VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Třebenice udržely Čížkovice na osmi bodech

Litoměřice - Výsledkový servis II. - IV. tříd.

20.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jan Čech

II. třída: Mlékojedy – FK Lovosice B 1:1 (1:1), Polášek – Hadaš, ČK Pelikán, Berger, Kosař – Hančl, 30. Černiv – Travčice 2:0 (2:0), Česal, Prágl, 60. Polepy – Budyně 0:0, 110. Úštěk – Liběšice 1:1 (0:1), Křeček – Mikina, 100. Žitenice – Dynamo Podlusky 1:3 (0:1), Musil – Woš 2, Brotánek, 60. Malé Žernoseky – Terezín 3:1 (1:0), Pospíšil, Durček, Hranička – Martínek, 90. Lukavec – Libochovice 8:3 (2:1), Udatný 4, Orem 2, Tintěra, Šafr – Šedivý, Urban, Hudík, ČK Merkl (Lukavec), 80.

1. Budyně 14 3 4 42:20 45
2. Lukavec 11 5 6 45:23 38
3. Úštěk 10 6 5 36:29 36
4. Lovosice B 10 5 6 35:25 35
5. Černiv 11 2 8 46:38 35
6. Polepy 10 3 8 44:42 33
7. Travčice 9 5 7 52:29 32
8. M. Žernoseky 7 6 9 33:48 27
9. Žitenice 7 5 9 26:43 26
10. Podlusky 6 6 9 25:28 24
11. Liběšice 6 6 9 34:42 24
12. Libochovice 7 2 12 33:38 23
13. Terezín 5 3 13 30:59 18
14. Mlékojedy 4 5 12 21:38 17


III. třída sk. A: Vražkov – Chemička Dobříň 3:2 (2:1), Houdek, Bukovský, Zeman – Černý, Štosek, ČK Mrázek, Hanzlík (Dobříň), 30. Dušníky – Hoštka 3:0 – kontumačně. Bechlín – Račice 7:0 (2:0), Suchý 3, Písek 3, Fuksa, 80. Bříza – Střížovice 5:2 (1:1), Huja 2, Tesař 2, Vošta – Hlušička, Kocík, 50. Lounky/Chodouny – Předonín 0:1 (0:1), Červinka, 90. Židovice – Rovné B 2:1 (1:0), Jirásek, Rubeš – Vojtěch, 50. Kostomlaty – Straškov B 4:1 (1:0), Suchý 3, Kovárnický – Týř, ČK Vrba (Straškov), 70.

1. Předonín 18 3 0 53:16 57
2. Bechlín 16 3 2 77:18 51
3. Lounky - Chodouny 12 5 4 43:28 41
4. Židovice 10 4 7 41:30 34
5. Kostomlaty 10 4 7 31:31 34
6. Dušníky 10 2 9 48:38 32
7. Střížovice 9 2 10 40:44 29
8. Dobříň 8 3 10 47:46 27
9. Rovné B 8 1 12 40:49 25
10. Hoštka 6 5 10 39:50 23
11. Bříza 5 8 8 37:50 23
12. Vražkov 5 3 13 34:51 18
13. Straškov - Vodochody B 4 4 13 29:61 16
14. Račice 2 1 18 15:62 7

III. třída sk. B: Čížkovice – Třebenice 3:3 (1:1), Drátovník 2, Bozděch – Vajshaitl 2, Hanousek, 120. V. Žernoseky – Prackovice 1:1 (0:0), Beran – Poláček, 50. Brňany – Ploskovice 4:1 (2:0), Klempíř 2, Prošek, Zázvorka – Guth, 40. Úpohlavy – Bohušovice 3:6 (1:3), Lasch, Horký, Zabák – Štekl 2, Ruška, Hadrbolec, Valenta, Becker, 40. Vchynice – Velemín 1:0 (0:0), Veselý, 21. Pokratice B – Třebívlice 6:3 (3:1), Kunert 2, Nepraš, Písař, Keltner, Volák – Rambousik 3, 50. Milešov B – Libochovany 2:3 (1:3), Veselý, Chmelař – Hovorka 2, Starinský, 30.

1. Třebenice 17 2 2 58:24 53
2. Čížkovice 13 6 2 61:27 45
3. Bohušovice 11 4 6 62:42 37
4. Brňany 10 4 7 54:35 34
5. Ploskovice 10 4 7 47:39 34
6. Libochovany 9 5 7 51:44 32
7. Pokratice B 9 2 10 43:53 29
8. Velké Žernoseky 7 6 8 41:45 27
9. Vchynice 8 1 12 32:49 25
10. Milešov B 7 3 11 40:48 24
11. Prackovice 6 6 9 34:56 24
12. Třebívlice 7 2 12 49:55 23
13. Velemín 6 2 13 38:40 20
14. Úpohlavy 2 3 16 29:82 9

IV. třída sk. A: Křesín – Černiv B 4:0 (4:0), Pechr 2, Scheithauer 2, 41 – nedohráno. Podsedice – Lukavec B 5:2 (2:1), Andrle, M. Zimák, T. Zimák, Černý, Flig – Vojtíšek, vl., ČK Průša, Rosa (Lukavec), 30. Libochovice B – Bohušovice B 2:6 (1:2), Krček, Laurenčík – Krejčí 3, Kunert 2, Buřič, 40. Radovesice – Jenčice 5:2 (1:1), Koskuba, Čížek, Drobný, Pastyřík, Koucký – Veselý, vl., 30. Travčice B – Mlékojedy B 3:1 (0:0), Zimandl, Kavina, Drápal – Gresty, ČK Horner (Mlékojedy), 62.

