Na úvod čekala svěřence Zdeňka Haška juniorka Dukly Praha, pro litoměřické hráče šlo o páté utkání v patnácti dnech. To se nakonec projevilo jak na výkonu, tak na výsledku, Pražané zvítězili jasně 6:1. Čestný úspěch Haškovo družiny zařídil Valenta.

„Zápas z naší strany nebyl vůbec dobrý, důvodů bylo víc. Dohnala nás velká zátěž i málo hráčů, Dukla hrála opravdu pěkně a jasně dominovala,“ hodnotil trenér žluto-modré skvadry. „V tomto utkání jsme zkrátka nestíhali,“ dodal.

Spokojenější už mohl být po utkání s Motorletem Praha, v jehož areálu Litoměřice tráví většinu zimní přípravy. „Motorlet přijal naši nabídku stát se náhradním soupeřem místo juniorů Liberce, s kterými bylo utkání na závěr soustředění zrušeno,“ objasnilo vedení litoměřického celku.

Pražský celek působí o soutěž níž, tedy v divizi, ani tak ale Litoměřičtí nic nepodcenili a i přes náročné soustředění na soupeře vlétli ve velkém stylu. Už ve 2. minutě svítilo na ukazateli skóre 2:0, ještě do pauzy přidal celek z Poohří třetí zásah. Krátce po pauze se prosadil exteplický Kodad, a i přesto, že Motorlet se dokázal dvěma brankami vrátit do zápasu, poslední slovo měl v 90. minutě Havrda, jenž stanovil skóre na 5:2.

V dalším utkání zamíří Haškův tým do Rynholce, kde se v sobotu od 10.00 utká s Hostouní, kterou litoměřický trenér na podzim dovedl na čelo divize.

FK Litoměřicko – FK Dukla Praha jun. 1:6 (0:3)
Branka FKLT: 80. Valenta
Sestava: Kafka-Šimkovský, Ippolito, Rubeš, Štefko- Valenta, Verner, Dolejší- Greš (Zajac), Surmaj (Dura), Buliř

FK Litoměřicko – Motorlet Praha 5:2 (3:0)
Branky FKLT: 1. Šimkovský, 2. a 23. Greš, 55. Kodad, 90. Havrda
Sestava: Ordelt (Lisa) – Šimkovský, Rubeš, Ippolito, Hanuš – Valenta, Verner, Surmaj (Havrda) – Kodad, Greš, Bulíř (Zajac)