KAM O VÍKENDU ZA FOTBALEM
FORTUNA:LIGA:
Jablonec nad Nisou – České Budějovice (sobota 16.00), Slavia Praha – Slovan Liberec (sobota 19.00), Teplice – Viktoria Plzeň (neděle 16.00)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA:
FK Ústí nad Labem – Vlašim (pátek 18.00), FK Varnsdorf – Dukla Praha (neděle 15.30)

FORTUNA ČFL, SKUPINA B:
Zbuzany – Brozany (sobota 10.15), Přepeře – Slovan Liberec B (sobota 10.30), Dukla Praha B – Teplice B (neděle 10.15), Zápy – Jablonec B (neděle 14.30)

FORTUNA DIVIZE, SKUPINA B:
Chomutov – Neratovice-Býškovice (pátek 18.30), Brandýs nad Labem – Štětí, Arsenal Česká Lípa – Slaný (sobota 10.15), Baník Most-Souš – Ostrov, Dobříš – Louny (sobota 14.30)

FORTUNA DIVIZE, SKUPINA C:
Velké Hamry – Náchod (sobota 14.30)

KRAJSKÝ PŘEBOR ÚSTECKÉHO KRAJE:
Lovosice – Most-Souš B (sobota 10.15), Horní Jiřetín – Perštejn (sobota 10.30), Modlany – Srbice (sobota 14.30), Vilémov – Žatec, Brná – Krupka, Jílové – Kadaň (sobota 16.00), Litoměřicko – Oldřichov (neděle 14.00), Domoušice – Modrá (neděle 15.00)

I. A TŘÍDA ÚSTECKÝ KRAJ:
Dobroměřice – Ervěnice-Jirkov, Spořice – Šluknov (sobota 10.30), Liběšice – Proboštov (sobota 13.30), Černovice – Libouchec (sobota 14.00), Ledvice – Neštěmice, Bílina – Střekov (sobota 15.00), Klášterec nad Ohří – Rumburk, Mojžíř – Roudnice nad Labem (sobota 16.00)

I. B TŘÍDA ÚSTECKÝ KRAJ, SKUPINA A:
Svádov-Olšinky – Bohušovice nad Ohří (sobota 10.00), Chabařovice – Roudnice nad Labem B (sobota 10.30), Česká Kamenice – Chuderov, Unčín – Junior Děčín (sobota 12.30), Hostovice – České Kopisty (neděle 15.00), Dobkovice – Křešice, Heřmanov – Chlumec, Union Děčín – Pokratice-Litoměřice (neděle 16.00)

I. B TŘÍDA ÚSTECKÝ KRAJ, SKUPINA B:
Duchcov – Obrnice (sobota 10.30), Blažim – Březno (sobota 12.00), Osek – Kopisty, Krásný Dvůr – Vroutek, Podbořany – Lenešice (sobota 12.30), Meziboří – Nové Sedlo (neděle 10.30), Chlumčany – Ohníč (neděle 12.30), Strupčice – Údlice (neděle 16.00)

KAM ZA OKRESNÍM FOTBALEM:
Okresní přebor
Lukavec – Litoměřicko B, Dobříň – Lovosice B, Malé Žernoseky – Libotenice, Dušníky – Černiv, Brňany – Rovné, Žitenice – Libochovice, Úštěk – Budyně nad Ohří (sobota 16.00)

III. třída, skupina A
Velemín – Sulejovice, Vchynice – Radovesice, Čížkovice – Třebívlice, Milešov – Travčice (sobota 16.00), Úpohlavy – Velké Žernoseky, Býčkovice – Prackovice nad Labem, Ploskovice – Křesín (neděle 16.00)

III. třída, skupina B:
Bříza – Straškov-Vodochody, Bechlín – Hoštka, Lounky Chodouny – Vědomice (hřiště Lounky), Mšené Lázně – Předonín, Račice – Polepy (sobota 16.00), Liběšice B – Kleneč (neděle 16.00)

IV. třída, skupina A:
Medvědice – Podsedice, Křešice B – Libínky (sobota 13.00), Budyně nad Ohří B – Zahořany, Třebenice – Třeboutice, Lovečkovice – Podbradec (neděle 16.00)

IV. třída, skupina B:
Židovice – Ctiněves/Libkovice (sobota 10.15), Mšené Lázně B – Střížovice, Podlusky – Račiněves, Dušníky B – Vrbice-Vetlá, Přestavlky – Kostomlaty (neděle 16.00)