V Teplicích, kde se krajské kolo ve středu konalo, vládne spokojenost. V kategorii B, což jsou žáci 4. a 5. tříd, uspěla ZŠ Bílá cesta.

„Finále bylo jednoznačné, kluci hráli výborně. Máme kluky z Junioru Teplice, FK Teplice, Baníku Modlany, Ústí nad Labem. Dostali jsme se do Uherského Hradiště, to je velký zážitek. Parádně jsme si to užili a těšíme se na další souboje,“ radoval se z postupu trenér Bora Matouš.

Pavel Verbíř a František Bílek
Legendy Stínadel: Šibenice, tajemná podzemní chodba nebo zničená kaplička

„Bylo to hodně zábavné. Povedlo se mi dát z půlky gól do šibenice. Ve fotbale bych chtěl vyhrát všechno, co se jen vyhrát dá,“ usmíval se David Stožický z vítězného družstva. Radost zavládla také v týmu ZŠ U nemocnice Rumburk a ZŠ Kolová. Ta ovládla kategorii malotříd, které mají v tomto ročníku populárního turnaje premiéru.

Martin Fenin v akci
Od Fenina až po současnost. Jaroslav Bartoš hledá talenty z Teplic

„Vše se nám povedlo, máme velkou radost. Opět nám vyšlo počasí, což je tady u nás v Teplicích už taková tradice, protože za dlouhá léta pršelo snad jen jednou. A pochopitelně velkým úspěchem je to, že se do velkého finále dostala naše teplická škola. Budeme jí všichni držet palce,“ měl v očích plamínky Jaroslav Bartoš, stále nadšený organizátor okresních a krajských kol.