Svěřenci Přemysla Bičovského už nasbírali 20 bodů, naposledy si odvezli všechny tři z Nového Boru, kde vyhráli 3:1.

Hostující tým se poprvé gólově prosadil už v šesté minutě, kdy si na centr naskočil Benda a hlavou dostal svůj tým do vedení. O dvě minuty později vyskočila brozanská lavička radostí podruhé. Tentokrát k tomu hodně pomohli domácí, když se nedohodli Blumentritt s Denkem, který lízl míč hlavou a ten skončil v síti 0:2.

V druhé půli kontrolovali Brozanští náskok a necelou čtvrthodinku před koncem se jim díky přesné hlavičce Bendy podařilo skórovat potřetí. Domácí pak už jen před koncem korigovali vysunutým Lebruškou.

„Byl to celkem pohodový zápas. Samozřejmě nám pomohlo to hodně rychlé vedení, když si druhý gól dali domácí sami. Do ničeho vážnějšího jsme soupeře nepustili, naopak my jsme měli příležitostí několik.

Inkasovali jsme až těsně před koncem po akci, která byla celkem nepřehledná. Domácím asi trochu pomohlo i slunce, nebylo nic vidět. Ale to už na naší výhře nic nemohlo změnit," dodal manažer Ján Kudlička.

Nový Bor - Brozany 1:3

Branky: 87. Lebruška - 6. a 81. Benda, 8. vlastní, poločas 0:2, r. Kazda, 120.
Nový Bor: Blumentritt - Urbánek, Hybner, Demke, Broschinský (Urbánek) - Lebruška, Kubeš, Macha, Stromecký (Rydval) - Černý, Halbich.
Brozany: Vacho - Bittengel, Uka, Tupý, Vacek - Franc (86. Henzl), Cibulka (60. Klimpl), Šollar, Marič (85. Kühn) - Potočný (70. Gnahoui), Benda.