Jejich svěřenci půjdou do jarních odvet s náskokem osmi bodů před celkem Neratovic a devět bodů ztrácejí hráči Lovosic. Brozanští zvítězili ve všech sedmi domácích střetnutích při skóre 24:5, na hřišti soupeřů vyhrály Brozany pětkrát, dvakrát skončilo jejich utkání remízou, když na hřišti Libiše si připsali fotbalisté Brozan plusový bodík po penaltovém rozstřelu, v Litoměřicích tomu bylo naopak. Jedinou porážku utrpěli svěřenci dvojice Bičovský – Calta v Neratovicích, kde podlehli 1:5. V polovině sezony byl tak Přemysl Bičovský maximálně spokojený.

Kladno - BrozanyPolovinu sezóny jste zakončili výhrou nad Lovosicemi a potvrdili pozici lídra. Spokojen?
Maximálně, herně i výsledkově jsme s podzimem spokojeni, ovšem čekají ještě odvety a patnáct kol odvetné části. Nám si však sedla sestava, vyhrávalo se a až v posledních třech kolech nás začala trápit zranění. Jsme rádi, že se nám výhrou nad celkem Lovosic podařilo udržet vynikající domácí bilanci. Do konce listopadu jsme trénovali a nyní si dáme od fotbalu pohov.

Proti Lovosicím jste přišli o dva vyloučené hráče?
Brankář Vacho dostal trest na jedno utkání a Cibulku budeme postrádat ve třech zápasech.

Kdy zahájí Brozany zimní přípravu a co na hráče čeká?
Sejdeme se až v příští rok, první trénink je v úterý 13. ledna, na soustředění nepojedeme a čeká nás okolo dvanácti přípravných střetnutí.

Kdy jste byl s výkony svých svěřenců nejvíce spokojený?
Těch zápasů bylo více, dařilo se nám na domácím hřišti, kde z naší strany nechybělo brankové koření, ale mimořádně nám vyšlo střetnutí na hřišti Horních Měcholup. Jejich celek tenkrát bojoval o čelo tabulky a nám se podařilo vyhrát 5:0.

A kdy jste byl naopak nejvíce zklamaný?
To se ani nedá říct, sice jsme podlehli 1:5 na hřišti Neratovic, ale v prvním poločase jsme byli lepším týmem. I po přestávce byla hra vyrovnaná, ale domácí měli neuvěřitelnou mušku. Vystřelili šestkrát na branku a dali pět gólů. Ale i takové zápasy fotbal přináší.

Litoměřice - BrozanyDařilo se dvojici útočníků. Nemáte strach, že o Bendu a Potočného projeví zájem oddíly z vyšších soutěží?
Stát se může cokoliv, Potočný je u nás na hostování z Bohemians. Pak je tady Franck Gnahoui, to je také výborný fotbalista, zase jiný typ útočníka. Na podzim jsme měli vynikající útok, Benda dal čtrnáct branek, Potočný dvanáct a střídající Gnahoui dva góly. Uvidíme co přinese zimní přestávka, pokud někdo odejde, to je otázka na vedení oddílu.

Měli jste vynikající domácí bilanci a na jaře začínáte hned dvakrát v domácím prostředí, když hostíte LoKo Chomutov a Libiš?
Bylo by dobré podzimní bilanci udržet, pak bychom zůstali před soupeři minimálně o stejný počet bodů. Ale uvidíme, mohou být těžké terény, což by nahrávalo soupeřům.

Obě utkání však můžete odehrát na umělé trávě?
To je pravda, ale to úplně jiný fotbal, já dávám přednost přírodnímu trávníku.