Fotbalisté třetiligové Roudnice prohráli v utkání 13. kola na hřišti favorizovaného FK Kunice 1:2. Domácí nepoznali přemožitele už deset kol.

„Do vedení nás dostal pěknou střelou Hrdlička. Vzápětí jsme měli dobrou šanci, do které vyslal Laušman Ibeho. Ten bohužel nedal. Domácí nás pak dostali pod tlak a srovnali. Druhou půli jsme začali také aktivně, jenže domácí po nějakém otočeném autu a rohu skórovali.

Příležitost pak měl dvakrát Laušman, ale netrefil se. V závěru jsme to otevřeli, hráli na tři útočníky. Bohužel už to tam nepadlo. Zápas měl solidní úroveň. Kunice mají dobrý mančaft, zkušené kluky vzadu, v záloze Koubka, Ličku, vpředu dva vysoké hráče, kteří nám dělali problémy. Když proti tak kvalitnímu týmu neproměníte své tři, čtyři šance, nemáte naději na úspěch. Mrzí nás to, zápasu by spíš slušela remíza,“ dodal roudnický asistent Pavel Dohnal.

V příštím kole (13. 11. od 14) se Roudnice představí na domácím hřišti, kde hostí Pardubice.

Kunice – Roudnice 2:1

Branky: 34. Marek, 60. Havlíček – 25. Hrdlička, ŽK Kuchař, Kučera (Roudnice), poločas 1:1, r. Slavíček, 90.
Roudnice: Brauneis – Kučera, Kwame, Vaněk, Pícha – Brandejs (46. Vobořil), Kuchař (80. Gutheis), Medek, Hrdlička – Laušman, Ibe. (82. Mikas).