Starší dorost
První branka padla už ve čtvrté minutě, kdy se prosadili hosté. Domácí tým znervózněl a vážnější šanci si v průběhu první půle nevypracoval. Udeřil až v 50. minutě, kdy po rohu Mariče srovnal hlavou Vokálek. O šest minut později se akce opakovala a domácí vedli 2:1. V 73. minutě však hosté vyrovnali. O pět minut později ale znovu po rohu Mariče skóroval Musil.

„Dnešní utkání nám herně nevyšlo zcela podle představ. Výkon ovlivnila především v prvním poločase brzy inkasovaná branka, ze které jsme se nemohli dlouho vzpamatovat. Místo hry po zemi jsme nesmyslně nakopávali míče. Druhý poločas už byl z naší strany lepší. O výsledku rozhodly standardní situace, ze kterých jsme vstřelili všechny tři góly. S výsledkem jsem spokojený, ovšem s hrou nikoliv,“ přiznal domácí trenér Jakub Pekař.

Roudnice – K. Vary 3:2

Branky FF: Vokálek 2, Musil, poločas 0:1.
FF Roudnice: Kloub – Trégr, Musil, Kůrka, Faust – J. Slavíček , P. Slavíček, Cibulka (86. Hakl), Marič, Lisec (80. Kleprlík) – Vokálek (65. Skokan).

Mladší dorost
V duelu mladšího dorostu se diváci v první části branky nedočkali. Ovšem hned v úvodu druhé dostal domácí do vedení Hrebinka. Na jeho trefu navázali i Nekuda a Trnobranský. A protože Karlovarští se trefili pouze jednou, z výhry 3:1 se radoval domácí výběr. Tomu nyní patří osmá příčka tabulky.

Také v dalším utkání se dorostenci FF VOŠ a SOŠ Roudnice představí na domácím hřišti. V Dobříni nastoupí v sobotu 4. března od 10.15 a 12.30 hodin proti Varnsdorfu. V těchto duelech budou domácí favoritem, hostům totiž v kategorii staršího dorostu patří poslední příčka, mladší dorostenci jsou na tom jen o jedno místo lépe.

Roudnice – K. Vary 3:1

Branky FF: Hrebinka, Nekuda, Trnobranský, poločas 0:0.
FF Roudnice: Lukeš – Hendrich, Turek, P. Kříž, B. Kříž – Těmín (57. Trnobranský), Kejval, Nekuda, Kvída (73. Gajdoš) – Brůža (75. Florián), Hrebinka (69. Podivínský).