Po včerejší dohrávce Hrobeckých se ještě o víkendu utkají Domoušice – Hrobce, Hrob – Milešov a Litoměřice B – Ledvice.

Milešov – Chlumec 2:4 (0:3),  branky: Chmelař, Pazdera – Malec 2, Semenský, Jakubec.
Trenér Chlumce tvořil sestavu za pochodu, ale jeho svěřenci byli od začátku zápasu lepší a v 11. minutě vedli už o tři branky. Po změně stran snížil Chmelař, ale drama se nekonalo a Chlumec zaslouženě vyhrál.

Osek – Ledvice 1:1 (1:0), branky: Nohejl – Pohl.
V prvním poločase byl Osek aktivnější, vytvořil si několik šancí a vedl. Ve druhé části se hra Ledvic zlepšila a vyrovnání přišlo v 78. minutě z pokutového kopu, který proměnil brankář Pohl.  Tentýž hráč mohl opět z penalty o čtyři minuty později poslat svůj tým do vedení, ale trefil pouze tyč.

Hrobce – Srbice 0:4 (0:0),  branky: Konečný 2, Smutný, Fau. Oba celky nastoupily v téměř kompletních sestavách. První poločas byl vyrovnaný. Po změně stran poslal Srbické do vedení Smutný, což bylo důležité. Hrobce sice bojovaly až do konce a nelze jim upřít snahu, ale domácí defenziva tentokrát pracovala spolehlivě a udržela poprvé v turnaji čisté konto.

Dubí – Háj 0:0. Dubí svou roli favorita nesplnilo a se stále se lepšícím Hájem uhrálo pouze bezbrankovou, ale zaslouženou remízu. Je to zatím jediné utkání letošního turnaje ve kterém nepadl ani jeden gól.

Oldřichov – Domoušice 1:2 (0:1), branky: Vlk – Rámeš, Muller. Na vedoucí gól Domoušic Oldřichov po změně stran odpověděl, ale Domoušice se i poté dostaly do vedení. Pro Oldřichov byla jejich branka zakletá a nedokázal proměnit několik šancí.  

Hrob – Litoměřice B 2:0 (0:0),  branky: Pištora, Hudský. První poločas byl vyrovnaný a branka nepadla, po změně stran Hrob dokázal své příležitosti proměnit v góly a zbytečně nervózní utkání zaslouženě vyhrál.

1. Sokol Srbice 23 bodů
2. Sokol Domoušice 21
3. SK Viktorie Ledvice 17
4. Baník Osek 17
5. 1. FC Dubí 15
6. TJ Oldřichov 13
7. TJ Hrob 13
8. Sokol Milešov 12
9. SK Hrobce 9
10. FK Litoměřice B 8
11. Chlumec 8
12. Sokol Háj 2