II. třída: Brňany – Žitenice 0:4 (0:2), Banda 2, Bartoš, Benda, 60. Dobříň – Radovesice 2:5 (0:5), Štros, Pilař – Kučera 2, Klimeš, Beránek, Horák, 60. Čížkovice – Křesín 2:1 (0:0), Horký, Cíl – Švestka, 80. Polepy – Litoměřice B 3:2 (2:0), Fibich 2, Kolář – Schoř, Novotný, 79. Podlusky – Třebenice 4:1 (0:1), Bartůněk 2, Štichhauer, Vodrážka – Richter, 100. Mšené – lázně – Předonín 6:3 (3:2), Kajetán 2, Ouzký, Šumbera, Musil, Škuthan – Červinka 3, ČK Fiala (Mš.), 101. Budyně – V. Žernoseky 0:2 (0:1), Krejčí, Moška, 50.

1.    Litoměřice B    12    9    1    2    57: 15    28
2.    Radovesice    11    7    1    3    44: 29    22
3.    Podlusky    11    6    2    3    29: 16    22
4.    Polepy    11    5    4    2    30: 23    22
5.    Brňany    11    6    1    4    32: 26    20
6.    V. Žernoseky    11    6    1    4    27: 31    19
7.    Mšené lázně    12    5    1    6    35: 39    16
8.    Předonín    11    5    1    5    31: 36    16
9.    Křesín    11    5    0    6    22: 30    15
10.    Žitenice    11    3    2    6    22: 26    12
11.    Budyně    11    3    2    6    16: 33    12
12.    Čížkovice    11    3    2    6    29: 36    11
13.    Třebenice    11    2    2    7    13: 24    10
14.    Dobříň    11    3    0    8    25: 48    9


III. třída sk. A: Sulejovice – Libochovany 2:3 (2:1), Mrvík, Lupínek – Novák, Zíta, Hovorka, 70. Vchynice – Bohušovice 2:3 pen. (0:2), Veselý, Baudler – Hadrbolec, Martínek, 40. Prackovice – Třebušín    2:3 (1:2), Šonda, Poborský – Bílek, Štumpf, Kulich, ČK Šveňha )T.), 30. M. Žernoseky – Velemín 7:2 (2:0), Spěváček 3, Durček 2, Hančl, Hála – Mrázek, Kavina, 40. Černiv B – Ploskovice 2:1 (0:1), Lubas 2 – Landa, 40. Č. Kopisty B – Milešov B 2:3 pen. (1:2), Matička, Fišara – Hřebík, Červený, 50. Litoměřice C – Třebívlice 3:1 (0:0), Polášek, Najman, Jech – Čtvrtník, ČK Jech, Cerman – Rulf, 30.

1.    Malé Žernoseky    11    9    1    1    49: 16    28
2.    Bohušovice    11    8    2    1    43: 14    28
3.    Ploskovice    11    8    0    3    34: 20    24
4.    Milešov B    11    6    2    3    35: 26    22
5.    Litoměřice C    11    7    0    4    30: 14    21
6.    Třebívlice    11    6    1    4    26: 33    19
7.    Sulejovice    11    4    3    4    26: 30    17
8.    Vchynice    11    5    1    5    28: 29    16
9.    České Kopisty B    11    4    2    5    28: 25    14
10.    Libochovany    11    2    3    6    13: 27    11
11.    Velemín    11    2    2    7    22: 42    10
12.    Třebušín    11    3    0    8    18: 45    9
13.    Černiv B    11    2    1    8    19: 31    8
14.    Prackovice    11    0    4    7    17: 36    4


III. třída sk. B: Radouň – Úštěk 1:2 (1:2), vl. – Rešl, Roubal, 40. Lounky – Kleneč 2:0 (2:0), Hála, Rada, 50. Střížovice – Liběšice B 3:6 (0:3), Uřidil 2, Goldberg – Haluška 3, Falát, Forgač, vlastní, 20. Vědomice – Židovice 0:1 (0:1), Lauko, 45. Hoštka – Dušníky 0:1 (0:0), Hodík, 50. Bechlín – Račice 1:2 (1:1), Suchý – Jonák, Šíma, 50. Bříza – Mnetěš 2:1 pen. (0:1), Tesař – Šindelář, ČK Procházka (B.), 60.

