Fotbalisté Štětí prohráli i v dohrávaném 1. kole Divize B, které museli v srpnu odložit kvůli karanténě. Na půdě Mostu-Souše nestačili 0:4 zůstávají bez bodu poslední.

Nepomohla ani účast Jiřího Vokouna, jenž týmu chyběl v posledních dvou duelech kvůli futsalovým povinnostem v pražské Spartě. Domácí se trefili už ve 3. minutě, odpor Štětí pak zlomily dvě slepené branky mezi 52. a 54. minutou. Krátce na to se navíc nechal vyloučit Miroslav Müller, pojistku přidal 20 minut před koncem střídající Džuban.

Na programu bylo také 2. kolo krajského poháru. V něm svedlo derby dohromady Bohušovice a Lovosice. Bohušovický účastník I. B třídy překvapivě dominoval a soupeře, hrajícího o dvě soutěže výš, 6:1. Druhý zástupce z krajského přeboru, FK Litoměřicko, proklouzlo dál po výhře 5:2 v Chabařovicích z okresního přeboru Ústecka. V poločase ale vedl domácí tým 2:1.

Fotbal, 1. kolo Divize B a 2. kolo krajského poháru:
Baník Most-Souš – Štětí 4:0 (1:0).
Branky: 3. Kopta, 52. Štefko, 54. Popelka, 72. Džuban.
Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (56. Müller). Diváci: 472.

Bohušovice n. O. – Lovosice 6:1 (3:1).
Branky: 26. a 86. Brůža, 41. a 80. Kyzlík, 43. (pen) a 73. Ortbauer – 42. Stejskal.
Rozhodčí: Míč. ŽK: 4:4. Diváci: 150.
Chabařovice – Litoměřicko 2:5 (2:1).
Branky: 30. a 43. Culek – 57. a 83. Januška, 14. Šraga, 62. Marič, 87. Grunert.
Rozhodčí: Stupka. ŽK: 2:1. Diváci: 100.