V úvodním duelu vyzval Malečov tým Vaňova. Domácí stačili držet krok s Vaňovem pouze v první půli. Po přestávce domácí čtyřikrát inkasovali a výsledek stačili pouze korigovat Alešem Procházkou až za stavu 0:6. V dresu Vaňova se střelecky dařilo Janu Šimurdovi, který vstřelil pět branek.

Ke druhému střetnutí nastoupily Lovečkovice s bývalým malečovským hráčem a zároveň kapitánem Lubomírem Duškem s odhodláním překvapit Velké Březno. V prvním dějství se favorizovaná Jiskra dlouho trápila a prvního gólu se dočkala až v závěrečných sekundách prvního poločasu.

Po změně stran si Velké Březno vypracovalo tříbrankový náskok a zdálo se, že utkání je rozhodnuté. Dvěma rychlými brankami Václava Baláže Lovečkovice zápas zdramatizovaly. Jiskru dva góly soupeře nezlomily a dokázala ještě dvakrát skórovat. Velké Březno zvítězilo nakonec podle očekávaní 5:2.

Napravit reputaci si chtěli hráči Malečova v zápase o třetí místo s Lovečkovicemi. Na domácímu celku byla vidět od začátku utkání velká touha po vítězství. V prvním poločase Malečov vedl již 4:0 a nikdo nepochyboval, že výhra domácím unikne. Malečov vyhrál nad Lovečkovicemi hladce 6:0.

Oporami malečovského mužstva byli brankář Jiří Spal, který jako jediný vychytal na turnaji čisté konto a střelecky se dokázal třikrát prosadit Petr Paluba.

Stejně jako před rokem ve finále na sebe narazily týmy Vaňova a Velkého Března. Od úvodních minut měl více ze hry Vaňov. Jiskra se prvního gólu dočkala v první půli až za stavu 0:3. Po přestávce vaňovští fotbalisté nadále hýřili aktivitou a přidali ještě další branky. Vaňov zvítězil nad Velkým Březnem zaslouženě a vysoko 8:2 a obhájil v Malečově loňské prvenství.

K neudržení byl ve finálovém duelu vaňovský útočník Jan Šimurda, který zatížil konto Jiskry pěti góly. Jan Šimurda byl v Malečově před rokem nejlepším střelcem turnaje s šesti góly. Letos své statistiky ještě vylepšil a s deseti brankami se mohl právem pyšnit nejlepším střelcem turnaje letošního ročníku.

Na závěr turnaje došlo k vyhlášení individuálních cen a konečného pořadí. Jan Šimurda z Vaňova převzal cenu za nejlepšího střelce turnaje a ze stejného oddílu byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje Lukáš Páv. Turnaj rozhodovali Pavel Druga, David Rouče a Vlastimil Řízek před 60 diváky.

Výsledky Memoriálu Josefa Pýchy: Malečov - Vaňov 1:6 (0:2). Branky: Procházka - Šimurda 5, Trux.
Lovečkovice - Velké Březno 2:5 (0:1). Branky: V. Baláž 2 - Vichra, vlastní (Votýpka), V. Demčenko, Pliska, Čičovský.
O 3. místo: Malečov - Lovečkovice 6:0 (4:0). Branky: Paluba 3, Vrána, M. Hart z penalty, Chrudimský.
Finále: Vaňov - Velké Březno 8:2 (3:1). Branky: Šimurda 5, Trux, Veis, J. Zeman - M. Valenta, Pliska.
Konečné pořadí: 1. Vaňov, 2. Velké Březno, 3. Malečov, 4. Lovečkovice.