„Zápasu by asi spíš slušela remíza. Hosté byli fotbalovější, my jsme zase sázeli na naše zbraně. Těmi jsou především bojovnost a nasazení. A byl to hlavně zápas Tomáše Hály, kterému to doopravdy sedlo,“ dodává domácí trenér Václav Mareš.

Jeho svěřenci jsou s 31 body po podzimu na druhé příčce za Dobroměřicemi, které mají lepší skóre. „Ale nějak to nepřeceňujeme, dobře víme o našich slabinách,“ říká Mareš.

„S Dobroměřicemi, ale i nyní s Libotenicemi jsme byli lepší. Bohužel jsme nyní podlehli. Děláme hrubé chyby v obraně a na druhé straně neproměňujeme tutovky. Jen Petr Podaný měl tentokrát tři. Měli jsme řadu zraněných, nyní se k nim přidal i Plzák. Potřebujeme posílit kádr o dva až tři hráče. Přesto klukům spolu s vedoucím Mílou Horákem děkujeme za předvedené výkony a zároveň doufáme, že to bude na jaře ještě o něco lepší,“ přeje si trenér Č. Kopist Zdeněk Satran.

Libotenice - České Kopisty 3:2

Branky: Tomáš Hála 3 Václav Kutzler, Satran, ŽK 1:2, poločas 1:0, r. Michek, 150.

Libotenice:
Vorasický Procházka M. Vecko, Stejskal, Z. Hála Hrzán, Bělík (80. Mareš), Zdražil, Kočí T. Hála (85. Fary), Kyzlík (70. T. Vecko).

Č. Kopisty:
Kubíček Bergl, Horák, L. Podaný, Bursa Matička, V. Kutzler, Plzák (65. Doležal), F. Kutzler P. Podaný, Satran.