
13.    Libochovany    20    3    4    13    23: 56    13
14.    Terezín    20    0    4    16    22: 98    4


III. třída sk. A: 20. kolo: Lounky-Chodouny – Hoštka 3:2 (3:1), Jirásek 2, Dyrynk – Slivanský, Lochman, 40. Podřipan Rovné B – SK Mondi Štětí B 0:10 (0:5), Pilař 4, Peterka 3, Jung, Malák, Mencl, 50. Kleneč – Radovesice 3:0 (3:0), Čížek, Pitner, Drobný, 60. Ploskovice – Kostomlaty 7:1 (3:0), Kunert 2, Strmeň 2, Karter, Januška, Jaroš – Krš, 35. Sahara Vědomice – Sokol Vražkov 5:0 (3:0), Kubín 2, Sedláček, Nevečeřal, Chládek, 70. Židovice – Dušníky 0:2 (0:1), Fiala 2, 50. Bechlín – Bříza 3:2 (3:0), Písek 2, Šmída – Huja, Tesař, 50.
Dohrávky: Židovice – Rovné B 7:1, Bechlín – Hoštka 2:3, Bříza – Štětí B 0:5 (Pilař 3, Horyna 2), Kostomlaty – Dušníky 0:3, Kleneč – Ploskovice 7:5.

1.    Štětí B    20    19    1    0    127: 6    58
2.    Dušníky    20    15    1    4    87: 26    46
3.    Lounky    20    10    5    5    50: 43    35
4.    Bechlín    20    10    5    5    48: 42    35
5.    Židovice    19    11    1    7    43: 28    34
6.    Ploskovice    20    11    1    8    55: 51    34
7.    Bříza    20    10    3    7    56: 37    33
8.    Kleneč    20    9    3    8    50: 60    30
9.    Hoštka    19    8    3    8    43: 52    27
10.    Radovesice    20    5    3    12    26: 50    18
11.    Vědomice    20    5    2    13    34: 61    17
12.    Kostomlaty    20    4    2    14    31: 82    14
13.    Rovné B    20    3    3    14    24: 77    12
14.    Vražkov    20    1    3    16    19: 78    6


III. třída sk. B:
20. kolo: Vchynice – Velemín 2:1 (1:0). Třebívlice – Pokratice B 3:1 (0:1), Čtvrtník, Rambousik, Sailer – Kožíšek, 80. Velké Žernoseky – Travčice B 1:2 (0:2),  Beran – Balko, Smolný, 70. Žitenice – Křesín 0:1 (0:0), Šenfeldr, 70. Litoměřice B – Zahořany 4:3 (3:0), Berger, Bartoš, Pohl, Starý – neuvedeni, 40. Bohušovice – Brňany 1:2 (0:1), Zavadil – Prošek, Krejza, 60. Milešov B – Čížkovice 4:3 (2:1),  Chmelař 3, Petrik – Bozděch, Horký, Bartoš, 60.

Dohrávky: Milešov B – Velemín 0:5 (0:3), Doležal 2, Veit, Mrázek, Walter, 20. Třebívlice – Litoměřice B 0:6 (0:2), Páša 2, Bartoš, Kron, Hranička, Kaválek, 50. V. Žernoseky – Žitenice 2:1 (2:0), Hanzlík, Moška – Proft, 50. Zahořany – Vchynice 0:2 (0:1), Křesín – Brňany 2:3.

1.    Litoměřice B    20    17    3    0    60: 20    54
2.    Travčice B    20    16    1    3    66: 25    49
3.    Čížkovice    20    11    3    6    58: 34    36
4.    Brňany    20    11    1    8    37: 35    34
5.    V. Žernoseky    20    10    2    8    56: 58    32
6.    Křesín    20    9    2    9    58: 41    29
7.    Velemín    20    8    3    9    57: 46    27
8.    Žitenice    20    8    3    9    58: 50    27
9.    Vchynice    20    8    2    10    34: 46    26
10.    Třebívlice    20    7    2    11    49: 61    23
11.    Bohušovice    20    6    4    10    38: 41    22
12.    Pokratice B    20    5    2    13    31: 66    17
13.    Milešov B    20    5    2    13    37: 76    17
14.    Zahořany    20    3    2    15    26: 66    11


IV. třída sk. A: 18. kolo: Siřejovice – Černiv B 3:6 (1:3), Klas, Navrátil, Kučera – Štěpán 2, Janů, Lubas, Heřmanský, Černý, 30. Podsedice – Slavoj Sulejovice 4:0 (2:0), Semenec Václav. Jenčice – České Kopisty B 1:6 (1:0), Flig – Škeřík 3, Podaný 2, Tůma, 30. Bohušovice B – Prackovice 1:9 (1:1),  Štekl – Poláček 4, Bílek 2, Židů, Šonda, Pechánek, 20. Úpohlavy – FK Libochovice B 1:3 (0:2), Filous – Černý 2, Jopa, 40.

