Litoměřice – Proboštov 1:2

„Je fakt, že nějaké šance jsme si opravdu vytvořili. Řekl bych, že v první půli jsme byli lepším týmem. Nic jsme ale nedali, za což jsme byli potrestaní,“ říkal po utkání hrající kouč domácích Milan Chlouba, který konec zápasu sledoval z tribuny. Vyloučený byl za taktický faul na pronikajícího hráče.

To už hráli domácí na hranici risku. „Prohrávali jsme, chtěli to zvrátit, tak jsme to trochu přeskupili. Bohužel jsme dostali po rychlém brejku, kdy jsme soupeři nabídli chybnou rozehrávkou míč, druhý gól a podařilo se nám snížit až těsně před koncem po rohu Krejzou. S výkonem ale spokojený vůbec nejsem. Bylo to od nás takové vlažné. Předtím jsme v těch zápasech s Bezďákem a Vilémovem jezdili po zadku. Teď už to tak nebylo. Asi jsme si mysleli, že to pořád půjde samo. Je to škoda, Proboštov byl určitě hratelný soupeř. Jen si sem přijel zahrát pouťáček. I když je v tabulce vysoko, mohli jsme ho porazit. “

V příštím kole se Litoměřice představí v Žatci.

Další výsledky a tabulku najdete ZDE!

Branky: Krejza – Gerboc, Zajíček, ŽK 3:2, ČK Chlouba (Litoměřice), r. Oborník, 250.
Litoměřice: Juska – Novotný, Chlouba, J. Grunert, Krejza – Hranička, Rapavý (75. Ivančo), Svoboda, Smetana, Koláček – Belák (35. Hurt).