VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Kompletní výsledkový servis

Litoměřice - Přinášíme výsledkový servis okresních soutěží.

24.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jan Čech

II. třída: Žitenice – Lukavec 0:8 – předehrávka. FK Lovosice B – Slavoj Úštěk 2:1 (1:1), Červenka 2 – Křeček, 20. Malé Žernoseky – Polepy 2:2 (1:1), Hála, Šváb – Kovárna, Fibich, 70. Sokol Terezín – Sokol Černiv 3:2 (1:0), Vítek, Jareš, Srpek – J. Lubas, Mir. Prágl, 50. Dynamo Podlusky – FK Mlékojedy 2005 0:2 (0:1), Šimek, Špaček, ČK Kožíšek (Mlékojedy), 65. Liběšice – Travčice 8:2 (3:0), Koráb 4, Mikina 2, Petrus, Hambálek – Frank, Tlatla, 80. FK Libochovice – Viktorie Budyně 2:1 (0:0), Netolický 2 – Stuchlý, 160.

1. Budyně 17 3 6 52:27 54
2. Lovosice B 14 5 7 44:30 47
3. Lukavec 13 7 6 64:29 46
4. Úštěk 13 6 7 49:36 45
5. Černiv 13 2 11 60:48 41
6. Polepy 10 7 9 49:50 37
7. Libochovice 10 3 13 42:46 33
8. Liběšice 8 9 9 49:48 33
9. Travčice 9 5 12 56:46 32
10. Žitenice 9 5 12 32:59 32
11. Podlusky 7 8 11 30:39 29
12. M. Žernoseky 7 7 12 37:56 28
13. Terezín 8 3 15 43:76 27
14. Mlékojedy 6 6 14 28:45 24


III. třída – skupina A: Dobříň – Lounky–Chodouny 2:3 (0:1), Černý 2 – Novotný, Šindela, Kořínek, 60. Židovice – Bříza 1:1 (0:0), Krejný – Huja, 60. Kostomlaty – Bechlín 1:2 (1:0), Suchý – Cedrych, Písek, 70. Straškov B – Dušníky 4:1 (1:1), Šimral, Hlaváček, Kloub, Týř – Bánom, 50. Podřipan Rovné B – Vražkov 2:2 (1:0), Konečný 2 – Szatvar, Bukovský, 50. Předonín – Hoštka 1:1 (0:0), Flodr – Tuček, 60. Střížovice – Račice 2:2 (0:1), Minárik, Guriš – Bílek, Hackel, 40.

1. Bechlín 20 4 2 101:21 64
2. Předonín 18 4 4 60:32 58
3. Lounky - Chodouny 15 6 5 59:36 51
4. Židovice 13 6 7 58:34 45
5. Dušníky 13 2 11 64:48 41
6. Bříza 8 10 8 47:54 34
7. Střížovice 10 4 12 50:54 34
8. Kostomlaty 10 4 12 35:54 34
9. Hoštka 9 6 11 54:60 33
10. Dobříň 9 3 14 57:60 30
11. Rovné B 9 2 15 45:65 29
12. Vražkov 8 4 14 46:63 28
13. Straškov - Vodochody B 5 5 16 35:83 20
14. Račice 4 2 20 25:72 14


III. třída – skupina B: Milešov B – Brňany 4:8 (1:4), Chmelař 2, Boháč 2 – Sallaba 5, Klempíř 2, Prošek, 30. Třebívlice – Úpohlavy 4:1 (2:0), Čtvrtník 2, Rambousik, Sailer – střelec neuveden. Vchynice – Velké Žernoseky 2:3 (0:2), Linhart, Baudler – Homola 2, Maděra, 30. Velemín – Čížkovice 1:1 (0:1), Belza – Drátovník, ČK Bozděch (Čížkovice), 60. Libochovany – Pokratice B 6:1 (3:1), Vavřička 2, Starinský, Valenta, Kleimenov, Kopecký – Hervert, 80. Bohušovice – Třebenice 2:3. Ploskovice – Prackovice 4:4 (1:4), Karter 2, Šebesta, Vojtěch – Židů 3, Doleček, 10.

1. Třebenice 22 2 2 78:30 68
2. Čížkovice 15 7 4 68:34 52
3. Libochovany 13 6 7 70:50 45
4. Bohušovice 13 5 8 72:56 44
5. Brňany 11 7 8 65:47 40
6. Ploskovice 11 5 10 55:56 38
7. Velké Žernoseky 11 7 8 61:52 34
8. Třebívlice 10 2 14 69:65 32
9. Pokratice B 10 2 14 54:71 32
10. Milešov B 9 4 13 55:66 31
11. Vchynice 9 2 15 40:64 29
12. Prackovice 7 7 12 45:74 28
13. Velemín 6 4 16 43:55 22
14. Úpohlavy 3 4 19 40:95 13
Týmu V. Žernosek bylo odečteno 6 bodů


IV. třída – skupina A: Mlékojedy B – Podsedice 3:1 (1:0), Hýř, Císař, Zábranský – Zechel, 50. Travčice B – Siřejovice 3:2 (1:1). Bohušovice B – Černiv B 4:2 (3:1), Becker 2, Štekl 2 – Kunert, Hnilička, 30. Radovesice – Křesín 1:7. Lukavec B – FK Libochovice B 10:0 (4:0), Horký 3, Vlček 3, Zabák 2, Červený, Zahradník, 50.

