Nejvíce bodů v tomto kole získali Vratislav Minárik st. a Carlo Vivari. Po přihlédnutí k pomocnému kritériu (počet nastřílených branek ve všech vybraných zápasech) se z drobné ceny může těšit Vratislav Minárik st. (0055). Tričko s logem soutěže a stokorunová sázenka Fortuny budou k vyzvednutí v litoměřickém Deníku.

1. místo
LT0014 Josef Tolar, Terezín 11 101

2. místo
LT0094 Aneta Šmidrkalová, Roudnice 14 95
LT0108 Vladimír Púčala, Roudnice nad Labem 11 95
LT0100 Lenka Bradáčová, Roudnice nad Labem 8 95
LT0073 Jiří Malý, Terezín 5 95
6. místo
LT0107 Jana Jandová, Roudnice nad Labem 11 92
7. místo
LT0055 Vratislav Minárik st., Štětí 17 89
LT0057 Petra Kopalová, Brozany 11 89
LT0022 Zdeněk Štýbr, Libochovice 11 89
10. místo
LT0109 Lukáš Púčala, Roudnice nad Labem 8 86
LT0003 Jan Řebíček, Brozany 5 86
12. místo
LT0021 Jaroslav Chramosta ml., Radovesice 11 83
LT0027 Petr Barva, Litoměřice 8 83
LT0023 Vladimír Vaněček, Libochovice 8 83
15. místo
LT0111 Josef Kecher, Kleneč 8 80
16. místo
LT0117 Josef Cuchý, Roudnice 8 78
17. místo
LT0050 Jiří Černý, Libochovice 14 77
LT0113 Zdeněk Kredba, Roudnice nad Labem 11 77
LT0102 Stanislav Novotný, Straškov 11 77
LT0054 Ondřej Rohlíček, Libochovice 11 77
LT0016 Pavel Čmejrek, Litoměřice 5 77
LT0020 Jaroslav Chramosta, Radovesice 5 77
LT0076 Bohumil Palic, Bechlín 5 77
24. místo
LT0118 Eduard Schmid, Travčice 8 75
25. místo
LT0052 Martin Prágl ml., Černiv 11 74
LT0106 Zdeněk Janda, Roudnice nad Labem 8 74
LT0060 Stanislav Janšto, Střížovice 8 74
LT0082 Vlastimil Rynda, Litoměřice 8 74
LT0087 Jaroslav Rybenský, Křešice 5 74
30. místo
LT0092 Michal Šmidrkal, Roudnice nad Labem 0 72
31. místo
LT0015 Jan Kudlička, Terezín 11 71
LT0077 Věra Palicová, Bechlín 11 71
LT0091 Karel Pokorný, Straškov 11 71
LT0069 Jiří Berka, Lukavec 8 71
LT0099 Václav Bradáč, Roudnice nad Labem 5 71
LT0058 Petr Kopal, Brozany 5 71
37. místo
LT0053 Tomáš Prágl st., Černiv 0 69
38. místo
LT0085 Martin Faust, Třeboutice 11 68
LT0048 Martin Kryner, Libochovice 11 68
LT0114 Jan Novotný, Čížkovice 11 68
LT0083 Vlastimil Rynda ml., Litoměřice 11 68
LT0059 Karel Wolf, Lovosice 8 68
LT0029 Horymír Davídek, Litoměřice 5 68
LT0098 Olga Bursiková, Roudnice nad Labem 2 68
45. místo
LT0047 Miroslav Drdlík, Radovesice 11 65
LT0089 František Klement, Vědomice 8 65
LT0088 Marcela Faustová, Třeboutice 5 65
LT0081 Lukáš Rynda, Litoměřice 5 65
49. místo
LT0007 Karel Dvořák, Roudnice 11 62
LT0078 Milan Lachman, Litoměřice 11 62
LT0039 Jaroslav Větrovec, Budyně 5 62
52. místo
LT0024 Daniel Jelínek, Štětí 14 59
LT0070 Milan Starý, Terezín 14 59
LT0036 Josef Kacálek, Litoměřice 11 59
LT0025 Milan Měchura, Litoměřice 11 59
LT0056 Vratislav Minárik ml., Štětí 11 59
LT0019 Bohumila Chramostová, Radovesice 8 59
LT0028 Petr Guth, Litoměřice 5 59
LT0012 Josef Mikeš, Terezín 5 59
LT0033 František Procházka, Libochovice 5 59
LT0101 František Rych sen., Roudnice nad Labem 5 59
62. místo
LT0079 Vladimír Manda ml., Dolánky n. O. 8 58
63. místo
LT0123 Zdeněk Kredba ml., Roudnice 5 57
64. místo
LT0049 Jiří Černý ml., Libochovice 11 56
LT0004 Karel Čmejrek, Čížkovice 11 56
LT0110 Petr Zemanec, Kleneč 8 56
LT0064 Jaroslav Fulín, Chotiměř 5 56
