II. třída: Terezín – Lukavec 0:3 kont. Černiv – Dobříň 4:0 (1:0),  Udatný 2, Lubas, Netolický, 60. Liběšice – Třebenice 3:2 (3:2), Knop, Nepovím, Mikina – Schettl, Fleischman, 130. Mšené lázně – Libochovice 2:3 (2:1), Trejbal 2 – Hudik 2, Musil, ČK Fiala – Zůna, 80. Polepy – Předonín 1:1 (0:0), Svoboda – Červinka, ČK  Flor (Př.), 80. Lukavec – Libochovany 8:0 (3:0),  Udatný 4, Hamza 2, Lutka, Kolář, 50. Třebenice – Mšené lázně 4:1 (0:0), Hořejš 2, Vaishaitl, Richter – Briksa, 60. Předonín – Lukavec 2:3,  Libochovice – Polepy 6:6.

1.    Lovosice B    23    19    0    4    75: 23    57
2.    Černiv    24    18    2    4    93: 35    56
3.    Liběšice    25    15    3    7    79: 56    48
4.    Lukavec    26    14    6    6    71: 36    48
5.    Libochovice    25    13    3    9    79: 58    42
6.    Mšené lázně    25    12    1    12    62: 69    37
7.    Předonín    25    10    6    9    77: 57    36
8.    Třebenice    25    10    4    11    54: 57    34
9.    Polepy    25    8    9    8    55: 60    33
10.    Dobříň    25    10    3    12    57: 60    33
11.    Podlusky    25    8    5    12    50: 65    29
12.    M. Žernoseky    24    6    4    14    41: 64    22
13.    Libochovany    25    3    4    18    29: 82    13
14.    Terezín    26    1    4    21    31:131    7


III. třída sk. A: Vědomice – Lounky 4:1 (1:1), Tyl, Sedláček, Nevečeřal, Chládek – Pavelka, 40. Židovice – Ploskovice 8:0 (4:0), Jirásek 3, Špiner 2, Fogl, Nitsch, Hlavatý, 20. Bechlín – Kleneč 1:0 (0:0), Pěkný, 50. Bříza – Rovné B 4:6 (1:1), Procházka 2, Tesař, Šafra – Chromík 3, Ullman, Kouba, Kriner, 30. Dušníky – Hoštka 4:2 (3:1), Hejna 2, Fiala 2 – Riečičiar, Grepl, 60. Vražkov – Štětí B 0:6 (0:5), Pilař 2, Krejza 2, Malý, Matoušek, 40. Kostomlaty – Radovesice 1:2 (0:0),  Tvrz – Beránek, Šelder, ČK Fiala (R.), 40. Ploskovice – Bechlín 2:2 (1:1), Kunert, Benda – Pěkný, ČK Písek, Vašák (B.), 20. Vědomice – Židovice 2:1.

1.    Štětí B    25    24    1    0    164: 7    73
2.    Dušníky    25    18    1    6    101: 39    55
3.    Židovice    25    15    1    9    60: 38    46
4.    Bříza    25    14    3    8    74: 46    45
5.    Bechlín    25    12    7    6    55: 48    43
6.    Ploskovice    25    13    2    10    69: 66    41
7.    Lounky    25    11    6    8    54: 54    39
8.    Kleneč    25    11    3    11    59: 68    36
9.    Hoštka    25    10    3    12    61: 76    33
10.    Radovesice    26    8    3    15    42: 70    27
11.    Rovné B    25    7    3    15    43: 91    24
12.    Vědomice    25    7    2    16    43: 75    23
13.    Kostomlaty    25    5    2    18    37:101    17
14.    Vražkov    26    1    3    22    22:105    6


III. třída sk. B: Litoměřice B – Vchynice    3:1 (1:1), Hanzlíček, Bartoš, Hruška – Tafat, 45. Bohušovice – Žitenice 2:1 (2:1), Doležal, Balušík – Kudrna, 20. Čížkovice – Třebívlice 1:1 (1:0), Rybár – Čtvrtník, 80. Brňany – Velemín 0:3 kont., Zahořany – Pokratice B 0:3 kont. Křesín – Travčice B 0:5 (0:4), Šťástka 2, Tesařík, Polák, Durček, 65. Travčice B – Zahořany 3:0 kont. Pokratice B – Křesín 5:1 (2:1), Písař 2, Fišara 2, Faust – Tibitanzl, 60. Velemín – Zahořany 3:0 kont., Velké Žernoseky – Čížkovice 4:0.

1.    Travčice B    26    22    1    3    97: 29    67
2.    Litoměřice B    24    20    3    1    73: 24    63
3.    Čížkovice    25    13    4    8    67: 42    43
4.    V. Žernoseky    24    13    3    8    65: 60    42
5.    Brňany    25    13    1    11    50: 51    40
6.    Velemín    25    11    4    10    69: 54    37
7.    Žitenice    24    10    3    11    68: 58    33
8.    Vchynice    25    10    2    13    43: 62    32
9.    Křesín    25    9    4    12    62: 56    31
10.    Třebívlice    25    9    3    13    62: 76    30
11.    Bohušovice    24    8    4    12    45: 54    28
12.    Pokratice B    25    7    2    16    45: 78    23
13.    Milešov B    23    6    2    15    44: 88    20
14.    Zahořany    26    3    2    21    25: 83    11