1.    Lounky    11    9    1    1    39: 10    29
2.    Dušníky    11    9    0    2    31: 10    27
3.    Kleneč    11    7    1    3    27: 24    22
4.    Úštěk    11    6    2    3    29: 19    21
5.    Bříza    11    5    3    3    39: 15    20
6.    Račice    11    6    1    4    27: 19    19
7.    Židovice    11    6    0    5    33: 21    18
8.    Bechlín    11    5    2    4    28: 25    18
9.    Mnetěš    11    3    4    4    25: 26    15
10.    Hoštka    11    3    2    6    24: 35    13
11.    Liběšice B    11    3    1    7    26: 41    10
12.    Vědomice    11    3    0    8    15: 21    9
13.    Střížovice    12    2    1    9    24: 65    7
14.    Radouň    12    2    0    10    20: 56    6


IV. třída sk. A: Lukavec B – Terezín 7:5 (4:2), Hladík 2, Červený, Zajpt, Hanzal, Blížil, Drobný – Lepič 2, Podařil, Uličný, Červený, 80. Siřejovice-Jenčice – Zahořany 0:7 (0:2), Fabičovič 3, Jirkovský, Novák, Marčaník, Stejskal, 21. Pokratice B – Lovečkovice 3:1 (0:1), Suk 2, Tuháček – Stach, 40. Býčkovice – Křešice B 0:6 (0:2), Patka 4, Restey 2, 25. Úpohlavy – Libínky 4:3 pen. (2:2), J. Cíl, Filous, M. Cíl – Libertin, Riečičiar, Černý, 50.

1.    Úpohlavy    10    7    3    0    33: 12    27
2.    Pokratice B    10    7    2    1    56: 18    23
3.    Terezín    10    7    0    3    52: 22    21
4.    Libínky    10    6    2    2    38: 13    20
5.    Lukavec B    10    6    0    4    36: 28    18
6.    Zahořany    10    4    2    4    20: 17    16
7.    Lovečkovice    10    5    0    5    24: 34    15
8.    Býčkovice    10    2    2    6    10: 39    9
9.    Křešice B    10    2    1    7    25: 33    8
10.    Siřejovice-Jenčice    10    2    1    7    15: 47    7
11.    Podsedice    10    0    1    9    7: 53    1


IV. třída sk. B: Vrbice-Vetlá – Budyně B 1:2 pen. (0:1), Šťastný – Oliva, 40. Straškov-Vodochody B – Podbradec 5:2 (2:0), Houdek, Vlastník, Kyncl, Vít, Keleš – Šesták 2, 50. Přestavlky – Libochovice B 3:2 (3:0), Vlčák 2, Matouch – Černý 2, ČK Červený, Kratochvíl (L.), 40. Předonín B – Ctiněves 14:1 (6:1), Červinka 4, Dvořák 2, Galaš 2, Horák 2, Nebeský 2, Platil, Mysík – Plachý, ČK  Pružina, Kořínek (C.), 40. Kostomlaty – Račiněves 0:2 (0:0),  Lučan 2, 40. Mš. lázně B – Rovné B 9:4 (4:1), Husák 3, Ouzký 2, Karfilát 2, Trejbal, Tajč – Ullman 2, Brůža, Kouba, 60.

1.    Vražkov    10    9    0    1    37: 12    27
2.    Budyně B    10    7    1    2    29: 17    23
3.    Rovné B    11    6    2    3    34: 27    21
4.    Předonín B    10    6    1    3    53: 22    20
5.    Libochovice B    10    5    2    3    31: 17    19
6.    Přestavlky    10    6    0    4    30: 22    18
7.    Mšené lázně B    10    5    0    5    41: 36    15
8.    Vrbice-Vetlá    10    4    2    4    22: 24    14
9.    Račiněves    11    4    1    6    21: 30    13
10.    Kostomlaty    10    4    0    6    15: 23    12
11.    Straškov B    10    3    0    7    20: 38    9
12.    Ctiněves    10    2    1    7    22: 48    7
13.    Podbradec    10    0    0    10    11: 50    0