"Honza je i ve 46 letech skvělý, nezkazí balon, má to přilepené na noze, skvěle hraje hlavou, nefauluje. Za dva zápasy neudělal jediný faul. Hrál za Anderlecht, Dortmund, na třech mistrovstvích Evropy a jednom světovém šampionátu. Právě on nám přilákal lidi, byla plná tribuna," řekl předseda křešického klubu Stanislav Chládek.

Jan Koller je s 55 góly nejlepším reprezentačním střelcem v dějinách. V klubu ligových kanonýrů je se 180 brankami na děleném čtvrtém místě. "Jsme domluveni, že na jaře sehrajeme přátelák s jeho Smetanovou Lhotou. Navíc nám slíbil, že přijede na turnaj i příští rok."

Memoriál vyhrály Křešice, které nejdříve porazily vlastní rezervu 13:3 a ve finále senzačně Roudnici nad Labem 7:1. "Poločas byl 3:1, pak jsme ještě čtyři branky přidali. Nečekal jsem, že soupeř po přestávce odejde fyzicky," uvedl šéf vítězů s tím, že bylo znát, že se jeho mužstvo posílilo.

Roudnice se do finále dostala po výhře 1:0 nad Horním Jiřetínem. Ten v zápase o 3. místo smetl křešickou rezervu 10:0. "Příští rok už hrát nebude. Na druhou stranu jsme chtěli, aby si na memoriálu zahráli všichni kluci," dodal Chládek.