1. Křesín 15 4 1 87:21 49
2. Travčice B 13 7 0 55:19 46
3. Mlékojedy B 11 2 7 50:36 35
4. Černiv B 10 2 8 52:47 32
5. Siřejovice 9 3 8 53:40 30
6. Libochovice B 7 5 8 53:53 26
7. Radovesice 8 1 11 49:61 25
8. Lukavec B 7 3 10 46:52 24
9. Bohušovice B 7 1 12 40:60 22
10. Podsedice 5 1 14 26:70 16
11. Jenčice 3 1 16 23:75 10


IV. třída – skupina B: Radouň – Brocno 6:0 (4:0), Brzek 3, Daniluk, Pilař, Švejdar, ČK Málek (Brocno), 30. Zahořany – Robeč 0:0. Třebušín – Sulejovice 6:2 (2:2), Černý 2, Drábek, Šveňha, Mužík, Stronski – Kupera, Ciniburk, 30. Lovečkovice – Libínky 4:0 (1:0), Šikl 3, Raiman, 47. Střížovice B – Úštěk B 3:4 (2:2), Minárik, Veselý, Petkov – Giesel, Roubal, Kacálek, Šplíchal, 30. Počeplice – Býčkovice 9:0 (3:0), Pěkný 3, Kýček 2, Toman 2, Běloubek, Bláha, 100.

1. Počeplice 17 1 4 102:26 52
2. Robeč 12 6 4 62:44 42
3. Zahořany 13 2 7 76:37 41
4. Lovečkovice 12 2 8 63:59 38
5. Sulejovice B 12 1 9 76:69 37
6. Radouň 10 4 8 61:51 34
7. Třebušín 9 4 9 53:48 31
8. Býčkovice 9 4 9 40:60 31
9. Libínky 7 3 12 33:46 24
10. Střížovice B 6 5 11 42:66 23
11. Úštěk B 5 3 14 41:85 18
12. Brocno 2 1 19 32:90 7


IV. třída – skupina C: Ctiněves – Sahara Vědomice 2:2 (1:0), Livora, Kaňka – Čížek, Kubín, 50. Dušníky B – Podbradec 1:0 (0:0), Honzajk, 50. Kleneč – Přestavlky 6:0, Pitner 3, Krejčí, Novák, Drobný, 50. Budyně B – Mšené–lázně B 2:1 (1:0), Čorič, Munzar – Albrecht, 50. Kostomlaty B – Předonín B 2:0 (1:0), Kuchar, Kači, 50. Vražkov B – Vrbice 4:3 (2:0), Faust 2, Starý, Šindelář – Rejhon, Kocman, Hašek, 30.

1. Kleneč 21 1 2 104:27 64
2. Vědomice 20 2 2 95:39 62
3. Vrbice - Vetlá 14 3 7 65:43 45
4. Budyně B 13 4 7 60:39 43
5. Mšené–lázně B 10 5 9 57:69 35
6. Ctiněves 10 4 10 59:58 34
7. Dušníky B 9 3 12 46:60 30
8. Předonín B 8 3 13 47:62 27
9. Vražkov B 8 3 13 37:66 27
10. Kostomlaty B 8 1 15 46:65 25
11. Račiněves 6 4 14 45:62 22
12. Přestavlky 5 2 17 17:46 17
13. Podbradec 3 7 14 36:78 16

24.6.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Trenéři Stadionu Litoměřice při utkání.

Slavia si góly rozdělila do všech třetin

Opravy na vlakové trati, ilustrační foto.

Mezi Lovosicemi a Litoměřicemi budou omezeny vlakové spoje

Naši prvňáci: Základní škola Karla Jeřábka Roudnice nad Labem

Každou středu vám představujeme nové prvňáčky ze škol na Litoměřicku a Podřipsku.

Bezpečnost chodců staví město na první místo

Budyně nad Ohří - Město je známé řadou úzkých uliček, ve kterých musí zvýšit svou pozornost nejen řidiči, ale především chodci.

FOTO: Kávu praží doma, pomáhá mu počítač

Litoměřice - Vědecky praží kávu Michal Ptáček v rodinném domě v Litoměřicích. Dvěma sondami připojenými k počítači kontroluje teplotu zrn i proudícího vzduchu. Kvalitu upražených zrn testuje takzvaným cuppingem.

FOTO: Školáci poměřili své síly v technických hrách

Litoměřice - Fanoušci vědy a techniky soutěžili na Základní škole Lingua Universal.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT