II. třída: Dobříň – Libochovice 0:2 (0:0), Menhart, Prokeš, ČK Kratochvíl (L.), r. Novotný, 40. Lukavec – Brozany B 0:0, r. Andrle, 70. Černiv – Úštěk 1:0 (0:0), J. Lubas, r. Schmidt, 50. M. Žernoseky – Podlusky 2:1 (0:0), Liška, Durček – Sailer, ČK Woš (P.), r. Bartůněk, 60. Budyně – Mlékojedy 0:1 (0:0), 50. Travčice – Hoštka 2:0 (1:0), Mazánek, Přibyl, r. Mikas, 100.

II. třída
1. Terezín ⋌11 1 1 30:7 34
2. Brozany B⋌ 9 3 2 43:15 30
3. Libochovice ⋌9 2 3 31:13 29
4. Travčice ⋌9 1 4 38:23 28
5. Černiv⋌ 8 3 3 28:17 27
6. Lukavec ⋌7 4 3 26:19 25
7. Úštěk ⋌6 3 5 23:22 21
8. M.Žernoseky ⋌6 1 7 20:28 19
9. Budyně ⋌4 2 8 20:26 14
10. Podlusky⋌ 3 3 8 17:28 12
11. Žitenice ⋌4 0 9 13:27 12
12. Dobříň ⋌2 3 9 18:44 9
13. Mlékojedy ⋌2 2 10 15:31 8
14. Hoštka ⋌2 2 10 9:31 8


III. třída sk. A: Račice – Střížovice 1:2, Freilich – Uřídil, Petkov, r. Sýkora, 50. Dušníky – Vražkov 5:0, M. Hejna 2, J. Hejna, Junek, Rubeš, r. Oncirk, 80. Travčice B – Rovné B 2:2, Schmidt 2 – Cutych, Barcal, r. Husar, 40. Bechlín – Předonín 2:1, M. Suchý 2 – Soušek, r. Starý, 70. Lounky – Židovice 0:1, Špiner, r. Vlašič, 50. Brňany – Polepy 1:4, Halamíček – Fibich 3, Macháček, r. Hořejší, 50.

III. třída sk. A
1. Polepy ⋌9 1 3 50:31 28
2. Bechlín ⋌7 4 2 32:19 25
3. Vražkov ⋌8 1 4 28:24 25
4. Židovice ⋌7 2 4 17:22 23
5. Dušníky⋌ 7 0 6 31:26 21
6. Brňany⋌ 5 5 3 28:18 20
7. Předonín ⋌6 2 5 24:21 20
8. Straškov B ⋌5 1 6 16:21 16
9. Lounky ⋌5 1 7 20:26 16
10. Rovné B ⋌5 1 7 22:30 16
11. Střížovice ⋌3 2 8 19 27 11
12. Račice ⋌2 3 8 19:28 9
13. Travčice B ⋌2 3 8 10:23 9


III. třída sk. B: Prackovice – Třebenice 0:6, Wajshaitl 2, Tomrle, Červenka, Richtr, Hájek, r. Starý, 50. Čížkovice – V. Žernoseky 0:0, r. Došek, 50. Úpohlavy – Velemín 1:2, Staňo – E. Rainer, vlastní, r. Svoboda, 40. Bohušovice – Pokratice B 4:0, Hadrbolec 2, Fiala, Beker, ČK Smetana (P.), r. Huml, 50. Třebušín – Milešov B 3:1, Mužík 3 – Hladík, r. Pekárek, 20.

III. třída sk. B
1. Třebenice ⋌12 1 1 55:10 37
2. Lovosice B ⋌12 1 0 40:6 37
3. Bohušovice ⋌8 0 6 36:20 24
4. Čížkovice ⋌6 4 4 36:28 22
5. Ploskovice ⋌6 3 4 16:19 21
6. Pokratice B ⋌7 0 7 28:37 21
7. V. Žernoseky ⋌4 7 3 28:29 19
8. Libochovany ⋌5 3 5 33:26 18
9. Velemín⋌ 5 3 6 26:33 18
10. Úpohlavy ⋌4 3 7 26:22 15
11. Vchynice ⋌4 3 6 12:24 15
12. Milešov B ⋌3 1 10 17:42 10
13. Třebušín ⋌2 2 10 16:43 8
14. Prackovice ⋌2 1 11 21:51 7