Tipování bylo tentokrát asi snadné, řada hráčů si totiž připsala vysoké bodové zisky. Po přihlédnutí k pomocnému kritériu (celkový počet nastřílených branek ve vybraných zápasech) se vítězem kola stává Tolar (0014). Drobnou cenu má připravenou v redakci litoměřického Deníku.

1. místo
LT0014 Josef Tolar, Terezín 20 88
LT0073 Jiří Malý, Terezín 11 88

3. místo
LT0100 Lenka Bradáčová, Roudnice nad Labem 14 82
4. místo
LT0108 Vladimír Púčala, Roudnice nad Labem 11 79
LT0107 Jana Jandová, Roudnice nad Labem 8 79
6. místo
LT0003 Jan Řebíček, Brozany 20 76
LT0109 Lukáš Púčala, Roudnice nad Labem 17 76
LT0094 Aneta Šmidrkalová, Roudnice nad Labem 8 76
9. místo
LT0055 Vratislav Minárik st., Štětí 17 73
LT0057 Petra Kopalová, Brozany 11 73
LT0092 Michal Šmidrkal, Roudnice nad Labem 11 73
LT0022 Zdeněk Štýbr, Libochovice 5 73
13. místo
LT0098 Olga Bursiková, Roudnice nad Labem 14 70
LT0087 Jaroslav Rybenský, Křešice 14 70
LT0027 Petr Barva, Litoměřice 11 70
LT0076 Bohumil Palic, Bechlín 8 70
LT0023 Vladimír Vaněček, Libochovice 8 70
18. místo
LT0117 Josef Cuchý, Roudnice 11 68
19. místo
LT0016 Pavel Čmejrek, Litoměřice 11 67
LT0111 Josef Kecher, Kleneč 11 67
LT0053 Tomáš Prágl st., Černiv 8 67
LT0021 Jaroslav Chramosta ml., Radovesice 5 67
23. místo
LT0102 Stanislav Novotný, Straškov 17 64
LT0054 Ondřej Rohlíček, Libochovice 14 64
LT0050 Jiří Černý, Libochovice 11 64
LT0060 Stanislav Janšto, Střížovice 8 64
LT0020 Jaroslav Chramosta, Radovesice 5 64
28. místo
LT0118 Eduard Schmid, Travčice 17 62
29. místo
LT0015 Jan Kudlička, Terezín 17 61
LT0052 Martin Prágl ml., Černiv 17 61
LT0099 Václav Bradáč, Roudnice nad Labem 11 61
LT0029 Horymír Davídek, Litoměřice 11 61
LT0088 Marcela Faustová, Třeboutice 11 61
LT0113 Zdeněk Kredba, Roudnice nad Labem 11 61
LT0106 Zdeněk Janda, Roudnice nad Labem 8 61
LT0058 Petr Kopal, Brozany 8 61
LT0082 Vlastimil Rynda, Litoměřice 8 61
38. místo
LT0089 František Klement, Vědomice 14 58
LT0084 Marek Faust, Třeboutice 11 58
LT0114 Jan Novotný, Čížkovice 11 58
LT0069 Jiří Berka, Lukavec 8 58
LT0077 Věra Palicová, Bechlín 8 58
43. místo
LT0085 Martin Faust, Třeboutice 14 55
LT0039 Jaroslav Větrovec, Budyně 11 55
LT0091 Karel Pokorný, Straškov 5 55
46. místo
LT0048 Martin Kryner, Libochovice 14 52
LT0078 Milan Lachman, Litoměřice 14 52
LT0081 Lukáš Rynda, Litoměřice 14 52
LT0028 Petr Guth, Litoměřice 11 52
LT0083 Vlastimil Rynda ml., Litoměřice 11 52
LT0059 Karel Wolf, Lovosice 11 52
LT0031 Jiří Papoušek, Litoměřice 8 52
LT0112 Radek Plicka, Roudnice nad Labem 5 52
LT0101 František Rych sen., Roudnice nad Labem 5 52
55. místo
LT0012 Josef Mikeš, Terezín 11 49
LT0047 Miroslav Drdlík, Radovesice 8 49
LT0005 Jana Fiedlerová, Litoměřice 8 49
58. místo
LT0079 Vladimír Manda ml., Dolánky n. O. 0 48
59. místo
LT0075 Vladimíra Hlavicová, Terezín 11 47
LT0115 Miloslav Mareš, Úštěk 0 47
LT0041 Miloslav Pácl, Bohušovice 0 47
62. místo
LT0030 Martin Oncirk, Litoměřice 17 46
LT0095 František Rych ml., Roudnice nad Labem 17 46
LT0025 Milan Měchura, Litoměřice 11 46
