II. třída: Třebenice – Lovosice B 1:3 (0:0), vlastní – Smolný, Robouský, Cimr, 40. Polepy – Malé Žernoseky 3:4 (1:0), Svoboda 2, Vácha – Liška 2, Šturm, Šváb, 60. Černiv – Travčice 0:1 (0:0), Červenka, 80. Lukavec – Předonín 0:4 (0:1), Hubený 2, Červinka, Tuček, 60. Bechlín – Libochovice 1:0 (0:0), Tichý, 40. Podlusky – Mšené – lázně 3:1 (1:1), Štichhauer 2, Sailer – Ryska, ČK Horák (P.), 110. Terezín – Liběšice 2:3 (0:1), Vítek, Jareš – Vlasák, Pokorný, Mikina, 50.

1. Liběšice 6 0 2 21:13 18
2. Předonín 5 2 1 24:9 17
3. Travčice 5 1 2 21:13 16
4. Lukavec 4 2 2 19:14 14
5. Libochovice 4 2 2 13:11 14
6. Černiv 4 1 3 12:11 13
7. Lovosice B 3 2 3 20:19 11
8. Mšené–lázně 2 3 3 16:12 9
9. Podlusky 3 0 5 14:22 9
10. Polepy 2 2 4 18:20 8
11. Malé Žernoseky 2 2 4 11:17 8
12. Bechlín 2 2 4 17:26 8
13. Terezín 2 2 4 12:23 8
14. Třebenice 1 1 6 13:21 4

III. třída sk. A: Dušníky – Dobříň 0:1 (0:1), D. Černý, 60. Židovice – Rovné B 8:2 (4:1), Jirásek 3, Hellebrant 2, Ponert, Rubeš, Nitsch – Kaiser, Šmída, 50. Hoštka – Kleneč 2:4 (0:2), Lochman 2 – Pitner 2, Šindelář, Čížek, ČK Hranička (H.), 60. Lounky-Chodouny – Střížovice 6:2 (1:2), Dyrynk 2, Novotný, Pác, Jirásek, Ultsch – Minárik, Hampl, ČK Kasman (S.), 40. Vražkov – Vědomice 5:0 (3:0), Papadopulos 2, Lomáz, Zeman, vlastní, 40. Litoměřice B – Bříza 2:2 (1:1), Hanzlíček, Novák – Tesař 2, ČK Procházka (B.), 70. Počeplice – Kostomlaty 1:2 (1:2), Toman – Němec, Florián, 90.

1. Dobříň 8 0 0 32:4 24
2. Litoměřice B 7 1 0 41:4 22
3. Židovice 6 0 2 29:17 18
4. Bříza 5 2 1 30:10 17
5. Vražkov 4 2 2 28:25 14
6. Dušníky 3 3 2 15:11 12
7. Lounky-Chodouny 3 2 3 14:16 11
8. Kostomlaty 3 0 5 9:14 9
9. Kleneč 2 1 5 13:22 7
10. Rovné B 2 1 5 14:35 7
11. Počeplice 2 0 6 13:19 6
12. Hoštka 2 0 6 15:28 6
13. Vědomice 1 1 6 10:28 4
14. Střížovice 1 1 6 8:38 4

III. třída sk. B: Libochovany – Třebívlice 4:0 (2:0), Starinský 2, Novák, Alexa, ČK Lode (Třebívlice), 30. Křesín – Velemín 3:6 (0:4), Scheithauer, Brunclík, Šenfeldr – Doležal 3, Veit, Novosad, Huynh, 80. Prackovice – Vchynice 2:2 (1:2), Poláček 2 – Vaněk, Kroupa, 40. Čížkovice – Ploskovice 3:0 kont. Žitenice – Pokratice B 2:4 (1:1), Pekař 2 – Kyzlík 2, Klíma, Koláček, 40. Bohušovice – Velké Žernoseky 1:2 (1:1), Zavadil – Beran, Hanzlík, 50. Milešov B – Brňany 3:3 (1:2), Pe. Pazdera, P. Pazdera, Hajný – Klempíř, Liška, Pácl, 60.

