Ti po prohře  3:0 klesli na druhou příčku divizní skupiny B. Do duelu s třináctou Libiší půjdou i tak v roli velkého favorita.

Už dopoledne rozehrají mistrovský duel Lovosice, které hostí nebezpečnou Souš.

Aktuálně vedoucí celek soutěže – Sokol Brozany by neměl mít v neděli problémy s jedenáctou Krupkou.

Parádní série vynesla už na druhou příčku tabulky krajského přeboru hráče Štětí. Ti přivítají čtvrtou Bílinu. Hrobecký nováček se představí v Lounech.

V I. A třídě sk. A je na programu jedno okresní derby, když do Křešic přijede Milešov. Třetí Pokratice hostí druhý Šluknov a poslední Travčice se představí v Mojžíři.

Už tradičně bude víkend v B skupině I. B třídy plný duelů regionálních rivalů. Podřipské derby se hraje v neděli ve Straškově, kam přijede Rovné. České Kopisty změří síly se Sokolem Černiv a do Libochovic zamíří Lukavec. Zajímavou podívanou slibuje také zápas na roudnickém stadionu Pod lipou. Výběru domácího SK se sice nedaří podle předpokladů, ale na Bezděkov se bude chtít určitě vytáhnout.

Zbylí tři zástupci Litoměřicka hrají už v sobotus, Libotenice hostí Hrob, lovosická rezerva jede do Oseku a Liběšice  přivítají rezervu Loun, která je v čele.

Hraje se:

Sobota od 15.30: divize: Litoměřice – Libiš (14), Lovosice – Souš (10.15). KP: Štětí – Bílina (10.15). I. A třída: Pokratice – Šluknov (10.15),  Křešice – Milešov, Mojžíř – Travčice. I. B třída: Libotenice – Hrob (10.15), Osek – Lovosice B (12), Liběšice – Louny B (12).

Neděle od 15.30: divize: Brozany – Krupka. KP: Louny – Hrobce. I. B třída: Roudnice – Bezděkov, Č. Kopisty – Černiv, Libochovice – Lukavec, Straškov – Rovné. Divize žen: Vědomice – Dubice (13.30, Lounky).