LT0013 Josef Šikner, Terezín 11 46
LT0110 Petr Zemanec, Kleneč 11 46
LT0007 Karel Dvořák, Roudnice 8 46
LT0056 Vratislav Minárik ml., Štětí 8 46
LT0019 Bohumila Chramostová, Radovesice 5 46
LT0036 Josef Kacálek, Litoměřice 5 46
LT0033 František Procházka, Libochovice 5 46
LT0064 Jaroslav Fulín, Chotiměř 2 46
73. místo
LT0017 Alois Pečenka, Sutoměř 11 44
LT0123 Zdeněk Kredba ml., Roudnice 5 44
LT0116 Miloslav Mareš ml., Úštěk 0 44
76. místo
LT0049 Jiří Černý ml., Libochovice 14 43
LT0045 David Hamr, Roudnice nad Labem 8 43
LT0024 Daniel Jelínek, Štětí 8 43
LT0127 Jindra Krouský, Dobkovice 8 43
LT0096 Božena Rychová, Roudnice nad Labem 8 43
LT0051 Jakub Prágl, Černiv 2 43
82. místo
LT0120 Petr Donef, Litoměřice 5 41
83. místo
LT0046 Renata Šipulová, Litoměřice 14 40
LT0097 Tomáš Rych, Roudnice nad Labem 11 40
LT0006 Kurt Fiedler, Litoměřice 8 40
LT0009 Jan Kačírek, Terezín 8 40
LT0070 Milan Starý, Terezín 8 40
LT0004 Karel Čmejrek, Čížkovice 2 40
LT0090 Martin Houdek, Roudnice nad Labem 2 40
90. místo
LT0018 Pavel Křivánek, Poplze 8 38
LT0105 Jaroslav Šustera, Roudnice nad Labem 8 38
92. místo
LT0067 Pavel Fux ml., Třebívlice 11 37
LT0002 Milan Höger, Čížkovice 8 37
LT0044 Hana Zůnová, Libochovice 8 37
LT0061 Milan Šťastný, Štětí 5 37
LT0008 Antonín Marčaník jn., Litoměřice -1 37
97. místo
LT0080 Vladimír Manda st., Dolánky n. O. 0 36
98. místo
LT0119 Miroslav Bartoň, Lukavec 11 35
LT0128 Mae Tui Huong, Litoměřice 8 35
100. místo
LT0065 Vladimíra Fuxová, Třebívlice 8 34
LT0086 Miloslav Faust, Třeboutice 5 34
LT0068 Pavel Fux st., Třebívlice 5 34
LT0063 Roman Fulín, Chotiměř 2 34
LT0072 Jitka Stará, Terezín -1 34
105. místo
LT0010 Antonín Novák, Roudnice 5 33
LT0093 Jiří Šmidrkal, Roudnice nad Labem 0 33
107. místo
LT0043 Miroslav Zůna, Litoměřice 11 32
108. místo
LT0066 Hana Fuxová, Třebívlice 8 31
LT0071 Kateřina Stará, Terezín 8 31
LT0042 Václav Zůna, Libochovice 8 31
111. místo
LT0104 Čestmír Bach, Přestavlky 11 29
LT0026 Antonín Oždan, Terezín 8 29
LT0037 Marek Barcal, Bohušovice 0 29
114. místo
LT0038 Michal Procházka, Libochovice 14 28
LT0062 Vlastimil Balada, Lovosice 5 28
116. místo
LT0040 Miloslava Větrovcová, Budyně 2 25
LT0074 Jiří Hlavica, Terezín 0 25
118. místo
LT0131 Lombard Pápa, Komárno 0 19
119. místo
LT0035 Jiří Barcal, Bohušovice 0 16
120. místo
LT0011 Vratislav Grunel, Bohušovice 0 15
LT0124 František Kunert, Lovosice 0 15
122. místo
LT0134 Bohumil Chřestýš, Roudnice nad Labem 11 11
LT0135 Karel Vaněk, Roudnice nad Labem 11 11
124. místo
LT0032 David Rouče, Litoměřice 0 10
125. místo
LT0103 Irena Liscová, Mšené Lázně 11 8
LT0129 Ferdinand Náskok, Mlékojedy 0 8
LT0126 Gejza Šrot, Hlupice 0 8
128. místo
LT0132 Helmut Heidenrach, Hamburk 0 5
LT0133 Anežka Chechtavá, Podlusky 0 5
130. místo
LT0034 Jaroslav Morávek, Litoměřice 0 4
131. místo
LT0121 Gejza Granát, Hlupice 0 2
LT0001 Pavel Havel, Roudnice 0 2
LT0130 René Hrdlička, Štětí 0 2
134. místo
LT0125 Josef Šmatlák, Lovosice 0 -2
135. místo
LT0122 Mikuláš Guláš, Horní Beřkovice -4 -21