Výběr U19 podlehl doma 2:8. „Naše tři neproměněné gólové šance v prvních dvaceti minutách rozhodly celý zápas, který se mohl vyvíjet úplně jinak. Poté přišly velké individuální chyby v obraně, které na rozdíl od nás hosté dokázali proměnit a šli do tříbrankového vedení. Začátek druhého poločasu jsme prospali. Hosté přidali dvě rychlé branky a tím i rozhodli celý zápas,“ zhodnotil duel kouč Děčína Petr Němec.

Ještě hůře dopadl Juniorv mladší kategorii, kde inkasoval od jasného favorita čtrnáctkrát. „Srovnání s lídrem, který ještě v této soutěži neprohrál, dopadlo podle předpokladu. V žádné herní činnosti jsme se s výborným soupeřem nemohli rovnat,“ přiznal trenér Dušan Sádecký.

Triu oddílů z Litoměřicka se tentokrát příliš nedařilo, i když nastoupily doma. Tým VOŠ a SOŠ Roudnice nestačil v obou kategoriích na Louny, Litoměřicko U19 urvalo jeden bod s Mosteckým FK B, ale mladší výběr padl. Hráči SK Roudnice U19 podlehli České Lípě, kterou však jejich mladší kolegové zvládli.

Divize U19: FK Junior Děčín – Liberec B 2:8 (1:3). Branky: Hanzl, vlastní – Daněk 2, Bína 2, Šíma, Mečíř, Hejl, Dlask. SK Roudnice – Česká Lípa 1:2 (0:1). Branky: Horváth – Hrdlička, Stummer. Litoměřicko – Mostecký FK B 1:2 np. (0:0). Branky: Hajný – Hejtmánek. VOŠ a SOŠ Roudnice – Louny 2:5 (1:2). Branky: Halada, Kratina – Korenc 2, Grund, Kopecký, Cita.

Divize U17: FK Junior Děčín – Liberec B 1:14 (0:9). Branky: Pytlík – Valenta 3, Hejl 3, Flesner 2, Čáp 2, Ježek, Flestner, Zvěřina, Horňáček. SK Roudnice – Česká Lípa 4:3 (0:1). Branky: Plicka, Šebek, Hakl, Turan – Dlouhý 2, Šimanovský. Litoměřicko – Mostecký FK 0:9 (0:4). Branky: Klíč 3, Juris, Přenosil, Myška, Minařík, Fedák, Wittausch. VOŠ a SOŠ Roudnice – Louny 2:3 (0:2). Branky: Možný, Hyťha – Beneš 2, Chaloupka.