VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Výsledkový servis

Litoměřice - Podrobný výsledkový servis okresních soutěží.

16.4.2010
SDÍLEJ:

Travčice - ÚštěkFoto: Deník/Václav Sedlák

II. třída: M. Žernoseky – Budyně 4:0 (3:0), Hanuš 2, Hofman, Hranička, r. Husar, 40. Travčice – Úštěk 4:1 (2:0), Schmidt, Kavina, Mazánek, Janouš – Křeček, Křivský, ČK Jegel (Ú.), r. Andrle, 80. Dobříň – Terezín 1:3 (0:1), Kordač – Řebíček, Ponert, Lepič, r. Mikas, 50. Žitenice – Brozany B 2:1 (2:1), Šarkády, Kudrna – Gabriel, ČK Kraulík (Ž.), r. Vlašič, 50. Libochovice – Hoštka 7:1 (4:1), Musil 2, Červený, Menhart, Hemerka, Urban, Rohlíček, r. Hlaváček, 90. Lukavec – Podlusky 4:1, Udatný 3, Mišáni – Sailer, r. Došek, 80. Černiv – Mlékojedy 1:2 (0:0), Lubas – Císař, Polášek, r. Starý, 40.

II. třída
1. Terezín ⋌13 1 1 34: 8 40
2. Brozany B ⋌10 3 3 50: 19 33
3. Libochovice ⋌10 2 4 38: 15 32
4. Travčice ⋌10 1 5 44: 31 31
5. Černiv⋌ 9 3 4 31: 19 30
6. Lukavec⋌ 8 4 3 30: 20 28
7. M.Žernoseky ⋌7 1 8 24: 29 22
8. Úštěk ⋌6 3 6 25: 26 21
9. Žitenice ⋌5 1 9 15: 28 16
10. Budyně ⋌4 3 9 22: 32 15
11. Mlékojedy ⋌4 2 10 18: 32 14
12. Podlusky ⋌3 3 10 18: 34 12
13. Dobříň ⋌2 4 10 21: 49 10
14. Hoštka ⋌2 3 11 10: 38 9

III. třída sk. A: Lounky – Straškov 4:1 (3:1), Rivola, Ultsch, Novotný, Řehák – Jirásek, r. Novotný, 30. Dušníky – Předonín 1:1 (1:0), Rubeš – Doležal, r. Gerstenberger, 40. Bechlín – Polepy 4:1 (2:1), M. Suchý 2, Hrstka, Točín – Fibich, ČK Tichý (B.), r. Schmidt, 50. Střížovice – Rovné B 9:0 (4:0), Kolář 2, Smrček 2, Novák, Mencl, Podrábský, Petkov, vl., r. Bobek, 80. Travčice B – Židovice 0:1 (0:1), Vosátka, r. Pekárek, 30. Račice – Vražkov 0:0, r. Hořejší, 50.

III. třída sk. A
1. Polepy ⋌10 1 4 56: 35 31
2. Bechlín ⋌8 5 2 37: 22 29
3. Židovice ⋌8 3 4 19: 23 27
4. Vražkov ⋌8 2 5 29: 27 26
5. Dušníky ⋌7 1 7 32: 29 22
6. Brňany ⋌5 6 3 29: 19 21
7. Předonín ⋌6 3 6 25: 24 21
8. Rovné B ⋌6 2 8 25: 40 20
9. Lounky ⋌6 1 8 24: 31 19
10. Střížovice ⋌5 2 8 31: 28 17
11. Straškov B ⋌5 2 7 18: 26 17
12. Travčice B⋌ 3 3 9 12: 24 12
13. Račice ⋌2 5 8 20: 29 11

III. třída sk. B: Čížkovice – Pokratice B 0:3 (0:1), Hladký, Titěra, Kunert, r. Starý, 50. Úpohlavy – Milešov B 0:0, r. Bartoš, 50. Ploskovice – V. Žernoseky 0:2 (0:0), Herkus, Procházka, r. Huml, 40. Prackovice – Libochovany 1:2 (1:1), Židů – Klemenov, Stožinský, r. Bartůněk, 40. Třebenice – Vchynice 4:2 (1:1), Hájek 2, Tregner, Hanousek – Veselý, Hřebík, r. Sýkora, 70. Lovosice B – Velemín 2:0 (1:0), Trnka, Faust, r. Oncirk, 50. Bohušovice – Třebušín 5:1.