1. Libochovany 8 0 0 31:7 24
2. Čížkovice 7 0 1 21:5 21
3. Vchynice 5 2 1 22:10 17
4. Pokratice B 4 2 2 23:17 14
5. Třebívlice 2 5 1 15:14 11
6. Velké Žernoseky 3 2 3 12:14 11
7. Brňany 3 1 4 18:17 10
8. Křesín 3 1 4 18:19 10
9. Bohušovice 3 0 5 18:24 9
10. Žitenice 2 1 5 18:18 7
11. Prackovice 1 4 3 15:25 7
12. Milešov B 1 2 5 18:27 5
13. Velemín 1 2 5 15:28 5
14. Ploskovice 1 2 5 10:29 5

IV. třída sk. A: Podsedice – Černiv B 6:0 (0:0), Z. Cuc 2, Macek 2, Flig 2, 30. Radovesice – Siřejovice 3:0 (2:0), Koucký, Beránek, Koucký, 50. Libochovice B – Lukavec B 6:2 (4:0), Červený, Henych, Freiwald, Urban, Suda, Černý – Kula, Hanzal, 40. Sulejovice – Jenčice 3:0 (2:0), P. Přeučil, R. Přeučil, Havránek, 60. Travčice B – Litoměřice C 8:1 (2:0), Hernych 4, Šulc 2, Vrzák, Schmid – Starý, 50. Bohušovice B – Úpohlavy 1:2 (0:1), Fiala – Staňo 2, 40.

1. Radovesice 6 2 0 18:6 20
2. Travčice B 6 1 1 29:6 19
3. Libochovice B 4 3 0 28:12 15
4. Litoměřice C 4 0 3 27:22 12
5. Siřejovice 4 0 3 20:15 12
6. Černiv B 3 1 3 9:17 10
7. Lukavec B 3 0 4 22:18 9
8. Úpohlavy 2 1 4 12:16 7
9. Sulejovice 2 0 5 18:34 6
10. Bohušovice B 1 2 4 11:22 5
11. Jenčice 1 1 5 2:11 4
12. Podsedice 1 1 5 9:26 4

IV. třída sk. B: Radouň – Úštěk B 3:0 kont. Býčkovice – Brocno 4:3 (3:1), Markvart, Fišer, Rosenkranc, Resutík – Limr 2, Nováček, 30. Třebušín – Štětí B 2:4 (1:2), Polák, Kulich – Porš 2, Černý, Pilař, 80. Libínky – Lovečkovice 2:3 (0:3), Zezula, Riečičiar – Šikl 2, Šveňha, 30. Robeč – Střížovice B 8:1 (5:0), Jachek 2, Ferenc 2, J. Pěnkava, Buriánek, M. Pěnkava, Minárik – Novotný, ČK M. Pěnkava (R.), 40.

1. Štětí B 6 0 1 73:7 18
2. Radouň 5 1 0 23:5 16
3. Býčkovice 4 0 2 21:22 12
4. Vrbice-Vetlá 3 2 1 15:6 11
5. Třebušín 3 2 1 14:8 11
6. Lovečkovice 3 0 4 17:29 9
7. Robeč 2 2 2 18:14 8
8. Brocno 2 0 4 8:23 6
9. Úštěk B 1 1 5 10:29 4
10. Střížovice B 1 0 6 6:54 3
11. Libínky 0 2 4 5:13 2

IV. třída sk. C: Přestavlky – Račice 0:5 (0:1), Hlaváček 2, Bílek, Jonák, Netušil, 20. Budyně B – Zahořany 3:0 (2:0), Prošek, Stuchlý, Oliva, 40. Dušníky B – Straškov B 4:0 (2:0), Junek 2, Doležal, Lang, 30. Ctiněves – Předonín B 3:0 (2:0), Livora, Toužimský, Jansa, 110. Libkovice – Račiněves 0:2 (0:1), Ledvina 2, 40. Vražkov B – Mšené–lázně B 0:5 (0:4), Hlaváček 2, Ryska, Šanda, Ouzký, 40.

1. Předonín „B“ 6 0 1 25:14 18
2. Ctiněves 5 0 2 27:16 15
3. Straškov-Vodochody 5 0 2 11:9 15
4. Zahořany 4 0 3 20:11 12
5. Mšené–lázně B 4 0 3 27:23 12
6. Račice 4 0 3 23:19 12
7. Dušníky B 4 0 3 20:17 12
8. Vražkov B 3 1 3 16:20 10
9. Budyně B 2 0 5 14:19 6
10. Račiněves 2 0 5 12:20 6
11. Přestavlky 1 1 5 10:24 4
12. Libkovice 1 0 6 14:27 3