Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

FK Litoměřicko přivítá v poháru prvoligovou Příbram

Praha - Nový tým FK Litoměřicko si zajel pro postup do 2. kola MOL Cupu na hřiště pražského Meteoru VIII a nutno dodat, že jde o postup zasloužený. Jeho hráči byli aktivnější od prvních minut zápasu a nyní se můžou těšit na atraktivního soupeře, kterého jim určil los - je jím prvoligový 1. FK Příbram.

3.8.2016

FK Litoměřicko - znak klubu.Foto: archiv

Vstup do duelu nebyl pro trenéra Litoměřicka Karla Zunu nejpříjemnější, už v páté minutě musel sáhnout ke střídání, zraněného Štancla nahradil Procházkou. Domácí, kteří jsou známi svou tvrdostí, nicméně korektností v osobních soubojích, nestačili po půl hodině hry na Pavlíčka. Ofenzivní středopolař nedal ve 29. minutě domácímu golmanovi Michňovi sebemenší šanci zakročit proti jeho technické střele. Meteor odpověděl ve 36. minutě Daňhelem, který se z nařízené penalty nemýlil.

Obraz hry se po přestávce nezměnil, hosté i nadále určovali průběh zápasu a tak netrvalo dlouho a nová útočná akvizice, posila z divizního Českého Brodu Štěpán Kacafírek, poslal hosty znovu do vedení. Když stejný hráč potvrdil převahu Litoměřicka svou druhou brankou, nikdo už nepochyboval, že do druhého kola poháru postoupí. Svěřencům trenéra Jeřábka se podařilo ještě výsledek korigovat, ale až v nastaveném čase.

„Škoda zranění. Jinak první poločas byl z mého pohledu po herní stránce vyrovnaný, měli jsme herně navrch, ale domácí pozorně bránili a snažili se využívat rychlé brejky, u kterých byl šikovný Hrdina. Ve druhém dějství jsme byli jednoznačně lepší a můžeme jen litovat, že jsme Meteor nepotrestali vyšším porážkou, když ty naše největší šance nedali Marič a znovu Kacafírek," zhodnotil utkání předseda vítězného celku Radek Bania.

V 2. kole MOL Cupu se FK Litoměřicko utká s prvoligovou Příbramí. Zápase se hraje ve středu 10. srpna od 17 hodin v Litoměřicích.

Meteor Praha VIII - FK Litoměřicko 2:3

Branky: 36. Daňhel z pk, 90+1 Stibora 29. Pavlíček, 49., 84. Kacafírek, sudí Cupl, žk 5:4, 116 diváků, poločas 1:1.

FK Litoměřicko: Měsíček - Šimkovský, Štancl (5. Procházka), Suchý, Šraga - Marič, Křeček, Holub (73. Hanzlík), Hanuš - Kacafírek, Pavlíček (46. Grunert).

Autor: Redakce

3.8.2016 VSTUP DO DISKUSE

Volby v centru Ústí nad Labem krátce po jejich pátečním zahájení
AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE
113

ON-LINE: Sleva za lístky, gel proti žloutence. Ústecký kraj volí poslance

Elena Holíčková se narodila 	Lucii a Ladislavu Holíčkovým z Roudnice n.L. 10.10. v 10.29 hodin v Roudnici n.L. (3,37 kg a 51  cm).
10

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Litoměřice trápí polétavý prach. Radnice hledá zdroj

Litoměřice – Radnice v Litoměřicích umístila do ulic 12 monitorovacích stanic, které mají prověřit důvody zvýšené prašnosti ve městě. Na zvýšený výskyt polétavého prachu si lidé často stěžovali.

AUTOMIX.CZ / SLEDUJEME ON-LINE

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Předsedkyně ČSÚ: Volební účast ani žádné jiné výsledky dopředu netipuji

Ústí nad Labem - – Necelých dvacet minut po otevření volebních místností dorazila k volební urně na Bukově v Ústí také předsedkyně Českého statistického úřadu Iva Ritschelová.