„První poločas skončil bez gólů, hra byla vyrovnaná. Ve druhém poločase byl rozdíl v tom, že soupeř mel Chukwumu. Dal dva góly a ještě trefil břevno. To je naprosto nadstandardní hráč,“ chválil borce soupeře Jiří Kabyl, trenér Nymburka. „Po dvou gólech soupeře to už bylo z naší strany hektické, takový klasický zmar,“ uvedl po utkání trenér Polabanu.

Ten si, stejně jako vedoucí brozanského celku Ján Kudlička, stěžoval na hrací plochu. „Hřiště bylo opravdu v hrozném stavu. Moc kombinovat se na něm nedalo. I z toho důvodu úroveň duelu nebyla nejvyšší,“ poznamenal Kudlička.

„Co se týče průběhu, tak ta první půle byla bez šancí. Druhou jsme ale měli ve své režii.“ Nejprve se ještě Chukwuma zastřeloval do břevna, ale v 57. minutě se obtočil kolem obránce a propálil gólmana Jungra poprvé. „Pak mu sice rozhodčí jeden gól neuznal, ale asi deset minut před koncem to napálil za dvacítkou k tyči a bylo to 2:0 pro nás. Máme šestnáct bodů, což nás může těšit, to nám nikdo nevezme. Dobře ale víme, že těžké zápasy, které ukážou, jak na tom opravdu jsme, teprve přijdou,“ dodal Ján Kudlička.

O víkendu se Brozany představí doma v duelu s Převýšovem.

Nymburk - Brozany 0:2

Branky: 57. a 79. Chukwuma, ŽK Studecký (Brozany), poločas 0:0, r. Grimm, 215.

Brozany: Lipš – Franc, Cibulka, Dunderovič, Bubeníček – Tichý (80. Hovorka), Studecký, Slanička (88. Modr), Marič (70. Šollar) – Benda, Chukwuma (89. Walter).