III. třída sk. B
1. Třebenice ⋌14 1 1 63: 14 43
2. Lovosice B ⋌14 1 0 45: 6 43
3. Bohušovice ⋌9 0 7 44: 25 27
4. Ploskovice ⋌7 3 5 18: 22 24
5. Pokratice B⋌ 8 0 8 31: 38 24
6. Čížkovice ⋌6 4 6 36: 33 22
7. V. Žernoseky ⋌5 7 4 30: 32 22
8. Libochovany⋌ 6 3 6 37: 31 21
9. Velemín ⋌6 3 7 28: 35 21
10. Úpohlavy ⋌5 4 7 27: 22 19
11. Vchynice ⋌4 3 8 15: 30 15
12. Milešov B⋌ 4 2 10 21: 45 14
13. Prackovice ⋌3 1 12 24: 53 10
14. Třebušín ⋌2 2 12 17: 50 8


IV. třída sk. A: Podsedice – Lukavec B 0:1, Udatný, ČK Průša, r. Andrle, 40. Bohušovice B – Libochovice B 5:2, Bajer 2, Poruba, Lisec, Krejčí, r. Svoboda, 40. Mlékojedy B – Třebívlice 1:2, r. Bartůněk, 40. Černiv B – Radovesice 0:0, r. Pekárek, 50. Křesín – Sulejovice 6:1.


IV. třída sk. B: Počeplice – Brocno 8:2, Bartko 2, Bláha, Toman, Pěkný, Kyček, Traka – Konečný, r. Vlašič, 50. Úštěk B – Radouň 0:2, Lep, Jančula, r. Mikas, 50. Robeč – Lovečkovice 2:6, Novák, Marhan – Šveňha 3, Drápal, Baláž, Fryhert, r. Huml, 20. Libínky – Zahořany 0:5, Marčaník 2, Prokop, Novák, Stejskal, r. Janda, 20. Kostomlaty – Býčkovice 5:0, Holaj 2, Suchý 2, Kudrna, ČK Patzenhauer, r. Mikan, 40.

IV. třída sk. C: Kostomlaty – Přestavlky 0:1, Novák, r. Sýkora, 20. Kleneč – Podbradec 2:0, Ludvík, Zemanec, r. Porač, 30. Budyně B – Vražkov B 1:3, r. Biolek, 30. Bříza – Předonín B 6:0, Šafra 4, Vošta, Tesař, ČK Galis (P.), r. Vlašič, 40. Ctiněves – Mš. lázně B 2:0, Stach, Livora, r. Mikan, 20. Vědomice – Račiněves 5:1, Kořínek, Nevečeřal, Chládek, Kuba, Vágner – Vlach, r. Jahoda, 50.

František Čeloud

16.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Uvedení představení podle Arnošta Lustiga Motlitba pro Kateřinu Hotowitzovou ve Vlaku Lustig v roce 2017 ve dvoře Dělostřeleckých kasáren v Terezíně, kde sídlí Centrum studií genocid.

"Je to město budoucnosti," věří Terezínu ředitel centra

Vyprošťování potopeného osobního automobilu z oprámu Vápenka
13

Chtěl si udělat selfie, utopil při tom auto

Pád opilce do kolejiště a Labská princezna na suchu: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 23. ledna 2018.

Zeman, nebo Drahoš? Koho chcete vy? HLASUJTE

Ústecký kraj - Tento pátek a sobotu si Češi zvolí svého prezidenta. Miloše Zemana a Jiřího Drahoše čekají tento týden ostré televizní debaty, pak přijde rozhodnutí. Koho na Pražském hradě chcete nyní vidět vy? Hlasujte v naší anketě.

Naši prvňáci: Už ve středu představíme školáky z 1.B ZŠ Boženy Němcové

Každou středu vám představujeme nové prvňáčky ze škol na Litoměřicku a Podřipsku.

Automaty z Litoměřic mizí. Avšak jen z centra města

Litoměřice - Vyhláška omezila provoz hazardních her v historickém jádru.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>