Má však náskok pouhých tří bodů před smečkou pronásledovatelů. Maximem v minulém kole bylo 11 bodů, toho dosáhli tři tipující. Po přihlédnutí k pomocnému kritériu (počet nastřílených branek ve vybraných zápasech) se z drobné ceny může těšit Jiří Papoušek.

1. místo
LT0006 Martin Prágl ml., Černiv 5 30

2. místo

LT0027 Quido Altmann, Litoměřice 8 27
LT0033 Petr Barva, Litoměřice 8 27
LT0056 Marcela Faustová, Třeboutice 8 27
LT0029 Petra Kopalová, Brozany 8 27
LT0099 Josef Šikner, Terezín 8 27
LT0073 Jiří Šmidrkal, Roudnice 8 27

8. místo
LT0042 Bohumila Chramostová, Radovesice 11 24
LT0024 Jiří Papoušek, Litoměřice 11 24
LT0091 Jiří Malý, Terezín 8 24
LT0093 Kateřina Stará, Terezín 8 24
LT0094 Milan Starý, Terezín 8 24
LT0117 Filip Vomáčka, Roudnice 8 24
LT0075 Václav Bradáč, Roudnice 5 24
LT0074 Lenka Bradáčová, Roudnice 5 24
LT0072 Michal Šmidrkal, Roudnice 5 24
LT0107 Karel Wolf, Lovosice 5 24
LT0032 Marek Barcal, Bohušovice 2 24
19. místo
LT0111 Jan Kudlička, Terezín 2 22
20. místo
LT0119 Pavel Čmejrek, Litoměřice 8 21
LT0063 Jana Fiedlerová, Litoměřice 8 21
LT0102 Jiří Glogovský, Lovosice 8 21
LT0019 Vít Hrzán, Litoměřice 8 21
LT0062 Zdeněk Janda, Roudnice 8 21
LT0036 Daniel Jelínek, Štětí 8 21
LT0096 Vlastimil Kotě, N. Kopisty 8 21
LT0109 Miroslav Bartoň, Lukavec 5 21
LT0060 Kurt Fiedler, Litoměřice 5 21
LT0100 Pavel Fux ml., Třebívlice 5 21
LT0079 Karel Pokorný, Straškov 5 21
LT0009 Michal Procházka, Libochovice 5 21
LT0057 Jaroslav Rybenský, Křešice 5 21
LT0090 Milan Šťastný, Štětí 5 21
LT0041 Jaroslav Chramosta, Radovesice 2 21
LT0025 Renáta Šipulová, Roudnice 2 21
36. místo
LT0114 Miloslav Mareš, Úštěk 5 19
LT0115 Radek Mareš ml., Úštěk 5 19
38. místo
LT0012 Antonín Ožďan, Terezín 11 18
LT0002 Martin Kryner, Libochovice 8 18
LT0086 Jan Novotný, Čížkovice 8 18
LT0052 Lukáš Rynda, Litoměřice 8 18
LT0095 Josef Tolar, Terezín 8 18
LT0058 Miloslav Faust, Třeboutice 5 18
LT0030 Miroslav Meissner, Duisburg 5 18
LT0089 Věra Palicová, Bechlín 5 18
LT0007 Tomáš Prágl st., Černiv 5 18
LT0126 Božena Rychová, Roudnice 5 18
LT0044 Zdeněk Štýbr, Libochovice 5 18
LT0103 Pavel Fux st., Třebívlice 2 18
LT0026 David Hamr, Roudnice 2 18
LT0037 Vlastimil Kunert, Litoměřice 2 18
LT0034 Vratislav Minárik ml., Štětí 2 18
LT0010 František Procházka, Libochovice 2 18
LT0065 Lukáš Púčala, Roudnice 2 18
LT0022 Jan Řebíček, Brozany 2 18
56. místo
LT0018 Stanislav Svoboda, Travčice 5 16
LT0038 Milan Měchura, Litoměřice 0 16
58. místo
LT0081 Karel Dvořák, Roudnice 8 15
LT0080 Stanislav Novotný, Straškov 8 15
LT0053 Vlastimil Rynda st., Litoměřice 8 15
LT0031 Miroslav Drdlík, Radovesice 5 15
LT0059 Marek Faust, Třeboutice 5 15
LT0085 Vratislav Minárik st., Štětí 5 15
LT0064 Vladimír Púčala, Roudnice 5 15