1. Křesín 11 3 1 65:14 36
2. Travčice B 10 5 0 43:11 35
3. Siřejovice 7 3 5 39:25 24
4. Mlékojedy B 7 2 6 32:27 23
5. Černiv B 7 2 7 37:39 23
6. Libochovice B 6 4 5 48:36 22
7. Radovesice 7 1 7 42:41 22
8. Lukavec B 5 3 8 27:44 18
9. Bohušovice B 5 1 10 26:47 16
10. Podsedice 4 1 11 21:55 13
11. Jenčice 3 1 12 20:61 10

IV. třída sk. B: Robeč – Střížovice 1:1 (1:0), Novotný – Humburský, 45. Brocno – Libínky 2:6 (1:1), Šíma, Málek – P. Libertin 3, P. Libertin st., Veselý, Riečičiar, ČK Libertin (L.), 30. Radouň – Třebušín 0:0, 30. Býčkovice – Sulejovice 3:2 (1:0), Fišer, Kovář, Resutík – Jablonka, 20. Úštěk B – Lovečkovice 2:3 (1:1), Šimánek, Michálek – Šveňha, Frumert, Tafat, 35. Počeplice – Zahořany 1:0 (0:0), Toman, 55.

1. Počeplice 13 1 3 66:21 40
2. Robeč 11 4 2 57:33 37
3. Zahořany 11 1 5 56:26 34
4. Sulejovice B 10 0 7 57:50 30
5. Býčkovice 8 3 6 34:41 27
6. Radouň 7 4 6 41:36 25
7. Lovečkovice 7 2 8 37:53 23
8. Střížovice B 6 4 7 34:45 22
9. Třebušín 6 2 9 33:41 20
10. Libínky 5 3 9 27:37 18
11. Úštěk B 2 3 12 29:57 9
12. Brocno 2 1 14 27:58 7

IV. třída sk. C: Vrbice/Vetlá – Podbradec 2:0 (1:0), Březina, Hašek, 60. Račiněves – Dušníky B 0:4 (0:2), Junek 4, 30. Budyně B – Ctiněves 3:2 (2:0), Oliva 2, Pejchar – Mojžíš, Schoř, 40. Předonín B – Přestavlky 2:1 (1:1), Červinka, Galaš – Hyťha, 40. Mšené – lázně B – Kleneč 0:7 (0:2), Moravec 2, Drobný 2, Bubla, Maršálek, Novák, 30. Kostomlaty B – Vražkov 3:3 (1:2), Kuchar 2, Kapoun – Houdek, Faust, Gipfl, 30.

1. Kleneč 18 1 0 86:18 55
2. Vědomice 16 1 2 69:28 49
3. Budyně B 11 4 5 53:33 37
4. Vrbice - Vetlá 11 3 5 49:31 36
5. Mšené–lázně B 8 5 6 46:56 29
6. Předonín B 8 3 8 43:48 27
7. Ctiněves 7 3 9 45:45 24
8. Kostomlaty B 7 1 12 38:54 22
9. Dušníky B 5 3 11 33:52 18
10. Vražkov B 5 3 11 28:55 18
11. Podbradec 3 7 10 30:60 16
12. Přestavlky 4 2 14 12:33 14
13. Račiněves 3 4 13 35:54 13

20.5.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vánoční strom v Třebenicích

Vánoční stromy rozzáří města. Doprovodí je andělé i trubači

Liběšický zámek, 21.března 2017. Na první prohlídku z řad zájemců o koupi nikdo nepřišel.

Kraj podruhé draží zámek v Liběšicích

Zajděte na polévku, pomůžete nemocnici

Litoměřice - Již tuto sobotu se uskuteční dobročinná akce na podporu litoměřické nemocnice. Dobrovolník již počtvrté uvaří polévku, podruhé výtěžek věnuje nemocnici.

Slavia si góly rozdělila do všech třetin

Praha - Kališníci pražskou Slavii v tabulce WSM Ligy nepřeskočili. V duelu 25. kola podlehli Pražanům na jejich ledě 3:0. Domácí si rozdělili branky do všech třetin.

Mezi Lovosicemi a Litoměřicemi budou omezeny vlakové spoje

Litoměřice - Na železniční trati 087 Lovosice Česká Lípa bude uzavřena ve dnech 27. listopadu - 1. prosince denně vždy v době od 7:30 do 14:30 hodin traťová kolej mezi stanicemi Lovosice a Litoměřice horní nádraží.

Naši prvňáci: Základní škola Karla Jeřábka Roudnice nad Labem

Každou středu vám představujeme nové prvňáčky ze škol na Litoměřicku a Podřipsku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT