Od první minuty byla na domácích vidět chuť, co nejdříve skórovat. V první dvacetiminutovce měli brankové příležitosti. Obě však spálil Potočný. Poprvé se skóre měnilo ve 23. minutě, kdy přízemní střelou propálil brankáře Prokeše Benda 1:0.

„Soupeři jsme nadále vnucovali svoji hru a dařilo se nám to. Většinu prvního poločasu jsme se pohybovali na půlce hostí, ale buď se nám nedařila koncovka nebo finální přihrávka. Trenérské duo Bičovský - Calta v kabině hráče nabádalo, aby ještě zvýšili obrátky a dostali hosty ještě pod větší tlak. Hráči si slova vzali k srdci a dvěma slepenými góly hned v úvodu navýšili skóre na 3:0," těšilo brozanského sekretáře Petra Klimeše.

Nejdříve se ve 47. minutě prosadil Franc a za minutu Šollar. Tříbrankové vedení Brozanské na chvíli ukolébalo a hosté hosté mohli korigovat. Mohutný útočník Krupky Djedje však nadvakrát nepopálil Vacha, který především při druhé střele vytáhl zákrok snů. Po šanci soupeře se znovu rozeběhly motory brozanské „mašiny".

„Mohli jsme přidat ještě další branky, ale hostující brankář byl proti, když postupně likvidoval šance Bendy, tvrdou střelu Cibulky a další. Konečné skóre utkání uzavřel krásnou trefou Potočný, když lobem přehodil Prokeše a míč zapadl do šibenice branky".

Střídající hráči mohli v poslední desetiminutovce změnit skóre. Na přímý volný kop Gnahouie si naskočil Klimpl, ale svůj hlavičkový pokus neusměrnil mezi brankovou konstrukci.

Brozany - Krupka 4:0

Branky: 23. Benda, 47. Franc, 48. Šollar, 79. Potočný, ŽK 3:2, poločas 1:0, r. Štefan, 150.
Brozany: Vacho - Bittengel, Tupý, Uka, Vacek - Franc, Cibulka (83. Gnahoui), Šollar (74. Klimpl), Marič (68. Kühn, 78. Henzl) - Potočný, Benda.