LT0084 Tomáš Rych, Roudnice 5 15
LT0054 Vlastimil Rynda ml., Litoměřice 5 15
LT0092 Jitka Stará, Terezín 5 15
LT0129 Aneta Šmidrkalová, Roudnice 5 15
LT0071 Karel Vaněk, Roudnice 5 15
LT0055 Martin Faust, Třeboutice 2 15
LT0105 Alena Fulínová, Chotiměř 2 15
LT0121 Josef Kacálek, Litoměřice 2 15
LT0066 Josef Kecher, Kleneč 2 15
LT0028 Petr Kopal, Brozany 2 15
LT0061 Jana Léblová, Trnovany 2 15
LT0023 Pavel Řebíček, Brozany 2 15
LT0043 Vladimír Vaněček, Libochovice 2 15
LT0104 Roman Fulín, Chotiměř -1 15
LT0101 Hana Fuxová, Třebívlice -1 15
80. místo
LT0016 Markéta Čulíková, Straškov 5 13
LT0123 Jiří Volar, Chotěšov 0 13
82. místo
LT0046 Petr Guth, Litoměřice 5 12
LT0020 Vlastimil Hrzán, Litoměřice 5 12
LT0098 Jan Kačírek, Terezín 5 12
LT0047 Martin Oncirk, Litoměřice 5 12
LT0108 Vlastimil Balada, Lovosice 2 12
LT0083 Olga Bursíková, Roudnice 2 12
LT0011 Jiří Černý ml., Libochovice 2 12
LT0015 Klára Čulíková, Straškov 2 12
LT0068 Irena Liscová, Mšené lázně 2 12
LT0124 František Rych ml., Roudnice 2 12
LT0070 Jaroslav Šustera, Roudnice 2 12
LT0088 Bohumil Palic, Bechlín -1 12
94. místo
LT0051 Karel Čmejrek, Čížkovice 5 11
95. místo
LT0017 Marie Čulíková, Straškov 8 10
LT0116 Stanislav Janšto, Střížovice 5 10
LT0005 Jakub Prágl, Černiv 5 10
LT0050 Jaroslav Větrovec, Budyně 0 10
99. místo
LT0078 Jiří Mašek, Straškov 5 9
LT0087 Václav Riečičiar, Polepy 5 9
LT0013 Martin Stuchlý, Mšené lázně 5 9
LT0004 Jiří Černý, Libochovice 2 9
LT0008 Libor Hrnčíř, Úpohlavy 2 9
LT0067 Jana Jandová, Roudnice 2 9
LT0120 R. Kmoníček, Litoměřice 2 9
LT0082 František Rych st., Roudnice 2 9
LT0040 Jiří Barcal, Bohušovice -1 9
108. místo
LT0134 Josef Zázvorka, 8 8
109. místo
LT0048 Václav Holub, Mšené lázně 5 7
LT0130 Vlastimil Šťovíček, Litoměřice 2 7
LT0049 Miloslava Větrovcová, Budyně 0 7
112. místo
LT0045 Horymír Davídek, Litoměřice 8 6
LT0122 Miroslav Pácl st., Bohušovice 5 6
LT0021 Dagmar Svobodová, Litoměřice 5 6
LT0110 Jiří Berka, Lukavec 2 6
LT0039 Petr Donef, Litoměřice 2 6
LT0106 Jaroslav Fulín, Chotiměř 2 6
LT0127 Martin Houdek, Roudnice 2 6
LT0077 Zdeněk Kredba, Roudnice 2 6
LT0113 Vladimír Manda ml., Dolánky 2 6
LT0001 Pavel Majerík, Litoměřice 0 6
LT0076 Zdeněk Kredba ml., Roudnice -1 6
123. místo
LT0131 Josef Dolar, Terezín 0 5
LT0133 Josef Holar, Terezín 0 5
125. místo
LT0128 Milan Vágner, Vědomice 0 4
126. místo
LT0112 Milan Richtr, Brozany 0 3
LT0003 Jiří Volák, Chotěšov 0 3
LT0069 Čestmír Bach, Přestavlky -1 3
129. místo
LT0118 Karel Majer, Roudnice 0 2
LT0132 Vladimír Manda st., Dolánky 0 2
131. místo
LT0097 Josef Mikeš, Terezín 5 1
LT0014 Jiří Čulík, Straškov -1 1
133. místo
LT0035 Daniel Jelínek, 0 0
134. místo
LT0125 Mikuláš Guláš, Horní Beřkovice -4 -18