Dohrávky: Libochovice B – Černiv B 1:1, Podsedice – Jenčice 5:0.

1.    Podsedice    16    13    2    1    68: 17    41
2.    Prackovice    16    13    0    3    57: 28    39
3.    Sulejovice    17    12    1    4    69: 22    37
4.    Libochovice B    16    10    2    4    51: 32    32
5.    Lukavec B    16    10    2    4    52: 36    32
6.    Černiv B    17    8    4    5    50: 43    28
7.    Č. Kopisty B    16    4    1    11    32: 48    13
8.    Úpohlavy    16    3    2    11    22: 36    11
9.    Siřejovice    16    2    3    11    32: 67    9
10.    Bohušovice B    16    2    2    12    17: 72    8
11.    Jenčice    16    1    3    12    13: 62    6


IV. třída sk. B:
14. kolo: Lovečkovice – Libínky 2:1 (0:1), Lesche, Fischer – Haluška, 28. Býčkovice – FK Litoměřice C 0:9 (0:5), Hýř 3, Kaválek 2, Holub, Pinka, Martínek, Cermánek, ČK Malák (Býčkovice), 40. Střížovice – Radouň 1:4 (0:2), Hampl – Vála, Mrňák, Tuček, Janata, 100. Robeč – Třebušín 0:8 (0:4), Štumpf 3, Krýsl 2, Jelínek, Bezemek, Kulich, 49.

Dohrávka: Lovečkovice – Býčkovice 5:0 (3:0), P. Šveňha 2, Lesche 2, O. Šveňha, 40.

1.    Litoměřice C    13    10    2    1    66: 11    32
2.    Radouň    12    9    1    2    37: 19    28
3.    Lovečkovice    12    9    0    3    40: 26    27
4.    Třebušín    12    7    1    4    47: 18    22
5.    Střížovice    13    6    1    6    31: 36    19
6.    Býčkovice    12    6    0    6    24: 37    18
7.    Libínky    13    3    0    10    18: 40    9
8.    Robeč    13    2    1    10    21: 50    7
9.    Brocno    12    1    0    11    10: 57    3


IV. třída sk. C: 18. kolo: Straškov B – Předonín B    1:1 (0:1), Hofman – Hubený, 100. Vrbice-Vetlá – Dušníky B 2:1 (1:0), Březina, Šindela – Končický, 25. Přestavlky – Ctiněves 3:7 (3:4), Havránek, Vlčák, Rubeš – Herynk 3, Pružina 2, Toužimský, Plachý, 50. Podbradec – Vražkov B 1:5 (1:1). Viktoria Budyně B – Račiněves 7:0 (4:0), Tuček 2, Kouba 2, Prošek, Pažoudka, Filmak, 50. Račice – Libkovice 11:0 (6:0), Hlaváček 5, Jonák  2, Ličák 2, Netušil 2, 75.

Dohrávky: Dušníky – Sokol Libkovice 9:0, Přestavlky – Podbradec 8:0. 

1.    Předonín B    18    13    3    2    99: 21    42
2.    Vrbice-Vetlá    18    12    4    2    49: 21    40
3.    Račice    18    12    3    3    72: 25    39
4.    Dušníky B    18    11    1    6    50: 34    34
5.    Ctiněves    18    10    1    7    56: 36    31
6.    Straškov B    18    10    1    7    49: 35    31
7.    Budyně B    18    8    2    8    71: 39    26
8.    Račiněves    18    7    1    10    45: 48    22
9.    Vražkov B    18    6    2    10    37: 67    20
10.    Přestavlky    18    4    4    10    38: 58    16
11.    Libkovice    18    2    1    15    18:115    7
12.    Podbradec    18    1    1    16    16:101    4