LT0084 Marek Faust, Třeboutice -1 56
LT0005 Jana Fiedlerová, Litoměřice -1 56
70. místo
LT0075 Vladimíra Hlavicová, Terezín 5 54
71. místo
LT0097 Tomáš Rych, Roudnice nad Labem 14 53
LT0072 Jitka Stará, Terezín 14 53
LT0127 Jindra Krouský, Dobkovice 11 53
LT0096 Božena Rychová, Roudnice nad Labem 8 53
LT0031 Jiří Papoušek, Litoměřice -1 53
76. místo
LT0080 Vladimír Manda st., Dolánky n. O. 8 52
77. místo
LT0105 Jaroslav Šustera, Roudnice nad Labem 11 51
78. místo
LT0090 Martin Houdek, Roudnice nad Labem 8 50
LT0045 David Hamr, Roudnice nad Labem 5 50
LT0030 Martin Oncirk, Litoměřice 5 50
LT0013 Josef Šikner, Terezín 5 50
LT0112 Radek Plicka, Roudnice nad Labem -1 50
83. místo
LT0009 Jan Kačírek, Terezín 11 47
LT0046 Renata Šipulová, Litoměřice 8 47
LT0002 Milan Höger, Čížkovice 5 47
LT0115 Miloslav Mareš, Úštěk 0 47
LT0041 Miloslav Pácl, Bohušovice 0 47
88. místo
LT0010 Antonín Novák, Roudnice 5 46
LT0017 Alois Pečenka, Sutoměř 0 46
90. místo
LT0006 Kurt Fiedler, Litoměřice 5 45
91. místo
LT0071 Kateřina Stará, Terezín 14 44
LT0063 Roman Fulín, Chotiměř 8 44
LT0061 Milan Šťastný, Štětí 5 44
LT0008 Antonín Marčaník jn., Litoměřice 2 44
LT0095 František Rych ml., Roudnice nad Labem 2 44
LT0116 Miloslav Mareš ml., Úštěk 0 44
97. místo
LT0018 Pavel Křivánek, Poplze 0 43
98. místo
LT0042 Václav Zůna, Libochovice 11 42
LT0128 Mae Tui Huong, Litoměřice 8 42
LT0044 Hana Zůnová, Libochovice 5 42
LT0067 Pavel Fux ml., Třebívlice 0 42
LT0051 Jakub Prágl, Černiv 0 42
103. místo
LT0120 Petr Donef, Litoměřice 0 40
104. místo
LT0104 Čestmír Bach, Přestavlky 8 39
105. místo
LT0086 Miloslav Faust, Třeboutice 5 38
106. místo
LT0043 Miroslav Zůna, Litoměřice 5 37
107. místo
LT0026 Antonín Oždan, Terezín 8 36
LT0068 Pavel Fux st., Třebívlice 0 36
LT0065 Vladimíra Fuxová, Třebívlice 0 36
LT0066 Hana Fuxová, Třebívlice 0 36
111. místo
LT0038 Michal Procházka, Libochovice 5 35
LT0062 Vlastimil Balada, Lovosice 2 35
113. místo
LT0093 Jiří Šmidrkal, Roudnice nad Labem 0 33
114. místo
LT0040 Miloslava Větrovcová, Budyně 2 32
115. místo
LT0119 Miroslav Bartoň, Lukavec -1 30
116. místo
LT0037 Marek Barcal, Bohušovice 0 29
117. místo
LT0074 Jiří Hlavica, Terezín 0 25
118. místo
LT0131 Lombard Pápa, Komárno 0 19
119. místo
LT0140 Carlo Vivari, Karlovy Vary 17 17
LT0011 Vratislav Grunel, Bohušovice 0 17
121. místo
LT0035 Jiří Barcal, Bohušovice 0 16
122. místo
LT0103 Irena Liscová, Mšené Lázně 5 15
LT0135 Karel Vaněk, Roudnice nad Labem 5 15
LT0124 František Kunert, Lovosice 0 15
125. místo
LT0130 René Hrdlička, Štětí 8 12
126. místo
LT0134 Bohumil Chřestýš, Roudnice nad Labem 0 11
127. místo
LT0032 David Rouče, Litoměřice 0 10
128. místo
LT0129 Ferdinand Náskok, Mlékojedy 0 8
LT0126 Gejza Šrot, Hlupice 0 8
130. místo
LT0138 Vilibald Bodlo, Doksany 0 5
LT0132 Helmut Heidenrach, Hamburk 0 5
LT0133 Anežka Chechtavá, Podlusky 0 5
LT0136 Evžen Vokrk, Doksany 0 5
LT0137 Ferdinand Vypidlo, Doksany 0 5
LT0139 Bedřich Žízeň, Doksany 0 5
136. místo
LT0034 Jaroslav Morávek, Litoměřice 0 4
137. místo
LT0121 Gejza Granát, Hlupice 0 2
LT0001 Pavel Havel, Roudnice 0 2
139. místo
LT0125 Josef Šmatlák, Lovosice 0 -2
140. místo
LT0122 Mikuláš Guláš, Horní Beřkovice 0 -19