„Hráli jsme doma, chtěli jsme vyhrát za tři body, což se nepodařilo. Z tohoto pohledu by to tedy asi mohla být ztráta, ale jsme nováček, musíme si vážit každého bodu, který získáme. A třeba zase něco přivezeme od soupeřů," dodal milešovský sekretář David Zázvorka.

Úvod duelu byl z obou stran opatrný. „Takových dvacet minut se oba mančafty jen oťukávaly. Do první tutovky se pak dostal po přihrávce Hanzla Jirka Brabenec, ale hostující gólman se překonat nenechal. Ten byl velkou oporou Března. Zlikvidoval nám spoustu šancí. Ve 27. minutě se dostal soupeř do vedení, váhali jsme s rozehrávkou a Čížkovský se z vápna trefil.

Ve druhé půli jsme přebrali iniciativu a měli další příležitosti. Skórovali jsme ale až v 57. minutě, kdy z penalty vyrovnal Hanzl. Pak už se skóre nezměnilo, i když na to bylo dost času i šancí. V penaltovém rozstřelu naši hráči ani jednou nezaváhali, postupně se trefili Brabenec, Pazdera a pak i Hanzl. Vyhráli jsme 3:1 a máme bod navíc."

Milešov - Březno 2:1 pp.

Branky: Hanzl z pen. Čížkovský, poločas 0:1, ŽK 1:2, r. Zvonař, 200.

Milešov: Šírek - Hlaváček, Pa. Pazdera, Pinďák, Chmelař - Fiala, Petrik, Baran, Hanzl, Hurt - J. Brabenec.