Dlouho to na domácí debakl nevypadalo, Brozany se prosadily až těsně před koncem poločasu, kdy se po rohovém kopu trefil Potočný. Stejný hráč pak v 70. minutě zvyšoval na 0:2, když z penalty potrestal nedovolený zákrok na  Cibulku. Čtvrthodinky před koncem zakončoval vydařenou akci hlavou Benda a chvíli po něm se do listiny střelců zapsal i Franc. Poslední branku pak po přihrávce Kühna dával do prázdné Gnahoui.

„Už v prvním poločase jsme byli lepší, jen jsme se dlouho nemohli trefit. Naštěstí se to povedlo ještě před půlí. Ve druhém poločase už to bylo jasné. Domácí se sice prvních deset minut ještě snažili, ale postupem času jsme ovládli hru. Dávali jsme pěkné góly a nakonec zaslouženě vyhráli," zhodnotil duel manažer vítězů Ján Kudlička.

Brozany jedou na vítězné vlně, neprohrály už od 31. srpna.  „Teď se zkrátka daří, kluci se fotbalem baví, hecují se mezi sebou, je dobrá parta. Věřme, že to vydrží co nejdéle." 

Horní Měcholupy - Brozany 0:5

Branky: 44. a 70. (pen.) Potočný, 74. Benda, 83. Franc, 89. Gnahoui, poločas 0:1, 100.
Brozany: Vacho – Bittengel, Tupý, Uka, Vacek – Franc (85. Hanzl), Cibulka, Šollar (75. Klimpl), Marič (84. Kühn) – Potočný (80. Gnahoui), Benda (80. Kopecký).